חג האהבה - אלקקק

חג האהבה - אלקקק../images/Emo25.gif

טוב אז ככה אני עדיין בעבודה , אז אין אהבה ואין חג ואין נעליים.... אבל, לא נורא אח"כ נצא לבלות קצת אז לכל החוגגים והאוהבים והנאהבים חג אהבה שמייח לכולכםםם תאהבו ותשמחו נשיקות מואה מואה אוהבת תמיד מורררררר

yogibear

New member
זו אחת

השאלות הכי קשות, שהתשובות עליה רבות מספור. אבל נדמה לי שמי שמקיים את שרשור בן הזוג האידאלי, כלומר עומד בכל הבקשות מהשרשור ההוא, יזכה לאהבה אחת יחידה ומיוחדת בהתאם לרצון המבקש...

זאת אהבה......

מה זאת אהבה?
האהבה מחוללת נסים מדי יום : היא מחלישה את החזק , ומחזקת את החלש, גורמת לחכם להשתטות , ולשוטה להחכים , נוהגת סלחנות בתשוקות , מערערת את ההגיון , ובקיצור , גורמת לתוהו ובוהו בכול .
האהבה אינה רואה בעיניים , אלא בנפש , ועל כן קופידון בעל הכנפיים עיניו סומות . אתה יכול לזכור את הפעם השניה והשלישית והרביעית אבל אין כמן הפעם הראשונה , היא תמיד אתך .
האהבה היא ספונטנית והיא באה לידי ביטוי בדרך של שמחה , של יופי של אמת , ואפילו של דמעות .
אהבה חיה את הרגע . אהבה היא עכשיו כל כולה אנחות ודמע , כל כולה אמונה וחסד , כל כולה חלום בהקיץ כל כולה תשוקה , וכל כולה מאוויים , כולה פולחן , חובות וטקס , כולה ענווה , כולה אורך רוח וקוצר רוח , כולה טוהר , כולה ייסורים , כולה הוקרה .
אלה האוהבים אהבה עמוקה אינם מזדקנים לעולם , הם מתים אולי בגלל גילם המופלג , אך הם מתים צעירים.
הזמן הוא איטי מדי למצפים , מהיר מדי לחוששים , ארוך מדי לכואבים , קצר מדי לצוהלים אך לאוהבים הזמן הוא נצח .
אהבה היא המכשף , הקוסם , ההופך דברים חסרי ערך לשמחה , ובורא מלכים ומלכות מחומר פשוט .
נסה למצוא את ההגיון שבאהבה , ותאבד את ההגיון שלך .
האהבה היא מחלה נפשית חמורה .
הגיל אינו מגן עליך מאהבה , אך האהבה , במידה מסוימת מגנה עליך מפני הגיל.
אהבה זה דבר נורא מסוכן...זה יכול לשבור את הלב,אבל מצד שני זאת התרופה הכי חזקה שיש!!!
פתגם: מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה (שיר השירים פרק ח)
קצת על אהבה מהתורה: בזמנים ההם: בעצם יצירתינו כעם אחד המחולק לשנים עשר שבטים, קבעה התורה שנחלה לא תעבור משבט לשבט. לכל שבט יש את נחלתו. ועל כן אישה שירשה נחלה מאבותיה, יכולה להתחתן רק עם בן שבטה, כפי שכתוב בספר במדבר "למען ירשו בני ישראל איש נחלת אבותיו, ולא תיסוב נחלה משבט לשבט אחר כי איש בנחלתו ידבק". איסור זה של העברת נחלה משבט לשבט היה תקף רק בדורו של יהושוע בן נון, שכן בתקופתנו נחלו בני ישראל את הארץ, ועל כן בדור שאחר כך ביטלו חז"ל את האיסור וקבעו שאישה יכולה להתחתן עם בן שבט אחר- זה קרה ביום ט"ו באב. דבר זה גרם לשמחה עצומה בקרב בני ובנות ישראל. ומה הן אומרו? בחור, שא עיניך וראה מה אתה בוחר לך, שקר החן והבל היופי אישה יראת השם היא תתהלל. והוא משיב: צאנה וראנה בנות ציון כמלך שלמה בעטרה שעטרה לו אימו ביום חתונתו וביום שמחת ליבו. יפיפיות שבהן אומרות - תנו עינכם ליופי. מיוחסות שבהן אומרות - תנו עינכם למשפחה. מכוערות שבהן אומרות - קחו מקחכם לשם שמים." מהמובא בתלמוד יוצא שבזמן שבית המקדש היה קיים הפך יום ג ט"ו באב ליום עממי, שבו היו עולים רבבות מישראל לירושלים - שהיווה מקום כינוס מרכזי, ושם חגגו את חג המחולות כשהמוטיב המרכזי היה הבעת שמחה על האפשרות לאחדות בעם ישראל ע"י חתונות בין חלקי העם. לאחר חורבן בית המקדש, ויציאת עם ישראל לגלות ארוכה של אלפיים שנה, כמעט ולא נשאר זכר מן המנהג הקדום של "חג ט"ו באב", אולם נשארה בידנו המסורת הקדומה להתעסק ביום זה בשידוכים והיכרויות לשם חתונה, תוך שימת דגש על דיברי התלמוד המתאר את השמחה שהייתה בימים ההם. שכן חזקה היא , שאם הכלה אומרת: בחור, שא נא עיניך וראה שיופי נשי זה דבר חשוב, אך דפוסי התנהגות טובים חשובים יותר, והחתן משיב: צארי וראי אני חכם כמו המלך שלמה, אזי הבית שיבנה ע"י בני הזוג יהיה בית נאמן אשר הרעות והאהבה הם נר לרגליו. לסיכום: אהבה....זה מה שאני חשה עכשיו
.

blek

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo23.gif

בוקר טוב אהבתי את מה שכתבת
באמת כול הכבוד...דרך חשיבה יפה עם האיתי המורה שלך האיית מקבלת מימני 100
פעם עוד שהייתי קצת צעיר האיתה לי חברה שכתבה לי שיר בחג האהבה והוא נימצא אצלי עד עצם היום הזה ואני קורא אותו מדי פעם וזה מעלה לי זכרונות של פעם
וזה מה שהיא כתבה לי ליום האהבה אהבה לא רק ניתפסת בלב ושולטת על ברגשות היא גם גם משטלתת על השכל וההיגיון וגורמת לאבידות אהבה היא לא רק בשמלת כלולות לבנה וצחורה היא גם בשמלת אבלים שחורה... אהבה לא רק דורשת מהאדם להשתנות היא גם מנסה אותו מחדש לבנות אך למרות הכול אהבה הוא סבל לשיתוף ואחווה והיא תקרא אליך אנא אל תעזוב אכשיו...... יום אהבה שמח בני

בני...החברה שלך....

זאת שכתבה לך.... אישה חכמה!!! מבינה באהבה הבחורה... יפה...ועוד יותר יפה...ששמרת את זה! שיהיה לך אחלה יום ויום אהבה שמח...לכל השנה! מקסימוששששששש

סקסיית

New member
רק בגלל שביקשת יפה אני עונה.....|נש

את בעלי כמובן!!! מי חשבת????? חני

למעלה