חגיגות שירלי נפתחות..עכשיו

shirka

New member
../images/Emo24.gif שירלי ../images/Emo25.gif

מאחלת לך ליום הולדתך, את כל הברכות בעולם
שכל משאלותייך יתגשמו ושתזכי לבריאות הצלחה אושר אהבה כי אין אדם שמגיע לו יותר ממך
מהכירותינו הקצרה (יחסית) למדתי שאת אדם בעל
זהב אישיות כובשת ואהובה על כולם.
אוהבות מאוד מאוד: נועה ואמא

אבא אסא

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo26.gifחמשירלי../images/Emo36.gif../images/Emo124.gif

שירלי את אדם מאד מיוחד, את כולם את אוהבת אחד-אחד, מתנהגת כדודה, אוהבת כמו אם, דואגת תמיד את הלב לחמם.
אין אדם בפורום שממך לא ספג, חיבוק, חיוך, ומילה טובה, המון כוונה ומילים מעודדות, שמאחוריהן טובות רק הכוונות.
זהו יום מאושר לנו ולך, כי אם לנו קשה את הופכת את זה לרך, אז קבלי חיבוק ענק ואוהב, לא בגלל (יו נו) אלא בשביל אהבתך.

tonti

New member
שירלינקה!../images/Emo24.gif

קראתי את כל מה שכתבו לך וגיליתי (כאילו שלא ידעתי את זה קודם
) שאני כזאת לא מוכשרת..... רק מזל טוב יקרה שלי.

dafdaf

New member
../images/Emo24.gif מזל-טוב שירלי../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo77.gif

דודה שירלי המקסימה../images/Emo140.gif

אז אני המאחלת ה 56 שלך(כמה אוהבים אותך פה!!!). אנחנו לא "מכירות" הרבה זמן,אבל עם הטוב לב שלך,הרצון הכנה לעזור,לעודד ולחבק את כולם כבשת אותי (ואת האביתרון כמובן). מאחלת לך את כל הטוב שבעולם,באמת מגיע לך!!!. תמשיכי להיות מקסימה כמו שאת מאביתר והילה

mikihc

New member
לשירלי המקסימה../images/Emo65.gif../images/Emo142.gif../images/Emo23.gif|מזל

שירלי המתוקה. אמנם ההכרות שלנו היא "רק" וירטואלית (ואני מחכה לפגוש אותך "על חי") ועדיין לא יצא לנו לדבר אחד על אחד, אבל אי אפשר לפספס את החום , האהבה והנתינה שנובעים ממך כמו מעין שוצף לא מכירה הרבה כמוך. שיהיה לך יום הולדת שמח ומאושר. שכל חלומותייך יתגשמו השנה, שיהיה לך רק טוב (בדיוק כמו שאת עושה לאחרים) ושתמשיכי להיות איתנו כאן. אוהבת, מיקי

../images/Emo41.gifכבר יוצאת ליום מפנק..ולפני זה../images/Emo41.gif

מוכרחה להגיד כמה דברים מה
...... האמת
נותרתי ללא מילים ,קודם כל מאורך השרשור לכבודי, מהמילים החמות של כל אחד ואחת מכן
,מהמחוות המרגשות (דפנה וטוטי מארה"ב עם
בדיוק בחצות, איריס שישבה וטרחה ואספה תמונה לתמונה, איילת ואסא שכתבו לי חמשיר אישי ומיוחד, ברוריה עם הברכה המדהימה ) - באמת שהשארתם אותי מופתעת (וגם נבוכה וקצת דומעת) - זה ממש מחמם את ה
, רק שתדעו !
גם לכל מי ששינה את חתימתו במיוחד בשבילי (נסחפתם/ן
) - זה מאוד יפה מצידכם/ן
רבה למנהלות הפורום - דפנה וקרן - על זה שאתן חברות שלי (וזה לא עניין של מה בכך) ועל זה שאתן תמיד פה, קשובות לכולם/ן ,עם תשומת
מירבית לפרטים הכי קטנים וגדולים כאחד -
בנות
וכמובן
אישית לכל מי שכתב/ה ברכה לכבוד יום הולדתי (זה רק יום הולדת !
) - אני (כמובן) מדפיסה הכל - זו מזכרת לכל החיים
. למברכי הבוקר -
אישית לכל אחד ואחת מכן על המילים החמות :
אבא אסא
שרי30
ברוריהה
טונטי
בהיר
שירקה
דפדפ
הילה של אביתר
מיקי
ענתש
כוכב1
חגית99 אין מה להגיד - עשיתם/ן לי את היומולדת בלתי נשכח

ענתש

New member
לכבוד יום השירלי (הבין לאומי ?)

אני מחליפה את החתימה שלי (רק להיום) - יום הולדת שמח לבחורה עם הלב הכי רחב, נדיב, אוהב וטוב ! שהשנה הבאה תביא לך המון אושר כמו שמגיע לך. שולחת נשיקות... Eagles I Wish You Peace I wish you peace when the cold winds blow Warmed by the fire's glow I wish you comfort in the, the lonely time And arms to hold you when you ache inside I wish you hope when things are going bad Kind words when times are sad I wish you shelter from the, the raging wind Cooling waters at the fever's end I wish you peace when times are hard The light to guide you through the dark And when storms are high and your, your dreams are low I wish you the strength to let love grow on, I wish you the strength to let love flow, I wish you peace when times are hard A light to guide you through the dark And when storms are high and your, you dreams are low I wish you the strength to let let grown on, I wish you the strength to let love flow, I wish you the strength to let love glow on I wish you the strength to let love go on.

אין כמו דודה שירלי

נותר רק לאחל את כל הטוב שתמשיכי להיות דודה שכזאת ושיהיה לך רק טוב ועוד.... המון המון מזל-טוב

חגית99

New member
שירלי המקסימה!../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo79.gif|חי

שיהיה לך המון מזל טוב!! את הדודה הכי מקסימה והכי משקיענית שהכרתי. בכל פעם שאני קוראת הודעה שלך את מכניסה לי שיר ושמחה. מקווה שנתראה בקרוב לא רק מעל גבי המחשב. חגית.

גלשני

New member
אלפי איחולים ../images/Emo24.gif

שירלי, עם כל כך הרבה ברכות ואיחולים, ברור שתהייה לך אחלה יומולדת... המון המון המון מזל טוב ורק אושר

אורלי99

New member
שירלי יקרתי

מה עוד אכתוב שלא נכתב??? מאחלת לך המון מזל טוב והכי חשוב שתהיי מאושרת ובריאה אוהבת אורלי

קרן^

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo124.gifהההההההההההההההאאאאאאאאאא

הההההההההההיום יום הולדת
היום יום הולדת
היום יום הולדת לשירליייייייייי
חג לה שמח וזר לה פורח
היום יום הולדת לשירררררליייייייייייייי
שירלי היקרה
מאחלת לך שתפגשי אנשים כמוך לאורך כל החיים שיעשו לך טוב על הלב תמיד אמן שיהיה לך כל מה שאת מאחלת לאהובים שלך ולעצמך

ועוד כמה ../images/Emo51.gifות(ובאמת שאני יוצאת)

מקרב
על ההשקעה והמילים החמות גם ל :
מתרגשת
מעיןבר
גלשני
קרן^
ענת אמא של מוריאל
אורלי99
SAEL (שרית)
אסנת
עכשיו אני סוגרת את המחשב ואחזור בשעות הערב המאוחרות - רק שתדעו (כולכם/ן ) שאני יוצאת עם
מאוזן לאוזן - אתם/ן מדהימים/ות אחד-אחת ! יום מעולה לכולנו

מתרגשת

New member
מזל טוב לשירלי האהובה../images/Emo23.gif../images/Emo49.gif../images/Emo20.gif

אני ממש גרועה במילים כשאני מתרגשת וזה מצב תמידי אצלי... כמו שאת יודעת אבל אני אנסה בכל זאת.... אין לי מילים לתאר כמה אני אוהבת אותך
אפילו שראיתי אותך רק פעם אחת ויחידה את אדם עם
עשוי מזהב טהור וזך את אשה עם כושר הנתינה הכי גדול בעולם את דודה שיש לה כל הזמן
ב
ו
בעיניים את מופלאה שכמותך שגורמת לי לחייך כשאני עצובה את מופלאה שכמותך שגורמת לי לבכות סתם מהודעה את פשוט שירלי... את אחת ויחידה ואם כולם היו אפילו קצת קצת כמוך העולם היה מקום טוב יותר לבטח
אז אני שולחת לך
ים ואלף משאלות (אני יודעת שתשתמשי בהן בחוכמה) ו...... כן גם סתיו רצתה לאחל מזל טוב אז עזרתי לה קצת

../images/Emo6.gif לימור ! יו את ע-נ-ק-י-תתתתתתתת

איזה יופי של תמונה ושלט !!! הרסת אותי
וואו וואו וואו , באמת שנגמרו לי המילים (ואני לא בסלקום
) איזו השקעה ! כל הכבוד !!!
מעומק ה
ותאכלי את סתיו המדהימה שלך ב
ות (כמה ממני גם
) -
רבההההההההההההה

למעלה