חברים, nrg - חשוב להגיב!

חברים, nrg - חשוב להגיב!

כפי שאתם יודעים, פורטל nrg בשיתוף עם המשרד לאיכות הסביבה נרתמו למען בעלי-החיים. הם מריצים כעת אתר נסיוני למשך ארבעה שבועות - אם תהיינה תגובות, זה יהפוך לאתר קבוע (ומושקע). אנא כנסו לכתבות שם ופרסמו תגובותיכם. תודה, ענת

תודה ../images/Emo140.gif

הכתבה היתה קצת יותר מוצלחת לפני הצנזורה... כל הכבוד ל-nrg על הכנסתה.

בעקבות לחצים, האמת נמחקת...

האקדמיה (ויויסקטורים) וגופים מסחריים (נחשו מי) הפעילו את לחציהם על NRG ובשעות האחרונות הכתבה קוצצה להפליא. כל זאת בנוסף לצינזור ראשוני שנעשה ע"י עורכי האתר מלכתחילה. האמת קשה ומסתבר שגם לפרסם אותה בערוץ מיינסרימי זה לא קל.

**לילך**

New member
למי שיש כסף יש יותר כוח?

עצוב מאד שבמדינה שלנו בעלי אינטרסים כלכליים שיש להם כמובן מספיק כסף לשלם אגרות בתי משפט וכספים לעו"ד יכולים לסתום פיות לסקטורים חלשים ולמי שמדבר בשם סקטורים חלשים. עצוב מאד שבעלי אינטרסים כלכליים יכולים למנוע למשל את העברת החוק לסימון מוצרים שנוסו על בעלי חיים. עצוב מאד שככה הדמוקרטיה במדינה שלנו נראית :(

החזרנו את המצב לקדמותו

הם לא נחים לרגע, הויויסקטורים והסוחרים - חשוב להם להגן על סודיות, הם לא רוצים שהציבור יקרא על מעלליהם. כעת הכתבה הוחזרה להכיל עוד קצת אמת.

victoria777

New member
אז הם עוד פעם מטאטאים את הזבל

אל מתחת לשטיח.חבל שהם עוד מצליחים לשכנע אנשים ש"אי אפשר אחרת".

דנההההה

New member
אוי ואבוי...

קראתי את הכתבה והייתי מזועזעת לגלות שהטכניון מספקים חיות לניסויים. האם יש שם התארגנות פעילים? כיוון שיש לי שם "נציג" הייתי מעוניינת לדעת אם יש אפיקי פעולה בעניין. תודה מראש!

האם גם במהדורה המודפסת?

האם הפרוייקט הכה חשוב הזה מפורסם גם במהדורה הכתובה?

enbalush

New member
גם כלבים מ"ראשון אוהבת חיות" אומצו

דרך האתר ויש משפחה שכתבה על האימוץ של צ'יקו מראשון דרך nrg. האתר הזה מסייע מאוד לעמותות, כולם מדברים עליו והוא מציג את הכלבים בצורה מאוד מכובדת. יאלה תגיבו באתר, תכתבו, יש שם דברים מעניינים גם למי שלא מאמץ

enbalush

New member
נצלש

תאמצו את רונצ'ו...בבקשה
לרינת שעודדה אותי והתעניינה ברונצ'ו המקסים. רונצ'ו כלב בריא, שעבר ניתוח פריקת אגן (ניצל בזכות רינת מפורום כלבים או אופנועים) וחוץ מזה שהוא לא קופץ על רגליו האחוריות הוא עושה הכל ונותן אהבה בגדול, הוא מתאים רק לבית (לא לחצר) הוא חברותי מאוד, עדיף משפחה חמה שאוהבת כלבים

למעלה