חברים..

חברים..

יש דברים שאי אפשר לדעת על הבחור מברורים..למשל הו יכול להתכתב עם בחורות וכו..ואפחד לאיודע מיזה..איך אני יכולה לדעת כאלה דברים על הבחור..או שאי אפשר..אני עד עכשיו חושבת שאי אפשר..אשמח אמ תשנו לי תדעה..

הכל תלוי ביראת שמים

ואם אתה רוצה ליבדוק יראת שמים תיבדוק איך הוא מיתפלל כשהוא לבד בלי משפחה בלי חברים ובלי רבנים במקום שלא מכירים אותו אם הוא מיתפלל טוב יש לו יראת שמים אם הוא לא מיתפלל טוב או שיש לו יראת שמים וזה מעידה חד פעמית או שיש לו יראת שמים והוא במשבר או שאין לו יראת שמים

את צודקת ב100אחוז...

א``א לדעת דבר כזה על הבחור. אבל לימדו אותי כלל בחיים שכל בנאדם מה שהוא הוא יקבל אותו דבר ואם אחרי החתונה רואים שזה לא מתאים מגיע שלב הגירושין...

איך אתה מדבר?!

או שזה בצחוק או שאנלאדע מה... מה שאתה אומר שלפני החתונה לא יודעים כלום ולכן מתחתנים ואם לא הולך אז מתגרשים.. הא סבבה.. אתה נורמלי או מה?

לא היתכונתי לזה...

היתכונתי שהקב``ה נותן לכל בנאדם מה שמגיע לו אבל העינין של הגירושין זה עוד ניסיון לא קל בכלל שמגיע לאדם

לכל איש ולכל אישה ניקבע 40 יום לפני

40 יום לפני הלידה גוזרים בשמים לתינוק מי תיהיה אישתו ולתינוקת מי יהיה בעלה

כי בזמנם היה אחד מיתחתן עמ כמה נשים

לא היה לו את הפחד במציאת זיווג..בא לו עוד אחת..לוקח..אבל הבחורה היתה בלחץ..בעל אחד יהיה לה!וזה כל החיימ שלה..אז אומרימ לה ש40 יומ ליפני שנולדה כבר ניקבע בעלה לעתיד וכו..

למעלה