חבר שלי פנחס הנעלולן

חבר שלי פנחס הנעלולן

מדושן עונג מהמשך הדשדוש. הוא נשאר כתוב בערמות על אוכף 540 וסגר את הקולים מאוכף 530. הקיצר הוא בשוקת. והוא מחוייך. וגם השכן חוגג עם היורו. 120% על הפוטים. מדהים... מה אנחנו מבזבזים את זמננו במעו"ף?

בגדול, הוא כבר נעל את

הפוזיציה ומוגן מעל ל-520 ומתחת ל-565. התקבול הממוצע שלו על אוכף 540 גורם לו לישון בנחת ולא להפסיק לחייך ! כמו גם השכן שלי עם הפוטים על היורו...

להפסיד מרווח-זה גם להפסיד....

כלומר מה שהוא ישן,נשם,הריח,הרוויח לאורך החודש,אם ילקח חס וחוקן, יחשב כהפסד לא? דוביד

הפוזיציה נעולה, דוביד

נ ע ו ל ה ההפסד המקסימלי הוא כבר הרבה פחות מגרעינים לחג והרווח שבפוטנציאל עוד ידו במותניו. טעיתי כשכתבתי שהוא מוגן בין 520 ל-565 - זה תחום הרווח שלו. מתחת ומעל הפסד מקסימלי של הגרעינים וזה באמת גרעינים ותו לא. נעילה מרשימה כמו של האחים ואן - אריק. ניהול פוזיציה מרשים.

נעילנ, דוביד, נעילה...

הכל נעול. אם לא הבנת, לא נורא. כנראה לא הייתי ברור... בירידה של השוק אוכף 530 נתן כבר את הכסף ו-540 נותן םרנסה מדי יום...

גטוסו חמוד,אתה כתבת ואני הבנתי,

בדיוק את מה שצריך להבין. "פינחס כתב את 540 כנגד הסגירות של 530"-ניכתב בהודעת ההבהרה שלך. זה לא משנה לי,אבל זה בטח משנה לפינחס שלנו . דוביד

ללונגיסט בנשמה כמוני לקח חצי שעה

להבין במלואה את הפוזיציה. יש לו אסטרטגיה משולבת עם 4 סטרייקים בפוטים ו-4 בקולים. כשבסיסה הוא ב-540. בגדול, ידידנו בירידה מ-520 ועלייה מעבר ל-565 מפסיד כ-80 ש"ח ליחידה ב-540 מרוויח כ-900 וב-530 וב-550 מרוויח כ-650 שקלים. סוג של שוקת דינמי שנבנה עם מהלכי השוק. ויש לו כ-50 יחידות אסטרטגיה. ניהול פוזיציה פשוט מבריק תוך זרימה מדהימה עם השוק ועם המוסדיים והשחקנים השולטים בשוק ביד רמה ולא נגדם, כמו שחלק גדול מכותבי הפורום והלונגיסטים מנסים לעשות בחפשם תנועות כשבעצם אין פרנסה אלא לכתבני הים התיכון, שלקחו היום את הסטייה עד למחוזות ה-14.7%... מדהים... מסוכן לכתוב אוכפים? זה נכון, אבל הרבה יותר מסוכן לקנות אופציות בתעתועים שרצים בשוק בשבוע האחרון... תודה לאל שיש גדר...

כל הכבוד......./images/Emo8.gif

בקיצור כל התיכתובת על פינחס מטרתה להראות לנו שמשתלם לכתוב החודש אוכפים. לא נישכח לפינחס שלא שיתף אותנו מהיום הראשון לפוזיציה אלא רק מאמצע השבוע הנוכחי כאשר כל האופציות נהפכו לעיסה. אכן מידע מבריק. הבנתי. דוביד

צודק לגבי בניית הפוזיציה. מקווה

לעדכן את מהלכיו בהמשך. למרות שלהחודש הוא נעל את הפוזיציה, אלא אם יקרה משהו דרמטי ביותר. בכל אופן, בבוקר, כשהקול עוד נסחר ברמות של 1260 ש"ח התרעתי שפנחס סגר אותו... כך שגם המידע הזה עוד היה שווה משהו. וחוץ מזה, צודק דוביד, למרות הפחד הגדול בסטיות האלו לכתוב, אין פשוט קוני אופציות בשוק. כנראה כולם נמחקו... מתי אתה פותח קורס פוזיציות שאוכל להחכים גם ממך ולא רק מידידי פנחס?

והכוונה שגם החודש

כל אסטרטגיית כתיבה מניבה רווח ורווח בלונגים ובמיוחד בתוך-יומי נהיה כל כך קשה... אבל עוד בוא תבוא התנועה, אולי עוד החודש בהשפעת השחרים...

גטוסו אני אעשה לך סדר בדברים....

רק אחרי שתיבדוק את מחיר אוכפי ה520,530,540 בתחילת הפקיעה לפני שבועיים ותשווה אותם להיום. אוכף 520 החל ב2100 וכיום שווה 2300 אוכף 530 החל ב2000 לערך והיום 1680. אוכף 540 הוא היחיד שנושא רווח ואשאיר לך לבדוק כמה. מצטער בשביל זה אסור!!! "להתכופף" בשוק.... קוני אופציות ממזמן לא מתעניינים בשוק,וכל יום שעובר יביא אותם לבסוף חזרה לשוק,גם את הגופים שיקנו במקום לכתוב. דוביד

פנחס מורה מצויין, אבל תמיד שמח

לשמוע דעות מאנשים שיש להם דיעה ששווה לשמוע... בכל מקרה, אני כמעט בטוח במאה אחוז שאתה חושב שאתה יודע מי זה פנחס, אבל זה מישהו אחר לגמרי... מה שבטוח זה שהשכן רקד היום על השולחנות עם הפוטים על היורו. מ-200 ש"ח ל-500 תוך יום...

הרי המטרה ידועה מראש.

אני לא יודע מי זה וזה ממש לא מעניין אותי.לכל אחד יש את הביצים שלו להופיע בפורום.יש כאלה שמשתמשים בביצים של אחרים. אני עונה לך ולו רק!!!!!!!! בגלל ,שאתם עם "האוכפים המדומים בדיעבד "עשויים לגרום פיתוי והפסד עתידי (כי לכתוב,זה כל כך פשוט) למי מחברי הפורום . אם רק אני הייתי כאן,תגובה לא הייתם מקבלים. דוביד

אני חוזר ומציין שהמטרה באמת היתה

ל"האיר" קצת את עיני האנשים בפורום על אסטרטגיות מסויימות, שנכון שלא פורטו במלואם, אבל הוצגו בכלליות וקצת לשפוך אור ולגרום לאנשים להזדהות עם התסכול שהשוק מסב ללונגיסטים בחודשים האחרונים. ובלי קשר, היה שווה לכתוב אוכפים ולא, זה לא היה שווה את הסיכון מלכתחילה... לטעמי, הכל נעשה ברוח טובה ומתגובתך נראה לי שהעניין קצת עיצבן אותך או לפחות הציק לך. אני ציינתי שאני לא כותב לא אוכפים, לא שוקתים ולא חשוף. מקסימום פרפרים וקונדורים. אם שרשורים מסוג זה רק מציקים, לא אפרסם כאלה בעתיד. רק טוב וסופ"ש נפלא לך ולכל חברי הפורום !

למעלה