חגי

מצב
הנושא נעול.
חגי../images/Emo124.gif

חגי

יש לך המלצות יומיות לפני שמתחילים טיזוזין, שנירקולים ופיזוזי פיזוזין?
(איסוף אני מחפשת)

yossi alef

New member
לא חגי אבל עדיין...

חגי

(איסוף אני מחפשת)
לא חגי אבל עדיין...
אתמול יצאתי מהשחרית ו' ב-101.1 היום בסכום שמכרתי אתמול נכנסתי לעצמון ה' ב-102.2 (שרק לפני כמה ימים יצאתי ממנו ב-102.8+) אני מתלבט מה לעשות עם פטרו ה'

y360a

New member
בעצמון ה הפארי לתשלום של סוף מאי הוא 102.44

לא חגי אבל עדיין...
אתמול יצאתי מהשחרית ו' ב-101.1 היום בסכום שמכרתי אתמול נכנסתי לעצמון ה' ב-102.2 (שרק לפני כמה ימים יצאתי ממנו ב-102.8+) אני מתלבט מה לעשות עם פטרו ה'
אולי אני טועה אבל קשה לי להאמין שיעלה הרבה מעל השער הנ"ל עד אז בגלל החשש מפדיון כפוי (גם אם הסיכוי קטן - זה עדיין אפשרי) נראה לי שהדבר החכם יהיה לבדוק בתשקיף מתי יום אחרון אפשרי להודעה על פדיון כפוי ולהכנס מיד לאחר מכן

yossi alef

New member
אתה חושב שיהיה פירעון רבעון אחרי ההנפקה ?

אולי אני טועה אבל קשה לי להאמין שיעלה הרבה מעל השער הנ"ל עד אז בגלל החשש מפדיון כפוי (גם אם הסיכוי קטן - זה עדיין אפשרי) נראה לי שהדבר החכם יהיה לבדוק בתשקיף מתי יום אחרון אפשרי להודעה על פדיון כפוי ולהכנס מיד לאחר מכן
יקח ל-UBS יותר זמן להבין את הטעות, בכל מקרה בשער 102.2 אין הפסד (וגם אין כ"כ רווח) אם ילכו לפירעון.

3718

Member
רק אחרי שנה אפשרי פרעון מוקדם

יקח ל-UBS יותר זמן להבין את הטעות, בכל מקרה בשער 102.2 אין הפסד (וגם אין כ"כ רווח) אם ילכו לפירעון.
כך כתוב בתשקיף

yossi alef

New member
צודק

כך כתוב בתשקיף
צודק
"החל מתום השנה הראשונה לחייהן של אגרות החוב (סדרה ה') (קרי, החל ממועד תשלום הריבית הרביעי, שיחול ביום 13 במרץ 2011 ), למנפיק ישנה זכות לבצע פדיון מוקדם של אגרות החוב (סדרה ה') בכל מועד תשלום ריבית המגבים את אגרות החוב..."

y360a

New member
יפה מאד - תמיד כדאי לקרוא תשקיפים -:)

צודק
"החל מתום השנה הראשונה לחייהן של אגרות החוב (סדרה ה') (קרי, החל ממועד תשלום הריבית הרביעי, שיחול ביום 13 במרץ 2011 ), למנפיק ישנה זכות לבצע פדיון מוקדם של אגרות החוב (סדרה ה') בכל מועד תשלום ריבית המגבים את אגרות החוב..."
אם כך בהנחה שלא יקרה דבר דרמטי ב UBS ושהאינפלציה לא תשתולל, יש בעצמון ה פוטנציאל בטוח למדי של כמעט 8% לשנה הקרובה מה שאי אפשר להגיד על עצמון ד במחירו הנוכחי

3718

Member
הקופון של עצמון ד הוא חודשיים קודם

אם כך בהנחה שלא יקרה דבר דרמטי ב UBS ושהאינפלציה לא תשתולל, יש בעצמון ה פוטנציאל בטוח למדי של כמעט 8% לשנה הקרובה מה שאי אפשר להגיד על עצמון ד במחירו הנוכחי

y360a

New member
נכון אבל בסדרה ד יש כעת פוטנציאל של

4% בלבד עד ינואר 2011 ובסדרה ה יש פוטנציאל של כמעט 8% עד מרץ 2011

3718

Member
צודק, ה עדיף אא"כ הם לא יעשו פדיון מוקדם

4% בלבד עד ינואר 2011 ובסדרה ה יש פוטנציאל של כמעט 8% עד מרץ 2011
צודק, ה עדיף אא"כ הם לא יעשו פדיון מוקדם
כי לטווח הארוך יותר ד עדיף: יותר ריבית , יותר תלבור, ופדיון אפשרי פעם בשנה, ולא כל רבעון כמו ה

חגי

New member
יש הנפקות גדולות מאד של מובנים בימים הקרובים

חגי

(איסוף אני מחפשת)
אל תשקיעי כרגע בכלום. אנו בשיא הבועה . אני כבר מת לראות מה יקרה כשהציבור יבין שכל שוק תעודות הסל והקרנות עושה לו עבודה בעיניים. בקיצור לכי על המובנים החדשים - מובנה שמבטיח שנה ללא ריקול ב 9.5% אודיע בפורום כשיהיה אפשר על מועד ההדבקה לציבור. בעקרון אם אינך בקטע של מובנים יש כרגע במחיר סביר את נייר חדרה 4 ואת לאומי ט- שניהם מרכזים בימים האחרונים מכירות מוסדיות גדולות תחליפי המקמ הרגילים- פועלים 5 ופועלים 7

חן חן, צריכה הבהרה על דבריך

אל תשקיעי כרגע בכלום. אנו בשיא הבועה . אני כבר מת לראות מה יקרה כשהציבור יבין שכל שוק תעודות הסל והקרנות עושה לו עבודה בעיניים. בקיצור לכי על המובנים החדשים - מובנה שמבטיח שנה ללא ריקול ב 9.5% אודיע בפורום כשיהיה אפשר על מועד ההדבקה לציבור. בעקרון אם אינך בקטע של מובנים יש כרגע במחיר סביר את נייר חדרה 4 ואת לאומי ט- שניהם מרכזים בימים האחרונים מכירות מוסדיות גדולות תחליפי המקמ הרגילים- פועלים 5 ופועלים 7
מהם המובנים החדשים? מכירה רק פקדונות מובנים.

חגי

New member
מדובר באגחים שמנפיקים אקסלנס ואקספרט פיננסים

מהם המובנים החדשים? מכירה רק פקדונות מובנים.
מדובר באגחים שמנפיקים אקסלנס ואקספרט פיננסים
האגחים מגובהם ע"י בנקים גדולים בחול. כשיהיה אפשר לפרט את תנאיהם לציבור אפרסם את שמותיהם והיתרונות/חסרונות שלהם מול מוצרים קיימים

מצב
הנושא נעול.
למעלה