חברת נסיעות נצרת

מצב
הנושא נעול.

יהודה א

New member
חברת נסיעות נצרת

חברת נסיעות נצרת
חברת הנסיעות נצרת הכניסה דגם חדש לעבודה מדובר באוטובוס מדגם SETRA כנראה שהמנוע הוא מתוצרת מרצדס עדיין אין לי פרטים שיהיו אעדכן

סטרה ומרצדס

חברת נסיעות נצרת
חברת הנסיעות נצרת הכניסה דגם חדש לעבודה מדובר באוטובוס מדגם SETRA כנראה שהמנוע הוא מתוצרת מרצדס עדיין אין לי פרטים שיהיו אעדכן
סטרה ומרצדס
אם אני לא טועה, סטרה יקרה יותר ממרצדס, וכבר ישנם מספר אוטובוסים של היצרן הזה בארץ, בשירות "מאיה תור". גם סטרה וגם מרצדס (בעלי מרכב גרמני מקורי) מיוצרים במפעל EvoBus בגרמניה.

יהודה א

New member
אכן

סטרה ומרצדס
אם אני לא טועה, סטרה יקרה יותר ממרצדס, וכבר ישנם מספר אוטובוסים של היצרן הזה בארץ, בשירות "מאיה תור". גם סטרה וגם מרצדס (בעלי מרכב גרמני מקורי) מיוצרים במפעל EvoBus בגרמניה.
אכן
יש מס' אוטובוסים כאלו בשירות חברות תיירות מספרם נכון להיום קטן מאוד לחברת נצרת יש נכון להיום שניים ויש גם אחד כזה לבי"ס לנהיגה "ראניה" בנצרת שבת שלום

איליה.

New member
אתה בטוח שהוא חדש?

חברת נסיעות נצרת
אתה בטוח שהוא חדש?
אני זוכר שכבר ראיתי אוטובוסים כאלה של נצרת נסיעות ותיירות.

shooky33

New member
בקשר לשם של החברה....

חברת נסיעות נצרת
בקשר לשם של החברה....
החברה שמפעילה את האוטובוס הזה היא ג'י.בי.טורס והיא עובדת בשיתוף עם חברת הנסיעות והתיירות נצרת על קווי נצרת חיפה

מצב
הנושא נעול.
למעלה