חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן נכנסת בכל הכח בנפתלי בנט - אין ספק בעיני שהיא עוד תעשה גדולות ונצורות בפוליטיקה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא כל כך עקבתי אחרי הפעילות הפרלמנטרית של ח"כ דיסטל אטבריאן.
חוץ מנאמנות כלבית לנתניהו (שתגמל אותה במינוי כחברת כנסת) ופה "מפיק מרגליות", מה היא עשתה?
תקשיב לאוניד - "נאמנות כלבית" יכולה להיות תכונה נפלאה - זה לא כמו במפלגת העבודה שהחליפה כשמונה יושבי ראש בפחות משני עשורים.......כל יו"ר חדש מיד זכה להכשות ארסיות מאחורי גבו עד שמפלגת העבודה הפכה להיות סירת דייגים רעועה במקום מפלגת שלטון.

אך מעבר לכך יש מה שקרוי "נאמנות הנובעת מפחד" דבר הנפוץ בדיקטטורות פוליטיות דוגמת "יש עתיד"

פעם חברת הכנסת בדימוס עדי קול העזה להמרות את פיו של יאיר לפיד - היכן היא
היום ?

עופר שלח העז לאתגר את מנהיגותו של יאיר לפיד - היכן הוא היום ?

האם ניתן בכלל להדיח באופן דמוקרטי את לפיד מתפקידו כמנהיג "יש עתיד" ?

ועוד לא התחלתי בכלל לדבר על ליברמן ומפלגתו. חחחח

דיסטאל אטבריאן , מאי גולן , אמסלם , ביטן , מיקי זוהר , קרעי , אוחנה ועוד רבים מעריצים את נתניהו ותומכים בו הרבה מעבר לתמיכה הרגילה המוצגת בתקשורת.

מעבר לכך אומר כי זו הקדנציה הראשונה של אטבריאן כחברת כנסת - היא לא ביקשה להתמנות מיד וללא ניסיון פרלמנטרי מינימלי לראשות ממשלת ישראל כמו המשיח לשעבר של השמאל - בני גנץ.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בנט עשה בדיוק מה שגנץ עשה לפניו. שניהם חשבו שלטובת המדינה יש לוותר על כמה עקרונות כדי לא להכנס לסחרור של מערכת בחירות נוספת. לגנץ זה לא הצליח. אם הצליח לבנט או לא עדיין מוקדם לדעת, זה תלוי במה תעשה הממשלה הנוכחית עד סיום כהונתה, כמה זמן היא תחזיק, אם בינתיים מאזן אחר בין הגושים והאם נתניהו ישאר בראשות הליכוד במערכת הבחירות הבאה.
ההתלהמות של ח"כ דיסטל אטבריאן לא תשנה דבר במשוואה הזו. נהפוך הוא, היא רק מגדילה את המיאוס של אנשים מסויימים מההתנהלות הבהמתית של חלק מחברי הכנסת של הליכוד.
ואם מדברים על התנהגות בהמית אז קבלי את הציטוטים הבאים -

"כן , כן , תמות , תמות" -
"אתה זבל , זה מה שאתה , אתה חתיכת זבל"

כוכבית מצויה

Well-known member
ואם מדברים על התנהגות בהמית אז קבלי את הציטוטים הבאים -

"כן , כן , תמות , תמות" -
"אתה זבל , זה מה שאתה , אתה חתיכת זבל"

לא אמרתי שאין התנהגויות בהמיות אצל אחרים. לצערי בשנים האחרונות יש בליכוד כמה חברי כנסת שמצטיינים בכך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא אמרתי שאין התנהגויות בהמיות אצל אחרים. לצערי בשנים האחרונות יש בליכוד כמה חברי כנסת שמצטיינים בכך.
התנהגות בהמתית מבחינתי זה קללות/שפת ביבים דוגמת קארין אלהרר.

אין שום בעיה עם מילים רמות או שפת גוף נרגשת - הפוליטיקה מטבעה מייצרת קונפליקטים רותחים והשיח יכול בהחלט לעלות לטונים גבוהים וזה מובן בהחלט.

אני לא רואה שום הבדל בין שמאל לימין בנושא זה - את צריכה לשמוע את יושב ראש הכנסת הנוכחי מיקי לוי או אשת מרצ תמר זנדברג צורחים את גרונם "חופשי חופשי"....ולא רק הם.

נסיך.333

Well-known member
ומה עם הזבל עופר כסיף שקרא לבן גביר חרא ואף כתבלב לא צייץ על כך..

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומה עם הזבל עופר כסיף שקרא לבן גביר חרא ואף כתבלב לא צייץ על כך..
צודק לחלוטין , לא ראיתי שום תעמולן תקשורתי שמאלני מבקר את ההתנהגות הבהמית של ח"כ עופר כסיף שכן מן המפורסמות היא שכל "הבבונים" באים מן הימין

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני לא מכיר את ההסכם הקואליציוני שעשה לפיד עם בנט אבל אני מעריך שהכניסו שם סעיף שמתייחס לפרישת בנט שתעביר את התפקיד ללפיד.
כך שגם לבנות על עריקים לא רלוונטי הם פשוט יצופפו שורות ע"ע החוק הנורווגי ע"ע שיקלי.
ד.א. הציבור יודע טוב מאוד, ולמעשה המהפך הזה היה בלתי נמנע אפילו לפני שגילה זאת.
הבעיה לדעתי היא שאין ולא יכולה להיות שום תוכנית לסכל תוכנית לא ידועה.
אני לא מדבר על פרישת בנט - אני מדבר על עוד חברי כנסת מורדים כמו שיקלי שיהפכו את חיי הקואליציה לבלתי נסבלים.

למעלה