חברת "המעביר" תל אביב.

מצב
הנושא נעול.

krause

New member
חברת "המעביר" תל אביב.

חברת "המעביר" תל אביב.
כידוע לכולנו חברת המעביר הפכה ל"דן"ב 1945.כל קווי המעביר אוטומטית הפכו לדן,ורבים מהם קיימים עד היום. אני מציג כרטיסים של המעביר מתקופות שונות.אפשר לזהות את הקווים, הם רשומים על הכרטיסים.תהנו.

krause

New member
"המעביר" תל אביב.

חברת "המעביר" תל אביב.
כידוע לכולנו חברת המעביר הפכה ל"דן"ב 1945.כל קווי המעביר אוטומטית הפכו לדן,ורבים מהם קיימים עד היום. אני מציג כרטיסים של המעביר מתקופות שונות.אפשר לזהות את הקווים, הם רשומים על הכרטיסים.תהנו.
"המעביר" תל אביב.

krause

New member
תלושי מזון לחברי "המעביר".

כרטיסיות "המעביר".
חברת "המעביר "דאגה לעובדיה.נבנה בצפון שיכון "יד המעביר" לחברי הקואופרטיב.ובזמנים קשים קיבלו החברים תלושים למזון.

krause

New member
תמונת אוטובוס "המעביר"

חברת "המעביר "דאגה לעובדיה.נבנה בצפון שיכון "יד המעביר" לחברי הקואופרטיב.ובזמנים קשים קיבלו החברים תלושים למזון.
תמונת אוטובוס "המעביר"

יופי אינגל'ה ../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

אוטובוס המעביר ב "עדלאידע"שנות ה 20
יופי אינגל'ה

mister K

New member
פריטים יפים מאוד../images/Emo70.gif

אוטובוס קו 11 "המעביר"
פריטים יפים מאוד

אני מתפעל כל פעם מחדש מפריטי האוסף הנהדרים שלך! האם תוכל להעלות לפורום גם כרטיסים ותמונות של אוטובוסי "איחוד ר.ג.ב", הקבוצה השנייה שהקימה את דן כשהתאחדה עם "המעביר"?

krause

New member
על פי בקשה.השותף השני"איחוד רגב"

פריטים יפים מאוד

אני מתפעל כל פעם מחדש מפריטי האוסף הנהדרים שלך! האם תוכל להעלות לפורום גם כרטיסים ותמונות של אוטובוסי "איחוד ר.ג.ב", הקבוצה השנייה שהקימה את דן כשהתאחדה עם "המעביר"?
קודם כל צילום אוטובוס של איחוד רגב, ולאחר מכן הכרטיסים.שימו לב שבכרטיס של 10 מיל כתוב באנגלית ihud regev ועל שאר הכרטיסים כתוב ichd regev .נראה לי שהיו הונגרים בעסק.

krause

New member
כרטיסי איחוד רגב 1

קודם כל צילום אוטובוס של איחוד רגב, ולאחר מכן הכרטיסים.שימו לב שבכרטיס של 10 מיל כתוב באנגלית ihud regev ועל שאר הכרטיסים כתוב ichd regev .נראה לי שהיו הונגרים בעסק.
כרטיסי איחוד רגב 1

krause

New member
השותף השלישי להקמת "דן"ב1945 .

כרטיסי איחוד רגב 3 .
השותף השלישי להקמת "דן"ב1945 .
קבוצת נהגי שכונת מונטיפיורי,היו השותף הקטן יותר.שימו לב על מהלך הקו. שכונת מונטפיורי.שרונה (הקריה כיום, היתה מחנה צבאי בריטי)ותל אביב. הכרטיס נדיר,לא ראיתי עוד אחד כזה אצל אף אספן!! הוא מצולם עם הכרטיס הראשון של חברת "דן"מ 1945 סדרה מס 1 . לכשיקימו ארכיון לדן, כדאי להם לפנות אלי ,אוכל לעזור להם.

mister K

New member
תודה רבה רבה../images/Emo70.gif

תודה רבה רבה

אני שמח ומודה לך על כך שנענית לבקשתי, האוסף שלך פשוט ענק!!! (תרתי משמע)

יצחקA

New member
פרטים יפים וחשובים!

חברת "המעביר" תל אביב.
פרטים יפים וחשובים!
תמונה של קו 11 מאד מוכרת לי. נדמה לי שראיתי אותה בעבר ואם לא- אז תמונה דומה. תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה