"חבר" -ושחרור מקבע....

tzaji

New member
"חבר" -ושחרור מקבע....

השתחררתי משירות קבע בנובמבר האחרון ואני תוהה לגבי גורלן של ההטבות בכרטיס החבר שברשותי... - אני עדין מקבל כל חודש חשבונית עם הפרוספקט של ההטבות! הכרטיס עצמו עובד אפשר להוציא כסף ולשלם איתו הבעיה מתחילה כשנכנסים לאתר - יש שם סיסמת כניסה...שבעבר לא היתה כמובן שניסיתי עם הסיסמא - ואני לא מצליח להכנס... הססמא נכונה! ועכשיו כמובן לשאלה - האם עצם שחרורי מבטל לי את הטבות החבר?! תודה מראש

קרלוס 4X4

New member
מקפיץ ומוסיף!

1. לגבי הכרטיס השחור: יש לי אינטרס להמשיך להחזיק אותו? יש לי אפשרות לכך? 2. לגבי הכרטיס הצהוב: יש אפשרות להמשיך ולהשתמש בו גם לאחר השחרור? לאיזה תקופה? אם יש לי כסף טעון מה קורה לו? 3. לגבי כרטיס הנקודות האפור: האם ביום שאני משתחרר אני מאבד את כל הנקודות? האם הכרטיס רלוונטי עד שאני מבזבז את כל הנקודות? האם הוא רלוונטי לתקופה מסויימת? ועוד שאלה לא קשורה לכרטיסים: ימי חופש שנותרו לי (לא צבורים) נעלמים בעת השחרור או מומרים לכסף? תודה מראש לעונים המומחים

leonidl1

New member
תשובות

1. עם השחרור ההטבות אינן ניתנות למימוש כי אתה מפסיק להיות בחבר. 2. כל הכסף שהוטען בו ניתן לניצול עד לתאריך שכתוב על גבי הכרטיס שהוא בעצם התוקף שלו. 3. מימוש נקודות לאחר שיחרור: 1. פורש: עד יום השיחרור בלבד. (עד יום השיחרור בלבד) 2. משוחרר: עד 30 יום מתאריך השיחרור. (ברשתות אזרחיות בלבד) 3. גילאי ביניים: עד 30 יום מתאריך השיחרור. (ברשתות אזרחיות בלבד)

למעלה