חג של "ניסים"

omni4

New member
חג של "ניסים"

אם כאלה "ניסים" קורים לי, אז אני מוכן לוותר עליהם.
מי שלא קרא פה עלי, אז אני בסוף החודש מסיים לעבוד בחברה הנוכחית שבה אני עובד.
אני רשום בחברה שעושה out source לחברות היי-טק, עדיין לא חזרו אלי בקשר לראיונות.
אני אישית חושב על כיוון של הסבת מקצוע למשהו קצת יותר מתמטי, בתיכון הוצאתי ב-4 יח"ל ציון 90.
אולי כל המורים/מרצים שקיבלתי אצלהם ציונים נכשלים צדקו לאורך השנים וזה כואב לי, רציתי להוכיח להם שהם טעו אבל הם צדקו.

או שאולי למדת משהו שלא עניין אותך.

אם אתה אוהב ומסתדר עם מתמטיקה (הלואי עלי)- לך על זה! אגב, הרבה תלמידים מחפשים מורה פרטי למתמטיקה.
או אולי עדיף להישאר בתחום שלך (מחשבים אם הבנתי נכון) ולחפש עבודה אחרת בתחום? שלח קורות חיים, אי אפשר לדעת על מה תיפול. טוב לפחות שיש לך מקצוע ביד וגם תחום נוסף שבו אתה טוב.

omni4

New member
אני אוהב מחשבים

אבל כנראה באמת אני לא מתאים לתעשייה.
אוהב מתמטיקה? מעדיף להגיד שאני מסתדר עם המתמטיקה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אי-ודאות

omni4,
אנחנו מבינים שבסוף החודש מסתיימת העבודה הנוכחית שלך
ואולי שזה מייצר אי-ודאות כרגע לגבי מה שיהיה הלאה, אי-ודאות שגורמת לך באופן טבעי אולי לדאגה ולחשש וגם קצת לחוסר בטחון...
מבינים גם ששלב כזה של סיום עבודה הוא נקודה בזמן שבה אתה יכול לחשוב על כיוונים אחרים ולשקול לעשות שינוי בקריירה שלך...
יקר, אומרים שחיפוש עבודה מצריך לפעמים אורך רוח, כזה שיתן לך זמן לבדוק בזהירות את כל האפשרויות שיעלו לפניך...
חושבים שאם אפשר, כדאי לך לבדוק אפשרויות גם בעולם המחשבים וגם בעולם המתמטיקה... ולבחור את האפשרות הכי טובה עבורך מבין שני העולמות...
ספר לנו עוד, אם אתה יכול, על התחושות שלך לגבי התקופה הקרובה...

שלום

היה בטוח בעצמך והאמן ביכולתך. פעל במרץ לקידום חייך. קידום בעבודה ובלימודים חשוב לקידום החיים. השקע ברצון ובמרץ בכל מקום שתעבוד, עשה את העבודה היטב וספק את מעסיקיך. אז יעריכו ויקדמו אותך.

למעלה