חבר שלי פנחס הנעלולן

אם המטרה כנה וטובה מדוע לא פירסמת

את הנושא אצל סייקון(קהילות), שם כל חבריך מהראל שוקי הון כותבים בפורום מעו"ף? אתה נעים הליכות ומדבר לעניין והדבר היחיד, "שמציק" לי זה שמישהו כותב כאן וגם יסב לי רווח. כל טוב דוביד

פנחס "הנעלולן" משורש "נעלי ריצה"..

בקרוב הוא ינעל נעלי ספורט נראה שלא יצליח לרוץ אחרי הכתוב

DUDI2004

New member
חחח

אחד הדברים שלא מלמדים בספרים זה את ההוואי שמסביב לשוק. מרוויחי הבדיעבד בשוק הנגזרים - את זה לא מלמדים בשום ספר. הרי שוק הנגזרים בניגוד לכל שוק אחר מחייב את הסוחר לדבר שאף השקעה - אף השקעה אחרת לא מחייבת. כשאני אומר מחייבת - זה לא אומר שלא מותר - בכל ההשקעות מותר אבל בשוק הנגזרים חייבים וזה ההבדל. מה חייבים ? חייבים להגיד משהו על העתיד מראש. זו היא החובה בשוק הנגזרים. אי אפשר להרוויח בלי להגיד משהו על העתיד מראש. לא חייבים להגיד עם יעלה או ירד. לא חייבים להגיד אם יהיה תנודתי או לא. אבל אחד מהם חייבים להגיד. חייבים לעשות מה שכל סוחר פונד' וכל המלצה אקדמאית אומרת לא לעשות. חייבים להגיד משהו על העתיד. בין אם זה בא מניתוח, הימור או מעקב אחר מה אומרים הכרישים. בסוף חייבים להגיד. ואני בעיקר אוהב את החכמים בדיעבד.

איזו סערה בפורום...

בסה"כ פרסמתי פוזיציה של חברי לחדר המסחר... מבטיח שלא אעשה זאת בעתיד, אלא דיווחים בזמן אמת, בדיוק כפי שדיווחתי כמעט בזמן אמת על הסגירות בבוקר בקול 530. לא מבין על מה המהומה, בטוח שלא אצור יותר אחת כזו בעתיד. יאללה, רק טוב לך ולכולם ושתהיו בריאים

איציק100

New member
דודי יש חכמים בדיעבד ויש תיעוד ../images/Emo13.gif

בפורום עם גרפים מתחילת חודש ןגם חודש שעבר וגם לפני חודשיים ושלוש כמובן שלא כולם מרווחים איך שהם מציגים את התמונה אבל לא יפה להכליל

DUDI2004

New member
לא הכללתי הדברים נאמרו במדויק

ובבהירות ובשיא הנימוס. כמובן שהרוב כותבים ומציגים נתונים מתחזיות מדוייקות. מה היה העניין עם הקפה ?

למעלה