חברי וגולשי הפורום היקרים

ענת 19

New member
חברי וגולשי הפורום היקרים../images/Emo70.gif

שלום לכולם , קצת קשה לי להתחיל את הודעת הסיום הזו אך לצערי אין ברירה. לאחר קצת יותר מארבע שנים אני נאלצת לסגור את הפורום. כפי שניתן היה לראות לאחרונה, יום הסגירה לא היה רחוק ולצערי למרות כל הניסיונות (והאמינו לי שהיו הרבה) לא צלחנו בהעלת רמת הפעילות בפורום. הפורום הזה שכל כך יקר בגלל האיש המדהים שלשמו אנחנו כאן , כמו כן האנשים והחברים המקסימים שרכשתי בדרך ילוו אותי תמיד. אני רוצה להודות לאנשים המקסימים שהיו כאן ולא וויתרו לרגע: ניצן - אוהבת אותך , מקווה לראות אותך בקרוב ליבי - הרבה זמן אנחנו מכירות וזה היה לעונג להכיר ולהיות כאן איתך ענבל - שבטח תמשיך במיליון עיסוקיה
, את מקסימה והיה כיף להכיר אותך ולכל השאר שהיו לאורך הדרך - צחר , שני (המהממת), יוני, רומנטיקן מדופלם, שני השנייה, דניאל, רוני ועוד ועוד - תודה לכולכם! כולי תקווה שמתישהו הפורום יחזור לפעילות (כאשר באמת יהיה קהל לכך) , כיוון ולדעתי באמת באמת מגיע לרמי! בינתיים כולכם יכולים להצטרף לקבוצה שלו בפייסבוק ולהתעדכן או להגיע לאתר הרשמי. ובכל מקרה הופעת ההשקה של האלבום בסוף החודש (ממש לפני יום הולדתי
) אשמח לראות את כולכם. לסיום אני מצרפת את ההודעה הראשונה של הפורום, סתם כי נחמד להיזכר איך הכל התחיל... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1432&MessageId=67527368 תודה עצומה לרמי - שבלעדיו ובלעדי המוזיקה שיוצר החיים היו הרבה פחות מעניינים... זהו חברים, שוב תודה לכולם ובכאן מסתיימים שידורנו! אוהבת
, ענת

glitter8

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

עצוב
אבל נתראה בפייסבוק, ובטח גם מחוץ לרשת, תישארי בקשר, אשמח לראות אותך מופיעה באיזו הזדמנות. שולחת לך את הפון שלי במסר

ממש חבל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo10.gif

אולי מתישהו, בתקווה, יחזירו את הפורום כי לא מגיע לפורום להסגר! לא מזמן סגרו גם את הפורום של כנסיית השכל, לא מבינה את זה!!! ענת עשית עבודה נהדרת ורואים את אהבתך לרמי! שני.

nizzan

New member
ענתי..

כמה מצער אותי לשמוע שהוא נסגר באופן רשמי, באמת שמגיע לרמי שיהיה לו פורום כזה, קצת חבל שהוא לא המריא.. היתה הרגשה שזה המקום שאפשר לקבל בו אינפורמציה ולחלוק דעות לגבי הפעילות של רמי וחבל שכבר לא יהיה מקום כזה.. פייסבוק זה לא אותו דבר לדעתי.. אבל כמו שרשמת, גם אני שמחתי להכיר אותך ואנחנו נתראה במופע פסנתר באפריל (או אם תחליטי לבוא לבקר קצת בצפון..). ואולי פעם עוד יצא לנו לשיר יחד, נבחר איזה שיר של רמי
ובכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה בהמשך ואנחנו נדבר כמובן. ועם כל הבאסה, תזכרי שעם כל דבר שנגמר מתחיל משהו חדש

ענת 19

New member
בהחלט מצער...

והאמיני לי שממש לא קל עבורי. עם זאת אני בהחלט אופטימית , בכל דלת שנסגרת יש תקווה להתחלה
מחכה לראות אותך!

למעלה