חבר חדש בא לשכונה

נאה

New member
חבר חדש בא לשכונה

אני חדש כאן אצלכם חברים/ת והיתי מבקש קצת עזרה כיצד מתכתבים איתכם ???? מודה מראש נאה

Cגל

New member
אה, זה נורא פשוט....

בעקרון, זה הולך עם אותות מורס וקודים שליהי או דיסו מפענחים. אבל לפני זה יש תנאי קבלה: 1. זובור עם לבונה. 2. סופשבוע עם חמותי. אם אתה שורד.... אתה מוזמן להשאר. ד"א, אלו שנמצאים כאן, לא נמצאים כאן כי הם שרדו זובור/סופשבוע, אלא כי הם פרוטקציונרים... ברוך הבא

חתולון*

New member
נאה מ.א. 100150

ערב טוב נאה.... כאן הקצין התורן Cגל רק קלטה אותך ושכחה את המס´ האישי. מספרך אצלנו הוא .... מאה אלך ומאה וחמישים או בקיצור 100150 טוב.... עד שיתחיל טקס הזובור עליך להקיף את הפורום עד הבוקר.... הוראות תקבל מהמנהלת ליהי ואת הזובור תעשה לך לבונה...... בבוקר תפגוש את חיפפית, ואת כל השאר.. בשקם ממתינה לך טאקילה בלי הקפצה אבל עם הנדבורגרים. תיזהר לא להפריע לשלגיה עם הגמדים. מחר, משעה 0800 אתה מצטרף לפורום ותכתוב כמה שיותר..... ימתין לך סער12 וגם קרנושה ואולי שחר33 יעשה לך סיור במחנה. חופשי לישון... לילה טוב חתולון

Cגל

New member
קודקוד ממוקד - האם שומע? עבור....

איןןןןן!!!! איןןןןן!!!! חולה אני על גברים במדים.... תגיד, איפה הפלוגה שלך? מה הם עושים בסילבסטר?

חתולון*

New member
Cגל.... אני באוהל

2 שומרים בשער 4 בסיור עד 0200 20 ישנים ב- טנקים 5 בבית כולם כרגע עם מדים אבל מסריחים!!! אין לנו אספקה... אין לנו אוכל... תביאו טלביזיה... תקראו לדיסו... ונגמרת לי הסוללה של הפלאפון עבור הלפ=טופ. ואין לנו חשמל.. חתולון (רב-פקד) רב עם כולם ופוקד על הרב. בריח

Cגל

New member
אחממממ......

אתה בטוח שיש שומרים בשער? אולי תבדוק שוב? 4 בסיור? איזה קטע... בדיוק ליד הבית שלי הם חנו.... 29 ישנים??? בטנק??? תבדוק מאמי... תבדוק... (אם הם עושים מה שהם עושים כשהם ישנים, אני מצדיעה להם!) 5 בבית? נחש באיזה בית הם... זהו יקירי, נשארת לבד.... בלי אספקה, בלי אוכל, בלי TV אה, וגם בלי דיסו, הוא היה חייב להשאר בבית לשמור על אשתו כי הוא שמע שפנטום יצא לחופש מהמילואים...

levona

New member
ערב טוב נאה

אני רואה שאני לא צריכה להציג את עצמי. (צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים)
גש והבא כלי כתיבה, ואנו נלמד אותך כיצד מתכתבים איתנו. נ.ב. בלי מילוי כרטיס כיאות לא ניתן להשלים את המשימה, אנא גש לכרטיסך האישי ומלא בו את הפרטים החסרים. תודה. CC מ´תומרת?

Cגל

New member
שאת וחתולון יותר גרועים מחמותי....

עלאק "צדיקים" פחחחחחחחח, צ´מעי, אני אוהבת להשתטח על קברי צדיקים... ´כפת לך לשים ראש רגע?

levona

New member
הנה...שמתי...

נו מה תעשי עכשיו? את גבר? בואי בחוץ סעאחתק...הרגת אותי עם המסר לא יפה לעשות ככה לנפש עדינה רכה פגיעה ושברירית כמו שלי...

Cגל

New member
שששששש.... שימי ראש מאמי....

(שאף אחד לא יגלה לה שהמכשיר הזה זה גיליוטינה...)

levona

New member
את....

ממממממממממממממממממממממממממממממממממממניאקית!!! אבל אמרתי לך כבר, שאת הכי טובה כשאת רעה. לבונה (ערופת ראש)

חתולון*

New member
לבונה וסיגל

ראיתן מה עשינו לחדש? הוא ימות מפחד!!!! עריפת ראשים? מסדרים? כלי כתיבה!!! נראה לי שהוא בהלם.... הגיע אלינו מחלם? Cגל שימי לב..... 20 ישנים ב-5 טנקים זה מה שנשמט לי בקובץ הקודם... ובקשר לפנטום!!! הוא במילואים??? ראיתי באמת בשקם של עזה, מישהו שאני לא מזהה ועכשיו אני בטוח שזה פנטום..... הולך לקנות קונדומים... מעור של כבשה. לילה טוב אני יוצא ב-00.15 לסיור על הגדר. ביי לבונה וסיגל שנה טובה חתולון

Cגל

New member
שים ../images/Emo23.gif טוב טוב!!!

לשמחתי - רק לך נשמט!!!!! כל הפלוגה - במצב תקין!!!! חחחחחה אני הולכת לישון, יש מי ששומר עליי.... לא ינום ולא ישן חתולון ישראל

חתולון*

New member
לבונה.....

מחר בבוקר אני מבקש להתלבש....ולא בפיג´מה לקחת רשיונות.... לאותת בסיבוב, לעצור ברמזור אדום. להיות עירנית, לזכור להיכן את נוסעת. ולא להיתקבל בשום שומר חוק, שלא יהיה שמוק. בכל מקרה, אם מישהו "מציק" לך... תתקשרי מיד אלי 911 ביי צדיקה שלי חחחחחח חתולון

levona

New member
לון לון ../images/Emo13.gif

בוא רגע...(אני צריכה קשרים במשטרה)...ואתה צריך קשרים בפרווה. צ´מע..הרגל זה הרגל...מהמיטה לרכב (לא מעיזה להכנס לבי"ס עם השיער בצורת כרית שלי) ועם הבלי...

חתולון*

New member
לבונה

את צריכה כנראה פיג´מת דגמ"ח עם כיסים כאלה בשביל הרשיונות. ואת את יכולה לישון בשקט ולא תשכחי כלום, בקשר לשיער, את יכולה לישון עם קסדה אז השיער יישאר מסודר. אם את מאמינה שיש לי קשרים במשטרה אז זה כמו להגיד שאני מופיע למעלה על הפס הצהוב.... יעני חתולון בפינה על הפס!!!! שמתי פס.. יאללה ביי ואין לי קשרים.... רק בפרווה (אם את צריכה משהו.... חחח.. באמת שלחי מסר) בשקטטטטטטט. חתולון

חניבעל.

New member
דמי רישום לא לשכוח

פרטים אצל חיפפית מחר בבוקר אגב חיפפית יקרה - צריך לעדכן את המחיר ח.

למעלה