חגגתי יום הולדת בסושי סמבה

חגגתי יום הולדת בסושי סמבה ../images/Emo13.gif

גדלתי בעוד שנה...
בכל אופן.. המקום מאוד מאוד יפה... באנו בסביבות 6בערב ביום שישי...אומנם תיכננתי מראש לעשות את זה בשעות צהריים המאוחרות.. אבל רק בשביל הרקורד אומר שכשהתקשרתי להזמין מקום שבוע מראש אמרו לי שאנחנו יכולים להגיע ב17:30 אבל להשאר רק עד 21:30 כי אחרי זה כל המסעדה מוזמנת... על כל פנים.. כשבאנו היה ריק אבל התמלא כשהחשיך... השירות היה מאוד מאוד אדיב ומהיר... קיבלנו 2 קנקני מים ענקיים ובכל פעם שנגמר המים הביאו לנו עוד... בעיני זה מאוד חשוב.. אי שונאת כשבמסעדות עושים פוזות עם המים.. אוף... הזמנו כל מיני מנות... אני באופן אישי אכלתי ממבחר הסושי ונהניתי מאוד.. אולי לא הטוב ביותר שאכלתי מימיי אבל בהחלט שווה... כמו כן שתיתי ממבחר הקוקטיילים.. ניראה לי שניסיתי כמעט את כולם
ואני יכולה להגיד שהם היו שווים לגמרי...בעיקר הקוקטייל שמכיל מלפפון וודקה וסאקה - קראו לו צ'ו קומבר... ניראה לי..... אני לא הזמנתי אוכל במה שניקרא שם " צלחות גדולות" אבל חבריי הזמינו.. הבעיה היא שאני לא הצלחתי לזכור את השמות של המנות...
למה? כי לכל מנה יש שם פלצני יפני/ספרדי שכזה שאדם מן השורה לא יהיה מסוגל לזכור משהו ללא תירגול של שבוע... כל מנות ניראו מעולה...הכל יצא ביחד וניראה כאילו עבד על זה אומן מוכשר מאוד..אבל ! המנות היו קטנות ביחס למחירן ומבחינת הטעם.. מה אני אגיד?לרב מדובר בתבשילים של פירות ים עם תוספות שונות..חלק מגיעות עם אורז, חלק קלילות יותר ומכילות רק פירות ים וירקות...חברה אחת הזמינה " קריספי דניס" (הנה שם שהצלחתי לזכור מכל התפריט
) והיה עוד חבר שהזמין מנה בשרית שכללה 2 נתחים של אנטריקוט עם כדורים שמזכירים נורא פלאפל אבל כתוב שהם עשויים מסויה... טעמתי מכולם...ואני לא יכולה להגיד שהיה שם משהו מדהים... הטעם היה די סטנדרטי... כל החברים הזמינו סושי למנה ראשונה ועיקרית אח"כ הסכימו שהיו צריכים להשאר עם הסושי.. הקינוחים היו לא רעים אני אהבתי בעיקר קדאיף ממולא קרם קוקוס...השאר היה טוב אבל סטנדרטי... סופלה שוקולד ומוס כזה בטעם שוקולד וקפה... מה שנורא נורא עיצבן זה שאין תפריט קינוחים אלא המלצר בא ומדקלם לך את המנות...ואומנם המלצרים עושים זאת במקצועיות רבה.. אבל שוב.. איך אפשר לחשוב ככה???? לא זוכרים מה מכיל מה ... בקיצור חויה די מעורבת... המקום מדהים ביופיו.. שווה בהחלט לבוא לסושי ואלכוהול.... אבל האוכל לא מזהיר אם כי ניראה יפה מאוד בהגשה....

yardenj

New member
מזל טוב על היומולדת והביקורת.

לגבי המסעדה,יש עניין מאוד מוזר בסושי סמבה-התמחור. ישנן שתי אופציות כמו שאני רואה את זה-או שאתה לא לוקח כלום,בלי אלכוהול,מעט סושי וזהו-יוצא 200 שקל. או-שותה קצת,אוכל קצת ואיכשהו מגיע ל1000,אני לא חושב שנתקלתי שם בחשבון שהיה בין 200 ל 1000,מוזר,לא?

למעלה