חג אהבה שמח !!

שרון-ב-

New member
חג אהבה שמח !! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

למי שמאוהב ולמי שלא מאוהב ולמי שרק אוהב ולמי שרק מחבב למי שביחד ולמי שלבד (נגיד) ובמיוחד המציאו את היום הזה לאלה שכל השנה שוכחים להביע את אהבתם אז יש להם "תירוץ" נהדר לשלוח פרחים או מתנות קטנות. ויעריתו´ש, תחגגי גם בשבילי, בדרך שרק את יודעת
כי השנה אני הכי הכי הכי אוהבת את החברה שלי ושולחת לה מפה נשיקות אין ספור
וחיבוקים
ואפילו פרחים
(בלי שוקולד השנה כי זה לא בריא לישבן) ושיהיו המון שנים מאושרות כמו השנה הזאת "אמן כן יהי רצון"
באהבה שרון שקיבלה סחרחורת מרוב אהבה ועפה נ.ב. גם לך סופטי מציצן, המון אהבה ואהבה ואהבה ו.... יו...איך שכחתי סקסססססססססססססססססססססססססס לכולם המון המון סקססססססססססס אמיתי !!!!

יערית

New member
שכחת משהו ../images/Emo40.gif

סקס בטירוףףףףףףףףףףף סקס על כל צדדיו סקס בכל המונים סקס גם בבוקר שלא אוהבים סקס יומיים שלמים בלי הנחות. יערית-כבולה למיטה

ariegur

New member
אהי יכול לבוא לשחרר אותך ?

המממממ ... בעצם זה יכול להיות נחמד כשאת כבולה .... ארחולם ...

שרון-ב-

New member
וחברה שלי אמרה לי

שלא שוכחים את זה שזה כמו לרכב על אופניים שרון , הולכת לבדוק את זה

ariegur

New member
אני אף פעם לא עשיתי את זה על אופניי

ם. ולא במטוס. ולא במעלית. ולא ... טוב , למה אני מלאה אותכם/ן אריה לא עשה

שרון-ב-

New member
אמנם אתה בן 101

אבל אף פעם לא מאוחר מדי רק תדאג שבמעלית תעלה רק 4 קומות, זה כל הכייף
מעלית עזריאלי מומלצת ביותר אם לא תספיק, לך לארון חשמל שרון רק מדברת

חפש את המטמון...? ../images/Emo4.gif

חמיצר קטן עליך... אבל היום שבת היתה... יכול להיות שהפסדתי? אופנוען שיהיה עוד מעת ב-102

אהבה כל השנה

כן כן חברה יקרה- ככה זה איתך כל השנה- נכון-היום במיוחד בחרת לצאת בהצהרה- אבל את הרי מפזרת אהבה כל יום וכל היממה...... בלי ציניות (וזה קשה-זוכרים-פולניה....) יש אנשים שיש להם ים של אהבה אנשים כאלו יכולים להרשות לעצמם לפזר אותה כי כל חלק שמהם יוצא, רק מאדיר את עוצמה.... בשנה שעברה ביום האהבה נפגשה יעלה עם חברים חדשים מהצ´ט שלה פריצת דרך מעולם וירטואלי למציאות עצמה שהוליכה אותה בהמשך לזרועות שרון.ב...-להלן "ה"חברה.... אז קפצתי לרגע להגיד תודה על כל האהבה בכל השנה הכמות שקיבלתי ממך יקירה מפצה על 30 אחורה ועל כל ה-90 שנותרו קדימה ואיך נסיים? באהבה.......

שרון-ב-

New member
תביאי טישו -

מורידה דמעות (תנין ??? ) חחחחחחח היית מתה חולה עלייך למרות הפיגור שרון חתומה בנשיקה

softy

New member
כמו שאני מכיר אותך - ואני מכיר...

את הרי תמיד מחזיקה טישו בכיס... אני זוכר אותך תמיד שולפת את הטישו ברגע המתאים, < ולא בגלל דמעות התנין> . מת להיות הזבוב שיראה איך מגיעה לידי ביטוי האהבה האין סופית הזו שבין היעלה לבין שרון. אמנם קצת באיחור אבל גם אני מאחל לכן ולכם חג אהבה כזה שיפיל אותכם לריצפה. < אני לא בטוח אם זה טוב או רע> סופטי.

שרון-ב-

New member
למה לך להיות זבוב

אולי תהיה המזרון אבל אתה חייב אוזניים שאחרת ישעמם לך
וקח בחשבון שנהיה ארבעה עליך מוכן ? שרון, מנשקת אותך מפה בכל פינה סודית שהיא מכירה

ואני בכלל...

לרגל האירוע המחודש שוקלת בכלל להעביר את סופטי סדנת שחקניות. שחקנית בבגדים חשופים מחכה לשחקן הראשי

שרון-ב-

New member
למה לך לחכות לשחקן ראשי ?

דווקא השחקנים המחליפים הם הטובים ביותר כל פעם היא כמו הפעם הראשונה מהחשש שזו הפעם האחרונה
שרון בבגדים חשוכים

שרון-ב-

New member
למה לך להיות זבוב

אולי תהיה המזרון אבל אתה חייב אוזניים שאחרת ישעמם לך
וקח בחשבון שנהיה ארבעה עליך מוכן ? שרון, מנשקת אותך מפה בכל פינה סודית שהיא מכירה או לא

למעלה