חברת REALIFE - מישהו מכיר?

מצב
הנושא נעול.

Arielvista

New member

מישהו התנסה בהשקעת נדלן בארה"ב דרך חברה ישראלית בשם REALIFE?
יש המלצות, תובנות, אזהרות לגביהם?

המלצות ואזהרות על חברות להשקעות נדל"ן

המלצות ואזהרות על חברות להשקעות נדל"ן
הי אריאל

לרוב כאשר עולות שאלות כאלה בכל הפורומים על חברה כזו או אחרת אז יעלו מולך משקיעים בפרטי.
הסיבה היא שכאשר עולה משהו בציבורי שהוא שלילי אז חברות פונות אל המשקיע שהעלה את התגובה באיומי תביעות ולרוב התוכן מוסר לבקשת הגולש עצמו.
לכן אם אתה מוצא על חברות שאלות חוזרות ללא מענה של אף אחד בפורומים השונים זה גם משהו לשים לב אליו. אולי אין משהו טוב להגיד ואולי עדין אין מספיק ניסיון ולקוחות. כל זה באופן כללי מן הסתם אני לא יודע לענות על חברה ספציפית כזו או אחרת.

ולכן טוב לשאול כמו שעשית ואני מעודד משקיעים שהתנסו, בבקשה לסייע במענה אם לא בציבורי אז בפרטי.

מעבר לכך, תחפש ביקורות על החברה. לפחות 2-3 משקיעים. עדיף משקיע שיש לו לפחות 2-3 נכסים. עדיף משקיעים עם נסיון של לפחות 2-3 שנים ולא כאלה שקנו רק לאחרונה. תדבר איתם.

חברה שתמצא בקלות מספיק משקיעים עם ביקורת חיובית שעונים על הקריטריונים למעלה זה כבר סימן טוב. חברה שאתה לא מצליח למצוא, זה צריך להרים לך דגל וסימן שאלה.

מקוה שזה נותן לך כלים נוספים לבצע את הבדיקות שלך.
אני מניח שאתה בודק זאת כחלק מבדיקה היקפית של הסיכונים וההזדמנויות בהשקעות הנדל"ן שאתה בוחן - מוזמן לקרוא. בעבר כתבתי סקירה קצרה למשקיע המתחיל בנושא הזה וזה יכול לעזור לך להכין שאלות לחברות השונות כדי לאמוד את הסיכון והסיכוי בהשקעה המוצעת לך.

בהצלחה!

השקעתי אצלם לפני שנתיים, ואני לא ממליץ בכלל

השקעתי אצלם לפני שנתיים, ואני לא ממליץ בכלל
אחרי ההשקעה הם לאט לאט מאבדים בך עניין כמשקיע כדי להתקדם לפרוייקטים גדולים יותר.
אני מכיר הרבה משקיעים שלהם שלא היה דייר בדירה יותר מחצי שנה תוך כדי שהם לא מראים כלכך אכפתיות.
הם רוצים שתסגור עסקה. אבל מה קורה אחר כך אתה יודע? אתה נזרק לפח ושיהיה לך בהצלחה.
אתה בסך הכל כלי להתקדמות שלהם בעולם הפיננסי
להתרחק מהם (ומישראלים בכללי) בכל מה שקשור להשקעות בחול.
כל מה שהם עושים בשבילך אתה יכול לעשות לבד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה