חברים, שאלת זיהוי בבקשה

aviva2006

New member
חברים, שאלת זיהוי בבקשה

מי הזמרת מ-Fame Story ששרה את השיר :Min Perimeneis pia? מאוד אהבתי את הקול שלה והגירסה שלה לשיר. תודה, אביבה

sony121

New member
אביבה ידידיתי

לזמרת הנחמדה הזאת קוראים Eleana Papaioannou אני כבר כתבתי עליך כאן...ניקולופולוס לקח אותו כמלווה את פסקול סדרת הדרמה היוונית וכתבי כאן גם על הדיסק. חוץ מזה לפני כשנתיים לערך אני שלחתי לידידי פרנס דיסק עם ההקלטה של שיר הצועני שהיא שרה ביחד עם כוכב פאם סטורי אחר בשם טאנוס פטרליס.ואפילו קולו קצת דומה לקולו של דאלארס. מקווה שעזרתי לך.ואם תרצי את דיסק פסקול החדש של ניקו ביחד איתה תצרי קשר מקווה שעזרתי לך. , לפני כשנתיים בערך שלחתי לפרנס ידידי את שיר הצועני בביצוע שלה ושל זמר אחר מכוכבי פאם סטורי בשם

sony121

New member
אגב השיר שאת מדברת עליו נמצא בדיסק

FAME STORY 1 הדיסק נקרא The Album זה דיסק כפול
דיסק משנת 2003

aviva2006

New member
סוני תודה על התשובה, כן עזרת לי

כי אני מחפשת עכשיו עוד שירים שלה. יש לה, לטעמי קול מדהים, מאוד מיוחד וחם. את ניקולופולוס אני, כנראה, לא מכירה. באיזה סגנון הוא שר? אני לא רוצה להטריח אותך סתם. אביבה

aviva2006

New member
קבל תיקון

מסתבר שאני כן מכירה אותו. כריסטוס ניקולופולוס אם אני לא טועה. יש לי אפילו קטע וידיאו בבית בו הוא מופיע בערב שירה אצל קזנג'ידיס (כנראה בבית) וכריסטוס ואשתו יושבים עם החברים ומאזינים לסטליוס המזמר. נדמה לי שיש לי עוד קטע וידיאו שלו עם דאלאראס. אביבה

sony121

New member
אביבה ידידתי

אני שמחה מאוד שעזרתי לגבי קטע וידיאו עם דאלרס אני אשמח מאוד לקבל....ואפילו פאדי ישמח מאוד!!! חוץ מזה אני בטוחה שאת לא רק מכירה את ניקולופולוס- אלא מכירה אותו מצויין!!!
ואגב אני בטוחה שאת יודעת אבל...כריסטו לא זמר הוא מלחין גדול ונגן בוזוקי ענק!!! הוא פשוט מתעקש גם לפצוח בשיר...אבל אם סרנגה יכול אז גם הוא יכול
בכל אופן תצרי איתי קשר באמייל ואני אשלח לך עוד שירים של כוכבת פאם סטורי.היא מזכירה משהו את הקול של קטרינה קוקה.
... ושוב הקטע של ניקולופולוס עם דאלרס מעניין אותי מאוד אשמח לקבל...למרות שאני רק מחלקת לכולם חחחחחחחחחחחח&quot
יום טוב

sony121

New member
אביבה...תשמע נזכרתי אל תשלח לי כלום

את הקטע וידיאו של ניקולופולוס עם דאלראס אתה קיבלת ממני חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כמו שאמרתי יחי הסתלבט

קסנטיה

New member
סוני 21 =מי יכול עלייך.../images/Emo134.gif|סולל

פשוט אנרגייזר.הסוללה שפועלת ופועלת ופועלת...... והלוואי שתפעל ללא סוף

aviva2006

New member
סוני שלום, סליחה שלא שמתי לב

שמדובר בבחורה..... לגבי הקטע עם ניקולופולוס ודאלארס, מה שיש לי זה על קלטת וידיאו, את הקטע הקלטתי מאחת התכניות של שמעון פרנס לפני די הרבה שנים. לגבי אלנה פאפאיואנו מ-FAME STORY אני מנסה להוריד שירים שלה מאימיול (אין הרבה), אם יש לך אני אשמח. אני מנסה להוריד גם את FAME STORY. מה יש שם בדיוק? תודה, אביבה נ.ב. זה בטוח להשאיר בפורומים כתובות דוא"ל?

למעלה