חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן נכנסת בכל הכח בנפתלי בנט - אין ספק בעיני שהיא עוד תעשה גדולות ונצורות בפוליטיקה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
תענוג לראות כיצד היא חובטת בו - חובת צפיה.

היא קורצה מהחומרים שמהם קורצו מירים הנביאה, יעל, דבורה הנביאה ועוד כמה נשים עוצמתיות שהיו לעם היהודי.
אני צופה גם לה גדולות בעתיד.
בעזרת ה' הדור הבא של הליכוד יקח את כל הקופה

שמלת תחרה1

Well-known member
היא קורצה מהחומרים שמהם קורצו מירים הנביאה, יעל, דבורה הנביאה ועוד כמה נשים עוצמתיות שהיו לעם היהודי.
אני צופה גם לה גדולות בעתיד.
בעזרת ה' הדור הבא של הליכוד יקח את כל הקופה
השמאל יצליח להפוך אותה למירי רגב, צעקנית וריקנית.
לדעתי היא עושה את עבודתה מפלא.

ריקי זו אני

Well-known member

לפני לא הרבה זמן... הסקרים בישראל נתנו לתקווה חדשה 28 מנדטים,
לימינה 22 מנדטים ולליכוד 30
בעת הזו... כאשר אנחנו בטווח האופוריה על שמש' נתניהו לא מתגוררת ברחוב בלפור...
כשבנט מבין - ומפנים שהסקרים מרים שאין שום קשר בין תקווה חדשה לאחוז החסימה...
בימים שהאופוזציה מאוחדת... ועובדת קשה... כל נאום שכזה מעמיק בעוד 10 ס"מ את קברם של הרמאים...

אור גינאל

Well-known member

יש כאן משהו יותר חמור שהרבה לא שמו לב אליו, מעבר ל'להכנס בו' - הדבר שהכי שנוא על כל אדם זה שכשהוא מאמין למישהו וסומך עליו ובסוף מתברר שהוא ניצל אותו, ולא רק זה, עכשיו גם אותו מישהו מתעלם ממנו.
במיוחד נשים, הן יכולות להתחרפן מזה ולא לשכוח עד הקבר, אצל גברים התגובה יותר אנמית 'אה, עבדת עלי, חכה, חכה'.
ועל זה ח"כ דיסטאל כועסת ובעצם מביאה את קולם של רבים שמרגישים אותו דבר.
השאלה היא - מה זה יעזור ? זה שיציבו מראה בפני ראש הממשלה יגרום לו לעזוב את הממשלה ? להעביר את המפלגה שלו לגוש הימין ? לא יודע . ובכלל זה גם לא בידיים שלו.
מה שח"כ דיסטאל עושה זה לפורר את בסיס האחיזה של בנט (המסורתיים), כנראה לקראת הבחירות הבאות , אבל גם זה לא יעזור כי השלטון יעבור ממילא ללפיד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש כאן משהו יותר חמור שהרבה לא שמו לב אליו, מעבר ל'להכנס בו' - הדבר שהכי שנוא על כל אדם זה שכשהוא מאמין למישהו וסומך עליו ובסוף מתברר שהוא ניצל אותו, ולא רק זה, עכשיו גם אותו מישהו מתעלם ממנו.
במיוחד נשים, הן יכולות להתחרפן מזה ולא לשכוח עד הקבר, אצל גברים התגובה יותר אנמית 'אה, עבדת עלי, חכה, חכה'.
ועל זה ח"כ דיסטאל כועסת ובעצם מביאה את קולם של רבים שמרגישים אותו דבר.
השאלה היא - מה זה יעזור ? זה שיציבו מראה בפני ראש הממשלה יגרום לו לעזוב את הממשלה ? להעביר את המפלגה שלו לגוש הימין ? לא יודע . ובכלל זה גם לא בידיים שלו.
מה שח"כ דיסטאל עושה זה לפורר את בסיס האחיזה של בנט (המסורתיים), כנראה לקראת הבחירות הבאות , אבל גם זה לא יעזור כי השלטון יעבור ממילא ללפיד.
מה שחברי הכנסת של הימין עושים זה להזכיר לציבור כיצד "חירבן" עליהם בנט ולהקתו - חברי הכנסת של הימין יודעים שבנט איבד את הבושה ברגע בו החליט לכהן כראש ממשלה בכל מחיר והאחרון מבין שהקריירה הפוליטית שלו כנציג ציבור של הימין תסתיים לאחר שיסתיימו ימי הקואליציה הנוכחית.

בימין בונים על חברי מפלגתו שעדיין רוצים שיהיה להם אופק תעסוקתי בכנסת ישראל - בקיצור , בימין מבקשים לספק לעריקים פוטנציאלים תירוץ לערוק ולכן הם מכשילים כל הצעת חוק של הקואליציה ומוקיעים/משפילים/מבזים את חבריה בפני הציבור ששלח אותם לכנסת......בהחלט יתכן שעריק או שניים יסיימו את ימי קואליציית האנדרוגינוס הזאת שכן אם היא לא מצליחה לתפקד אין טעם בהמשך כינונה.....

אור גינאל

Well-known member
מה שחברי הכנסת של הימין עושים זה להזכיר לציבור כיצד "חירבן" עליהם בנט ולהקתו - חברי הכנסת של הימין יודעים שבנט איבד את הבושה ברגע בו החליט לכהן כראש ממשלה בכל מחיר והאחרון מבין שהקריירה הפוליטית שלו כנציג ציבור של הימין תסתיים לאחר שיסתיימו ימי הקואליציה הנוכחית.

בימין בונים על חברי מפלגתו שעדיין רוצים שיהיה להם אופק תעסוקתי בכנסת ישראל - בקיצור , בימין מבקשים לספק לעריקים פוטנציאלים תירוץ לערוק ולכן הם מכשילים כל הצעת חוק של הקואליציה ומוקיעים/משפילים/מבזים את חבריה בפני הציבור ששלח אותם לכנסת......בהחלט יתכן שעריק או שניים יסיימו את ימי קואליציית האנדרוגינוס הזאת שכן אם היא לא מצליחה לתפקד אין טעם בהמשך כינונה.....
אני לא מכיר את ההסכם הקואליציוני שעשה לפיד עם בנט אבל אני מעריך שהכניסו שם סעיף שמתייחס לפרישת בנט שתעביר את התפקיד ללפיד.
כך שגם לבנות על עריקים לא רלוונטי הם פשוט יצופפו שורות ע"ע החוק הנורווגי ע"ע שיקלי.
ד.א. הציבור יודע טוב מאוד, ולמעשה המהפך הזה היה בלתי נמנע אפילו לפני שגילה זאת.
הבעיה לדעתי היא שאין ולא יכולה להיות שום תוכנית לסכל תוכנית לא ידועה.

נסיך.333

Well-known member
הוא מעיר לדיסטל אטבריאן על כי היא מעיזה לפנות לבנט בשמו הפרטי בה בשעה שחבריו לקואליציה נהגו כך בנתניהו במשך שנים....."זה לא מכובד" הוא גוער בה....חחחחח
הוא הצבוע הכי גדול שם, ושקרן לא קטן..

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא הצבוע הכי גדול שם, ושקרן לא קטן..
כשהיה באופוזיציה הוא היה נוהג לצרוח את גרונו כמו אחרון התגרנים בשוק וכעת יש לו עוד חוצפה להעביר ביקורת על סגנונם של אחרים ואני לא מדבר עכשיו על הביקורת שהפנה כלפי דיסטל אטבריאן.

איכס.

נסיך.333

Well-known member
כשהיה באופוזיציה הוא היה נוהג לצרוח את גרונו כמו אחרון התגרנים בשוק וכעת יש לו עוד חוצפה להעביר ביקורת על סגנונם של אחרים ואני לא מדבר עכשיו על הביקורת שהפנה כלפי דיסטל אטבריאן.

איכס.
ובל נשכח כשהייה חבר בוועדת הקורונה שיקר ואמר שלא היה אצל הבן וכו' עד להתפטר..
שקרו גדול ופוליטיקאי זעיר..

שחר 676

Well-known member
מנהל
הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
אני דווקא לא חושב כך - אני חושב שההוקעות והתוכחות שסופגים חברי מפלגתו של בנט עושים את שלהם במצטבר......יתכן ובליכוד מנגנים גם על עריקה מטעמי מצפון ( בין השאר )

בנט איבד את הבושה מזמן אבל זה לא משהו שניתן לומר על יתר להקת הצבועים כולל איילת שקד שהמשך הקריירה הפוליטית שלה במסגרת הימין לוטה בערפל.

כוכבית מצויה

Well-known member
אני דווקא לא חושב כך - אני חושב שההוקעות והתוכחות שסופגים חברי מפלגתו של בנט עושים את שלהם במצטבר......יתכן ובליכוד מנגנים גם על עריקה מטעמי מצפון ( בין השאר )

בנט איבד את הבושה מזמן אבל זה לא משהו שניתן לומר על יתר להקת הצבועים כולל איילת שקד שהמשך הקריירה הפוליטית שלה במסגרת הימין לוטה בערפל.
בנט עשה בדיוק מה שגנץ עשה לפניו. שניהם חשבו שלטובת המדינה יש לוותר על כמה עקרונות כדי לא להכנס לסחרור של מערכת בחירות נוספת. לגנץ זה לא הצליח. אם הצליח לבנט או לא עדיין מוקדם לדעת, זה תלוי במה תעשה הממשלה הנוכחית עד סיום כהונתה, כמה זמן היא תחזיק, אם בינתיים מאזן אחר בין הגושים והאם נתניהו ישאר בראשות הליכוד במערכת הבחירות הבאה.
ההתלהמות של ח"כ דיסטל אטבריאן לא תשנה דבר במשוואה הזו. נהפוך הוא, היא רק מגדילה את המיאוס של אנשים מסויימים מההתנהלות הבהמתית של חלק מחברי הכנסת של הליכוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בנט עשה בדיוק מה שגנץ עשה לפניו. שניהם חשבו שלטובת המדינה יש לוותר על כמה עקרונות כדי לא להכנס לסחרור של מערכת בחירות נוספת. לגנץ זה לא הצליח. אם הצליח לבנט או לא עדיין מוקדם לדעת, זה תלוי במה תעשה הממשלה הנוכחית עד סיום כהונתה, כמה זמן היא תחזיק, אם בינתיים מאזן אחר בין הגושים והאם נתניהו ישאר בראשות הליכוד במערכת הבחירות הבאה.
ההתלהמות של ח"כ דיסטל אטבריאן לא תשנה דבר במשוואה הזו. נהפוך הוא, היא רק מגדילה את המיאוס של אנשים מסויימים מההתנהלות הבהמתית של חלק מחברי הכנסת של הליכוד.
אז אני חולק עליך לחלוטין - אני לא רואה בה או בדבריה שום בהמתיות אלא תגובה נפלאה ההולמת את התנהגותו הבזויה של ראש ממששת המנדטים - היא זועקת את זעקת הימין המאוכזב מבנט והיא עושה זאת בלשון רהוטה ונהדרת.

מעבר לכך - בנט מיצב עצמו בציבור כפולטיקאי ימני מנתניהו אך כשניצבה בפניו הברירה לבחור בין נתניהו לבין תומכי מדינת כל אזרחיה וחורבנה של ישראל כמדינה יהודית - הוא בחר באופציה השניה.

סער לעולם לא היה מפיל ממשלת ימין מוחלטת אלמלא היה מתואם עם בנט מכלתחילה (הוא לא היה מעז להציב את החטוטרת הזאת על גבו בלבד) - כל בר דעת מבין ששניהם יחד רקחו/מנעו ממשלת ימין מלאה רק בשל שנאתם לנתניהו או במילים אחרות הם בעטו באידיאלוגיה אותה ספגו משחר ילדותם בשל אינטרס אישי שבמקרה של סער הוא שנאת נתניהו ובמקרה של בנט היא מגלומניה אישית מעורבת בשנאת נתניהו.

בנט ירק בפרצופם של בוחריו שמבחינה פוליטית ממוקמים ימינה מנתניהו ותדהמת בוחריו מולידה הוקעה ותוכחה הולמת וראויה אשר מבוטאת היטב על ידי דיסטל אטבריאן המדהימה , אמסלם העוקצני , מאי גולן הנוקבת ועוד דוברים נפלאים אשר מרעידים את מצפונם האישי של חובשי הכיפה שרימו את בוחריהם מתוך אמונה שהלחץ ישא פרי בשלב מאוחר יותר.

מצד אחד מערערים את יציבות הקואליציה על כל צעד ושעל ומצד שני מבצעים מניפולציות פסיכולוגיות במצפונם של חובשי הכיפה להוציא את בנט שכבר יודע שאל לו לחלום לשוב לחיק הימין.....בהחלט יתכן שבעתיד מישהו יסדק מבפנים מה שעלול להוביל לקריסת ממשלת האנדרוגינוס הזאת.

כך אמורה להראות אופוזיציה לוחמת - אני מרוצה.

נערך לאחרונה ב:

לאונידס

Active member
לא כל כך עקבתי אחרי הפעילות הפרלמנטרית של ח"כ דיסטל אטבריאן.
חוץ מנאמנות כלבית לנתניהו (שתגמל אותה במינוי כחברת כנסת) ופה "מפיק מרגליות", מה היא עשתה?

למעלה