חג בחירות שמח! צאו להצביע על החלפת השלטון המחורבן!

evglev1

Well-known member
מנהל
בהצלחה שובו , אני הצבעתי למרצ.

תדאג שהמגזר האדיש שלך ירוץ להצביע אחרת הימין ימשיך להתנכל ולהזניח את ערבי ישראל
אני מחזיק אצבעות שהקול שלך ילך לפח, לא בגללך אלא בגלל שלדעתי יהודים ישראלים שתומכים בהחלטת התובעת בהאג הם חזירים שמקומם מחוץ לכנסת.

איציק5111

Well-known member
אני מחזיק אצבעות שהקול שלך ילך לפח, לא בגללך אלא בגלל שלדעתי יהודים ישראלים שתומכים בהחלטת התובעת בהאג הם חזירים שמקומם מחוץ לכנסת.
ואני מחזיק אצבעות שהקול שלך ילך עמוק לפח, מחזיק אצבעות לשבור את ההתנחלויות הלא חוקיות ולהקמת מדינה פלשטינית,מחזיק אצבעות לביטול חוקי הגזע העליון והפסקת הזנחת הערבים,

evglev1

Well-known member
מנהל
בהצלחה שובו , אני הצבעתי למרצ.

תדאג שהמגזר האדיש שלך ירוץ להצביע אחרת הימין ימשיך להתנכל ולהזניח את ערבי ישראל
כדי לקדם את המגזר הם צריכים להצביע לרע"מ, הרשימה המשותפת מציבה כאלה דרישות שגם ניצן הורביץ' לא יכול להיענות להם, הם לא מציבים לעצמם רף דרישות שראש ממשלה ציוני יכול לעמוד בו, רע"מ הבינו שצריך להעדיף צרכים כלכליים על המאבק בציונות. הרשימה המשותפת תהיה באופוזיציה לנצח ואפילו לא תהיה בגוש חוסם כי היא נגד היסודות הכי בסיסיים שעליהם נבנתה המדינה וזה חלק מהותי במצעה.

איציק5111

Well-known member
חה חה חה קול נגד הגזענות כשהרעיון של "פינוי התנחלויות" הוא האימא והאבא של הגזענות!!!
להעיף את ההתנחלויות הלא חוקיות ובנוסף להעמיד לדין את בנט ושקד המטונפים על פשעים נגד האנושות...

ההתנחלויות המסריחות של הימין יעופו גם אם לא תרצו אז עדיף לכם שזה יהיה בהסכם.

מוטי חוף

Well-known member

שובו יא אחי ~~ : "השלטון המחורבן!" נמצא כאן >>>​

הרחק מעין המצלמות: האסירים בכלא הפלסטיני מתים בשקט

בניגוד לחבריהם בבתי הכלא הישראליים,
האסירים בבתי הכלא הפלסטיניים סובלים מתת-תנאים ומעינויים אכזריים
כמו מכות חשמל, הרעבה, מכות ומניעת שינה

evglev1

Well-known member
מנהל

שובו יא אחי ~~ : "השלטון המחורבן!" נמצא כאן >>>​

הרחק מעין המצלמות: האסירים בכלא הפלסטיני מתים בשקט

בניגוד לחבריהם בבתי הכלא הישראליים,
האסירים בבתי הכלא הפלסטיניים סובלים מתת-תנאים ומעינויים אכזריים
כמו מכות חשמל, הרעבה, מכות ומניעת שינה
לכן הרשות הפלסטינית לא מוכנה שהרוצחים שהיא דורשת לשחרר יישפטו לפי חוקי פלסטין וישבו בכלא הפלסטיני ומעדיפה לשחרר אותם כי מהכלא הפלסטינים לא יוצאים במאונך אלא רק בצורה אופקית, כך שאצלם מאסר של שנתיים ועונש מוות זה אותו דבר כי אף אחד לא שורד בכלא שלהם.

למעלה