חג חנוכה שמח חלומות+פרטים זה פה.

Hanna29

New member
שוב חלום על חו"ל

בוקר טוב וחג אורים שמח
בחלומי (חלום טוב חלום שלום), שוב מצאתי את עצמי בחו"ל, משוטטת רגלית ברחובות לאס וגאס (עיר שבה התגוררתי בעבר).
אני מגיעה לבית עם חצר קדמית. הבית פתוח אך בעלי הבית לא נמצאים. אני מחוסרת עבודה, כסף ובן זוג ואני מחכה להם שישובו
כי אולי יש להם בשבילי אופציה להתפרנס. בינתיים, אני מתחילה לתחזק את הבית, לקפל כביסה. השכנים מגיעים ומזהירים אותי
מבעלי הבית שהם מוזרים ולאישה יש שפם. אני לא מקשיבה, מחשבה פנימית מחזיקה אותי שם ואני לא פוחדת. בעלי הבית מגיעים
לפתע בטנדר גדול ונכנסים הביתה תוך שהם מתווכחים בקול. לאישה יש חצי שפם בצבע אפור. היא מחייכת אלי ומבינה שהגעתי לביתה כי
אני יכולה להתמודד איתם ושאנחנו נסתדר. כולנו נכנסים הביתה. לפתע מופיעה הבת שלהם (שהייתה כנראה בבית), היא בהריון מתקדם ולפני
שהיא נכנסת לחדר כדי ללדת - היא שואלת אותי אם אני רוצה שהיא תכיר לי בן-זוג. אני משיבה בחיוב והיא נכנסת ללדת. אני מוזמנת, באופן לא רשמי,
לעמוד לצידה בזמן הלידה וללמוד מכך. לפתע הוריי גם נמצאים שם ואמא שלי מזמינה את עצמה וגם את אבא שלי להיכנס גם לחדר של הלידה.
חלום טוב חלום שלום.
רקע: מאז שחזרתי מחו"ל, אני גרה אצל ההורים שלי, ללא עבודה, בן-זוג או כסף. במשך שנה וחצי, כמעט בכל לילה, אני חולמת שאני שוב בחו"ל.
תודה רבה וכל טוב

טופי33

New member
שלום חנה יקירה וחג שמח

חשבי מה מייצג ח"ול עבורך:קידום,התגברות,הצלחה,חוויה,נופש אינסופי,אהבה,תובנה,התבגרות,שאפתנות,קבלה,עצמאות וכן הלאה.ההבט החיוב שחו"ל מייצג עבורך מתגלם בחלומות הללו.
להבט הזה היית רוצה לשוב ,להבט הזה היית רוצה להתחבר שוב ושוב.כפי הנראה עתה הציר הזה לא נמצא ולא מניע אותך ועל כן ,כל כך קשה לך. הבסיס שהניע אותך הושמט ממך ומקשה עליך.
הבית שנכנסת אליו ספק בית ספק מקלט עבורך .מצד אחד מעורר חששות ,פחד ודאגה ומצד אחר משרה בך בטחון .חשבי האם הבית הזה מייצג את הבית שם או את הבית הנוכחי.
האישה מגלמת דמות של אישה וגבר בעת ובעונה אחת לפיכך,היא מייצגת את הורייך שמבינים ותומכים אתם אומנם מסתדרים {כמו בחלום]אולם את חוששת שזה לא לאורך זמן כי לא שם מקומך.
הריון מתקדם=רעיון ,יוזמה חדשה שאת רוצה להוציא לפועל .הורייך תומכים בכך ועומדים לצדך.את מאמינה שהרעיון הזה ילמד אותך ויביא לך זוגיות.נראה שכדאי לך לממשו.
כרגע את מרגישה חסרת כל ,כמהה לעבר כמהה ולמימוש שאיפותייך והחלום משקף את הדרך החדשה שעלייך לקחת על עצמך כמו בחלום ממאום תגיעי למה שאת מייחלת לו.
בהצלחה רבה.

היי

בחלומך רואים בבירור את החוסר סיפוק מעצמך על כך שאינך עובדת ואת מתגוררת עם ההורים שזה לא תמיד נח.
הבית מסמל מסגרת שמאוד היית רוצה בתוך הבית זוגיות ופרנסה טובה,האנשים שמופיעים לכאורה אמורים להפחיד אותך
מהמצב שאת נימצאת בו,אך ברור שאת יודעת לצאת מהמצב הזה ההריון ולידה זה המשכיות של חייך את מוזמנת לראות זה
אומר שאת צריכה יעוץ בנושא זוגיות ועבודה מתאימה יהיה לך פרגון ועידוד מסביבתך הקרובה .
המסר תהיי עיקבית בנושא החיפוש תסמכי על עצמך ללא פחד והכל יצליח לך בכל התחומים.
הרבה הצלחה שבת שלום וחג שמח

shanilove2

New member
שירותים

בת 19,נקבה,רווקה ,צבא.
חלמתי שאני נמצאת בקניום ופתאום פוגשת שם מכר שמצא חן בעיני(גם במציאות) הוא היה שם עם המשפחה שלו ואני עם שלי והם ישבו ביחד והצטלמו ואני הרגשתי מאוד מובכת וגם התפלאתי מהפתיחות בניהם.
החלטתי ללכת לשירותים לראות איך אני נראית,השירותים היו בצבע לבן הדלתות לבנות הכל בעיצוב לבן כזה שקצת מזכיר בית חולים ופתאום רציתי להכנס אבל השירותים היו נראים שונה ולא ידעתי להשתמש בהם,או שהתאים היו תפוסים או שהיו שירותים שלא ידעתי להשתמש בהם וגם לאחר שאנשים הסבירו לי על מה ללחוץ והדגימו לי עדין לא הצלחתי והתעצבנתי ממש,הלכתי בין תא לתא פתחתי כל תא ושום תא לא התאים,לבסוף מצאתי תא נכנסתי,כשצאתי הבחור והמשפחה שלו כבר הלכו והתאכזבתי קצת.וכך נגמר החלום המוזר הזה..

טופי33

New member
שלום וחג שמח

הפגישה שתארת משקפת רצון ,כפי שציינת את מחבבת את המכר והיית רוצה שיהיו מפגשים תכופים בינכם ותהיה פגישה לבבית כמו בחלומך.
הרגשת מובכת=חשבי מה במציאות גרם לך להרגיש כך.מה ברגשות שלך מביך אותך,מה מפריע לך
שרותים=את רוצה לפרוק מטענים שיש בתוכך .את מרגישה צורך להתנקות ולטהר את עצמך{לבן=טוהר}חשבי ממה אינך מצליחה להתנקות מה גורם לך להרגיש אכזבה
את לא מוצאת דרך נוחה להשתחרר ומאבדת בסופו של דבר את המפגש שכל כך שמחת בו.
חשבי ,למה גורמים המעצורים שלך,את מגבילה את עצמך ולא מאפשרת לעצמך חופשה {ברגשות ואולי אף בפעולות}ולכן את בתחושת החמצה והפסד.
מה נראה לך?

היי

חלומך ברור מאוד את מאוד רוצה זוגיות טובה לכן השירותים היו בלבן זה מזכיר חתונה את מאוד שואפת לזוגיות,את לא יודעת איך לדבר או להתחיל עם הבחור
שראית ומצא חן בענייך .הסבירו לך בשרותים זה מנסים לייעץ לך וזה לא הולך עשית ספר דברים בזוגיות או שתעשי לאחר יעוץ.
המסר הוא אל תחכי ליועצים פני והפעילי את הרגש שלך יחד עם השכל פני ישירות עם מי שאת רוצה לדבר כי יש לך את זה ,העובדה שמצאת תא בסוף,
אך אל תמשכי את זה הרבה זמן כי את תאחרי את הרכבת ,כי עד שהחלטת המשפחה עזבה .החלום שלך ממש לא מוזר הוא משקף את הרצון שלך לזוגיות
טובה .
אני מאחל לך הצלחה חג שמח ושבת שלום

אשמח לעזרה בפירוש 2 חלומות

שניהם נחלמו באותו לילה,
הראשון:
(קצת רקע-לפני כחודש עזבתי את תנועת הצופים לאחר כמה שנים שאני שם)
חלמתי שבאתי לבקר בשבט שעזבתי,ופתאום אני פוגשת בוגרת של השבט שעזבה,והייתי מאוד קרובה אלייה והתגעגעתי אלייה מאוד,והיא מספרת לי שהיא וחזרה,וביחד עם אויבת שלי,(שלא הייתה מעולם בצופים במציאות) היא הקימה צוות הדרכה חדש.-התחושה שלי לאורך החלום כולו הייתה של כעס,לא יודעת מאיזו סיבה.

החלום השני:
הייתי בבית הספר עם חברות שלי ועוד קבוצה של בנות,וחיפשנו מקום לישון בו (זה היה נראה כאילו סוג של פסטיבל) אני שמתי את התיק בצד אחד של בית הספר,והלכתי לצד השני,וכשחזרתי לקחת את התיק גיליתי שהחבורה השנייה של הבנות החביאה לי את התיק והשתמשה בו בתור ספסל.לקחתי את התיק והלכתי לצד השני ובדרך פגשתי מספר בנות,שלכולן סיפרתי את מה שהבנות עשו לי,ולמעשה סיכסכתי בין הבנות לבין חברות שלהם.-האווירה בחלום זה הייתה של פאניקה,הרגשתי כל הזמן בהתקף חרדה וכאילו אני עומדת לבכות...

אשמח ואודה לכל מי שיוכל לעזור לי להבין את החלומות האלה,התחושה שלהם לא מרפה ממני גם אחרי שקמתי...
חג שמח

טופי33

New member
שבוע טוב יקירה

למרות העזיבה את חשה געגועים ורצון להתראות עם החברות הקרובות.יחד עם זאת את משלימה עם העזיבה ורואה בה צעד חיובי.כלומר יש לך רגשות מעורבים והחלום משקף זאת.{געגוע+התנגדות,כעס}
תיק=מטענים ריגשיים.היית רוצה "להניח"לרגשות שלך לנוח אך זה בלתי אפשרי את טעונה מאוד רגשית כלפי הסביבה.במיוחד לאור העובדה שאת חשה שמשתמשים במידע רגשי שסיפקת ,כלומר דברים שסיפרת לאחרים משמשים אותם נגדך.משום כך יש בך תחושת נקם וכעס.
לא סיפקת פרטים רבים ולכן קשה להתייחס.

היי

בחלומך אין ספק שרואים את הגעגוע שלך לתנועה ולשנים שהיית שם את מליאת כעס על כך שאת מרגישה
שגנבו לך את התיק ,התיק מסמל דיעה ושייכות לכן התיק הופיע בולט בחלומך, והופיע כגניבת תיק זאת אומרת את מרגישה
שלקחו את מקומך .
המסר את חייבת להסתכל קדימה על העתיד היות ואת עדיין נמצאת עמוק בצופים ,שחררי את הרגשות שלך כלפי הצופים הווה אומר
התרכזי בעתידך ולא בעברך .
בהצלחה ושבוע טוב
חסרים פרטים בכדי שיהיה אפשרי להתייחס יותר טוב

למעלה