חג אורים שמח, הנני כאן

חג אורים שמח, הנני כאן../images/Emo138.gif../images/Emo13.gif

חזרתי לבית החם. עברו עלינו שבועיים קשים של שיפוצים בבית והנה הם תמו ונשלמו והכול נראה נפלא. מתחילים לאסוף כוחות ולהמשיך הלאה בעבודה. הקטנצ'יק בקייטנת חנוכה בבית ספר, מה שמותיר לי זמן פנוי לעבודה ולחזרה לשגרה המבורכת. חוזרת ומזמינה למפגש הפורום אצלי בבית ב- 23 בדצמבר, יום ה' בסביבות השעה תשע בערב. אישורי הגעה בטוחים יתקבלו בברכה בהמשך השרשור הזה. הוראות הגעה יימסרו למי שיגיע, דרך מסר אישי. המפגש באיזור גוש דן, לכל מי שלא יודע. להשתמע, שחר

1נתי 1

New member
התגעגנו ../images/Emo24.gif

תתחדשו על החידושים ושיפוצניק שעומד בלוח הזמנים זה נדיר תישמרי את מספר הטלפון
העיקר שאתם אחרי כל הבלאגן - ותיהנו חנוכה שמח

שחר, איזה כיף שאת פה

אני מבליחה לרגע מתוך לחץ אינסופי של עבודה שנחת עלי פתאום ושמחה מאד לשמוע שהעניינים בסדר.

azaria

New member
אחחחח יופי שזה נגמר

שיפוצים זה כאב ראש. טוב שאת שוב פה. והכי טוב שהחיית את עניין המפגש
אז כולם להתפקד! מי מגיע? בעצם... כל האישורים והשיחררים והתרוצים של פעם שעברה בוטלו. כולם מגיעים וזהו. לא?

החתולית

New member
יו... אני ראיתי שחר ???

לפי החשבון שלי, הוא גמר לפני הזמן (pun inteanded)... כאילו מה ? אין יותר אבק, הרהיטים לא מכוסים בניילון, ואת כבר לא לבנה מאבק ? איך שהזמן עובר מהר כשנהנים.... תאספי הרבה כוחות, תעבדי המון, אל תשכחי שאחרי הקייטנה הקטנצ'יק חוזר הביתה, ואני מקווה שהגדולצ'יקה מרגישה טוב יותר עכשיו אחרי השיפוצים. בעניין המפגש, אבדוק עם הבחור החזק והגדול שלי ואודיעך דבר.

../images/Emo25.gif לכולכם וחתולית../images/Emo6.gif

גמר לפני הזמן? השיפוצניק? האם לפנינו תסריט לסרט כחול ליגה ז'? אני לא אכתוב כאן על מה חשבתי כשקראתי אותך אבל הנה גייסתי את כל האייקונים הכחולים לכבודך.
מחכה לשמוע מכולם שבאים בחדווה ודיצה.

למעלה