חברי פורום יקרים

שריר

New member
יכול להיות שהיא למדה באוקינאווה או

יפן כמה שנים עד גיל 10 והגיע לרמה גבוה כמו ילדי שאולין שמגיעים קמות גובהות כבר בגיל 5 אבל גם לדעתי זה לא הגיוני ממש כמו שהמורה שדאן 9 הולך בערך כמעט כל חודשים לאיזה חודש אינטנסיבי בסין וקורע את התחת אבל אני לא אגן עליו כי לדעתי זה אפילו לא רמה לצחוק עליו בלי שהוא יודע אז אין אפילו צורך בהגנה

אחי, תעשה לי טובה...

אף אחד בישראל לא יכול להגיע בגיל עשר לרמה של שאולין... ואין פה מנזרים שמה שהם עושים כל יום זה קראטה קראטה וקאראטה לא משנה בן או בת הרמה הקורדנטיבית של ילד בן עשר לא נותנת לו את האפשרות להבחן לדרגה גבוהה

נירש

New member
נו!

משגע אותי איך שאתם מעוותים לבן טל שחר את השם כל הזמן... שחר בן טל... טל בן שחר...די! וחוצמזה, MAPOPO, מה הלעג הזה? זה ממש חורה לי.

mapopo

New member
ואוווו הוא צריך להיות גאהה!!

שיש לו תלמידים כמוך!!! MAPOPO

deep ocean

New member
קודם כל תהיה עירני ומודע לשם האדם

שאתה מעביר עליו ביקורת-לא קוראים לו טל- קוראים לו בן. דבר שני, הביקורת שלך הייתה קטנונית וצינית ולא במקום! (היא לא נועדה ליצור דיון, היא נועדה לרדת על אדם באופן ישיר). דבר שלישי, לפני שאתה מעביר ביקורת-תסתכל בתוך עצמך דבר רביעי- חוסר ההסכמה עם "מסניפה" לא עושה אותך טוב יותר או צודק יותר או חכם יותר-ההיפך זה מראה כמה אתה לא מוכן לקבל דעות של אחרים. חבל שאתה שולל-מבקר וקוטל ועוד חושב שאתה טוב יותר מאחרים ומרשה לעצמך להתבטא כך!

amir_aikido

New member
חברים שנו גישה

חברים כל מה שכתבתם על נושא הותק נכון, ועדיין, בכל זאת בואו נתייחס יותר בכבוד לחברה החדשה כאן. שימו לב שהיא בעצמה כותבת שהיא חריגה. אז אתם צריכים עוד לתקוף אותה
? לא מספיק שהיא לחוצה מהמבחן שלה
? "מסניפה" כדי להרגיע את הפורום, האם תוכלי לספר לנו כמה שנים את כבר מתאמנת ? כמה פעמים בשבוע ? ומה היה הותק שלך לפני הדרגות הקודמות (דאן 1,2) ? האם הדאן 3 הוא בדרגות מבוגרים או בדרגות נפרדות לנוער ? ובקשר למבחן שלך, ההמלצה שלי לנבחנים היא לחשוב על זה כעל סתם הדגמה לקבוצה. בוודאי כבר הדגמת תרגילים לקבוצה כמה פעמים, עכשיו את פשוט עושה את זה שוב, ובהדגמה מעט יותר ארוכה. תורידי מחשיבות ההצלחה במבחן , אם לא הפעם תמיד תהיה הפעם הבאה
ובכלל, את כבר אמורה להיות בשלב בו את מבינה שהדרגה היא החלק הכי פחות חשוב, הרבה יותר חשובה ההנאה מהאימון, היכולת הנוספת שאת מקבלת מהאמנות והשינוי שהאמנות עושה לך ולאישיותך... בהצלחה
שנה טובה וגמר חתימה טובה אמיר

אוקיי...

אז ככה... כמו שאמרתי כבר הרבההההה פעמים לפני אני מתאמנת כבר 10 שנים ואולי טיפה יותר... אני מתאמנת 5 פעמים בשבוע- בנוסף לזה שאני גם מדריכה. הדאן 3 אצלנו הוא אותו דבר לכולם, שום דבר לא שונה, כנראה אותו דאן 3 שכולכם מכירים. אני יודעת שהדרגה הרבההה פחות חשובה, ובטח שאני נהנית מהעשייה עצמה, אבל אני בטוחה שכולכם מרגישים ככה לפני מבחן, ועוד בסדר גודל כזה!

mapopo

New member
אני אגיד לכם על מה הלעג...

הלעג הוא שעד עכשוי חוץ מלהגיד שהיא דאן 2 היא לא אמרה לנו באיזה שיטה היא מתאמנת.. היא מתחמקת מלהגיד גם משום מה... מעניין למה??????? עוד הלעג שבארץ לא קיים דבר כזה ואם קיים אני רוצה לדעת איפה.. אני רץץ לראות את זה
והיא לא טרחה לומר היכן היא מתאמנת.. מה גם שאם היא כל כך גאה ... אז למה לא לתת פרטים יותר מפורטים... אז שאני לא מקבל את הפרטים המינימלים הללו אני ספקטי ולא מאמין, שלא כמו אנשים כאן.. אני אוהב לקבל ביסוסים לדברים שנאמרים כאן, ולא שש לאכול כל דבר...
MAPOPO

כבר אמרתי

באיזה שיטה אני מתאמנת כמה ימים לפני... ולא- אין לי בעיה להגיד באיזה שיטה אני מתאמנת שוטוקאן ריו וכבר הזכרתי שיש סניפים במרכז הארץ, אבל המרכז של זה נמצא פה בצפון ואני מתאמנת בכרמיאל. יש עוד שאלות או תהיות?

Rc Freak

New member
או קיי...לכל האנשים הספקנים....

אין לכם מושג על מה אתם מדברים!!!! כמה שאתם מבינים בכל הלחימה הזאת ובלה בלה בלה (ואני לא)...אתם לא יודעים על מה אתם מדברים! אני מכיר את מסניפת החמץ כבר הרבה מאוד זמן. ו...כן!!!! היא ניגשת למבחן דאן 3. ומה שאני יודע זה שזה דרגה מאוד גבוהה כמו בכל סוג לחימה שלך. טוב????????????????? וכמו שחשבתם שלא.....כן, היא מדריכה כבר חניכים צעירים! ומי שעדיין בספק אני אישית יודע שהיא כבר הרבההההה מאוד שנים בדבר הזה. וכבר מזמן עם חגורה שחורה. אז דיי לזבל שטויות ולחשוב שאתם גאונים קטנים. ותבינו, אתם לא יודעים הכל בחיים. אזד חלאס לרדת עליה!!! ותעזרו לה! תתמכו ותעזרו. למה להרוס?? רק כי אתם לא מסוגלים להגיע לשם? הא????? ואני מכיר עוד אנשים מהקארטה הזה שגם הם מאיה גיל 5-7 שם וגם הם בדאן 2 בערך. אז חלאסססססס. דייי להיות זונות!!! ו...............................שנה טובה :)

תמירי

New member
התנסחות

אני חושב ואני מאמין שכולם כאן תומכים ניסוח או הגדרת הכותבים כאן "זונות" נראה לי שזה לא המקום המתאים ואולי גם תחשוב על התנצלות! אין לדעתי כאן לאף אחד כוונה רעה אני בטוח. כולם פשוט קצת ספקנים בגלל החריג שבעניין אני תקווה שהכל יתבהר בהמשך

WhiteBear

New member
אני מתנגד להתנצלות.

מה הסיפור פה, אנחנו ילדים קטנים? מילים זה רק מילים. ויש להשתמש בהם כדי להעביר את המסר כמה שאפשר יותר טוב. מה לעזאזל הקטע של אנשים בפורומים של "תשתמש בשפהנקייה" אפשר לחשוב שאנחנו בכנסת או משהו. אם מישהו משתמש במילים כמו: מנייק, בן זונה, שרמוטה, קוקסינל, זונה, י´נעל, משתמט, משתלט, הומו (וכמה מחברי הטובים ביותר הם הומוהים, החבר שלי הוא הומו
ס-ת-ם), כושי (אני מקצין כן...), ערבי, או אפילו (רחמנן ליצלן) י´דוב לבן (סבון, שמישהו יביא לי סבון!). אוקיי, זהו, עכשיו אחרי ששמתי את כל המילים האלה, וכולם יכולים להרגיש טוב להצטרף אליהם, אני יוסיף עוד כמה מילים. לדעתי הביטוי בא פה כדי להדגיש עמדה, והוא עשה זאת טוב. ויותר מזה גם בצדק (אבל זה לא חשוב). אפשר לחשוב שאנחנו רוצים להיות פוליטקלי קורקט. זה לא שאני דוגל בשימוש במילים בוטות. אבל אני נגד זה בגלל שזה מגיע לרמת שחיקה שבה זה כבר לא משפיע יותר, ואז מה עשינו. אבל די כבר עם התגובות האלה של ילדות בגנון שמפחדות מאימא, נימאס! ודבר אחרון, בנוגע להנצלויות, למה לעזאזל אנשים באים פה (או בכל מקום אחר) ומשתפים אותנו במחשבה שאנחנו או מישהו אחר צריכים להנצל. איזה דבר מגעיל זה לעשות. זה מבייש את הבן אדם. ויותר מזה, אם הוא באמצע יעלה על זה שהוא עבר באמת את הגבול (מה שיקרה אם יתדינו איתו על מה שהוא אמר ולא איך הוא אמר את זה), אז גם אם הוא ירצה להנצל, אז זה עכשיו בא כאילו הוא צריך להתרפס. לוקחים ממנו את הכבוד של לעלות בעצמו על הרעיון של התנצלות. לוקחים את האצילות של הדבר. האדם היחידי שאולי יכול לבקש התנצלות, זה מישהו שניפגע, ומבקש את זה כדי שיחסים לא התדרדרו. אבל אני לא מאמין שאפילו אדם אחד ניפגע ממה שהוא אמר. אז תנו לבני אדם לדבר איך שבא להם, לא צריך לרדת על אופן הדיבור. מקסימום זה יהיה דבר חוזר, ואפשר יהיה להגיד לו. לא סיפור. אבל לא צריך לחפש מישהו כל פעם שאפשר יהיה להיכנס בו רק בגלל מילה שהוא אמר. סיימתי, ויאללה נישמע את היללות תגובה... הדוב הלבן.

בת 5 בדאן 2 ("בערך") ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

קודם כל, אני לא יודע מה זה "בערך". שנית, עם כל הכבוד להרמוניה ולפירגון השוררים בפורום הזה ועם כל זה שבסה"כ מדובר במשהו שקושרים איתו את המכנסיים (וזה אכן כך!), תלמידה בת 5 (או 7) לא יכולה להיות חגורה שחורה ובטח ובטח שלא דאן2
(אפילו לא בדרגות ילדים). (אלא אם כן, היא התחילה ללמוד כשהיתה עובר, או לפני כן - כשההורים שלא תיכננו אותה). ותסלח לי על השפה הבוטה, אני לא נוהג להתנסח כך וחברי הפורום היותר ותיקים יודעים זאת! כל טוב!

חה...

אני מצטערת- אבל לא זכור לי שאי פעם אמרתי שהייתי דאן 2 בגיל 7 זה כבר באאאמת לא הגיוני.. אמרתי שרק התחלתי להתאמן בגיל 5.5, והגעתי לדאן 2 בגיל 9... ואין אצלנו כזה דבר דרגות ילדים...

חברך לאימונים אמר:

"ואני מכיר עוד אנשים מהקארטה הזה שגם הם מאיה גיל 5-7 שם וגם הם בדאן 2 בערך." (ואני מניח שהוא התכוון לתלמידים אחרים).

אהההה

כן. קודם כל הוא לא מתאמן דבר שני- הוא התכוון להגיד שהוא מכיר ע-ו-ד אנשים שהתחילו להתאמן בגיל 5-7 וע כ ש י ו הם דאן 2.. הבנת?

Rc Freak

New member
איזה השכלה של ילדים בכיתה א´

סליחה...אבל אם היית יודע לקרוא....כנראה שאתה לא. היית מבין שכתבתי שהיא התחילה ללמוד משהו כמו בגיל 5!!!!!!!!! עכשיו יש מבין???? הא???? וכתבתי שאני מכיר אנשים שהתחילו ללמוד בגיל 5-7.... רגע, אולי אני אכתוב את זה יותר לאט בשבילך??? א ו ק י י....אזזזזז הםםםםם היוםםםםםם בדאןןןןן שתייםםםםם עכשיו הבנת?????? או שאתה רוצה את זה יותר לאט אפילו. האאאאא????????? הם היום בדאן 2 והם התחילו ללמוד בגילאים 5-7 הם היום בדאן 2 והם התחילו ללמוד בגילאים 5-7 הם היום בדאן 2 והם התחילו ללמוד בגילאים 5-7 הם היום בדאן 2 והם התחילו ללמוד בגילאים 5-7 אולי עכשיו זה אפילו יותר מובן... בהצלחה בללמוד לקרוא...

למעלה