חג שמח וכשר. מזמן לא כתבתי בפורום

תמר 45

New member
חג שמח וכשר. מזמן לא כתבתי בפורום

ערב טוב. מזמן לא כתבתי כאן. יש לי בעיה טכנית. אני יכולה לקבל מיילים ולא יכולה לשלוח. יכולה להכנס לפורום אבל לא לכתוב. אין לי מושג איזה נס קרה היום... ענתי, רציתי לכתוב לך עשרות פעמים שעליך לשמור על עצמך...אבל רבים כתבו לך זאת. אני עיפה מאוד , מותשת ברמות. מלמד שעורי תגבור, בני סובל מכאבי ראש כבר 3 ימים [אני בהיסטרית חיי. כל דבר מתקשר אצלי לגידול ולמה שילד י בן 9 תלונן על כאבי ראש. זו לא פעם ראשונה אבל הפעם זה כבר 3 ימים]. אבא שלי לא עושה לנו חיים קלים. קיבל חצי כדור נגד אובססיות- אין לי מושג מה השם. לאחר כמה ימים התעוררה בעיה עם עודף רוק. ממש נוזל לו מהפה. הרופאה לא יודעת אם זה קשור לכדור. אבל נתנה הוראה להפסיק את הכדור.ביומים האחרונים הפה שלו כל הזמן פתוח. אין לנו מושג מה זה. מישהו מכיר תופעה כזאת? כמו כן ההליכה שלו מאוד איטית וכן ההתלבשות בבוקר [לפי הדיווח של אמי נמשך שעות] כמה עצוב לראות זאת. רוצה לברוח ל"אח הגדול,לשבועים....

תמר קבלי ../images/Emo24.gifועידוד וירטואלי בזמנים הקשים

אין לי נסיון לגבי השאלות שלך. אבל מדוע אין לך מושג מה שם הכדור? יהיה קשה להתייחס לשאלתך בלי לדעת את השם (לי שי נסיון רק בריספרדל).

zs1957

New member
תמר שולחת לך../images/Emo24.gif לעידוד

חשבי חיובי לגבי בנך. כאב ראש יכול להיות מסיבות רבות על תחשבי ישר על הכי גרוע. חשיבה חיובית תעזור מאד. החלמה מהירה לבנך. חג שמח, זהבה

אין לך מזל....

האח הגדול סגר את הבית,,,, אבל לעניין, בקשר לפה הפתוח, יש לי את זה אצל בעלי, זה כנראה חלק מאירוע קטן שעבר, אצל בעלי אמרו לי "שעוד אירוע היה" זה כבר לא משנה, יכול להיות שגם אצל אביך.. ובקשר לילד, מניסיון שלי עם ילדים, זה יכול להיות אלף דברים החל מפסיכוסומטי, תשומת לב וכו' .. דרך משקפיים, חוסר שתיה ומה לא? אז נא לא להיבהל ולקחת הכל בפרופורציות, אבל הכי נפוץ משקפיים, אז שיהייה לכם חג פסח כשר, שמח, וכשר. וקבלי ממני
.

למעלה