חברים מספרים על ביביהו

ע מיש

New member
חברים מספרים על ביביהו

מנהיג חלש שנכנע למניפולציות של התקשורת הקיצונית והתבוסתנית בישראל. במקרה הגרוע, העסקה חושפת אותו כפוליטיקאי לא מוסרי, חסר אחריות מבחינה אסטרטגית, מטופש ואופורטוניסטי
קרוליין גליק מועמדת ברשימת הליכוד לכנסת| mako | פורסם 17/10/11 13:41:52

אז אם ה BB כזה תאר לך את הסמרטוטולן

הבוז'ון תבוסתן עלוב נפש הזוי ומסמורטט מוחין שהכניסה לו הציפי חצי קדנציה עם אפס מנדטים (תאר לך שאם הסמרטוט העלוב הזה נכנע לה מה יקרה כשהוא יגיע לאמריקה למלך יובמה?
תבין הציבור היהודי בארץ ישרואל מיואש כבר. כשהוא מביט ימינה הוא רואה חורבן כלכלי וכשהוא מביט שמאלה שערות ראשו וגופו סומרות מעומק התבוסתנות ההזייתית של מנהיגי מפלגות השמאל ובסופו של דבר חצי מהציבור היהודי בארץ ישרואל מבולבל אבל בסוף כמו שאנו יודעים ה BB יכניס להם איזה חיסול ראוותני שמה שהיה לפני יומיים זה רק קדימון ויקח את הבחירות בהליכה ואתם עוד פעם תשבו ותאספו את השברים של העצבים שלכם שהתרופפו מעצמת האכזבה והבושה.

אתה לא יודע איזה תסס יש במפלגת העבודה

נגד הבוז'ון ונגד הציפי.
כרגע בגלל הבחירות שומרים את העצבים והכעס בפנים ולא מוציאים את הכביסה המלוכלכלת החוצה אבל יום לאחר הבחירות כשהבוז'ון יודיע על כישלון העבודה להקים ממשלה ישלפו הסכינים שליל הסכינים של היוטלר יהיה כלום לעומת מה שילך שם.
חברים שלי במפלגת העבודה מתקשרים אלי מהארץ ואומרים לי אתה לא מבין מה הולך במפלגה. הציפי הזאת סובבה אותו על האצבע הקטנה שלה דרכה עליו עשתה לו עיניים והוא נשפך ונתן לה חצי מלוכה.
צ'מע לי ותבדוק לעומק אם אתה רוצה אבל בתקשורת כמובן מנסים למכור אידיליה אבל אתה לא יודע מה הולך שם.
הבוז'ון צריך את סתיו שפיר המזועזעת מההימנון (אתה יודע שעם ישראל לא יסלח לה על כך) או את המיכאלי שאמרה לאימהות לא לשלוח את ילדיהן לצבא הכיבוש (אתה יודע שעם ישראל לא יסלח לה על כך) כמו תחת של חזירה מיוחמת ומסריחה על הכתפיים שלו והן תפלנה אותו ביחד עם הציפה.

backbencher

New member
עובד לשעבר במעון ראש הממשלה מפזר את המיסתורין סביב

הספיריטואליות של שרה'לה.
מסתבר כי מחסלת את כל מלאי הספיריט במעון ראש הממשלה, ובמלים שלו: "זכורים לי היטב מצבי-הרוח המשתנים שהובילו לצעקות, עלבונות והתנהלות לא הולמת של גברת שרה נתניהו כלפיי וכלפי עובדים אחרים במעון. כל אלה יצרו אווירה של פחד בקרב העובדים, שחששו להיות קורבנות בתקריות פעוטות, שהובילו להתפרצויות זעם קשות, ובפרט לאחר שגברת נתניהו שתתה אלכוהול, שאני ועובדים אחרים העלנו לחדרה מידי יום"...

יפה! בוא נבחן את הרצוג/ ליבני ונשווה

"פוליטיקאי לא מוסרי"- בוא נאמר בעדינות שעדיף פוליטיקאי נהנתן חובב גלידות מאדם שנתלה בזכות השתישג הקה בחדר החקירות
"חסר אחריות מבחינה אסטרטגית"- נסתפק רק בעורבדה שליבני היתה מאדרכליות תוכנית ההתנתקות ובזה לאפשרות ששלטון הפתח יופל
"אופרטוניסט"-זו בדיחה???
הרי הגברת ליבני היא תופעה בינלאומית שהפיחה מימד חדש למילה הזאת.
המושג "אופרטוניזם" מתחלק לעידן שלפני ליבני ולעידן שאחריו.
ישנה שמועה מבוססת שיש הימור מיוחד על האפשרות שבבחירות הבאות ליבני תעבור ניתוח לשינוי מין , תאמץ שם משפחה ספרדי ותרוץ ברשימה של ש"ס

ע מיש

New member
אני מביא ציטוטים של מועמדי ליכוד לכנסת

שמדברים על ביבי.
האם יש לך הסבר לתופעה?

ציטוטים מהעבר אפשר למצוא לכול אחד

הנה דוגמא
מועמד העבודה: "לבני לא טובה יותר מביבי"
בכנס סגור לפני כשנתיים תקף פרופ' יוסי יונה, מס' 23 במחנה הציוני, את ח"כ לבני.
ואני מאוד מסכים עם מה שאומר שם יוסי יונה "כל החיפוש אחרי ציטוטים מהעבר בתקופה שלבני הייתה יריבה פוליטית אינם רלבנטיים" והוא צודק עזוב יש לך ביקורת כלפי נתניהו כתוב אותה
מי אמר מה בעבר זה צהוב יפה בשביל כותרות עיתונים ולא לדיון רציני .

ע מיש

New member
מה שהיא אמרה על ביבי

זה ביטויים של תיעוב ושנאה עמוקה.
זו לא בקורת פוליטית.
ויש להבין מדוע מועמדת של הליכוד מדברת בצורה כזאת על ראש מפלגתה.
מה היא יודעת שאנחנו לא יודעים.

עזוב אני יכול להגיד לך שגם הבטוי

"חתרן בלתי נלאה" זה מראה תיעוב ושנאה עמוקה של רבין כלפי פרס והוא לא אמר את זה אלה כתב את זה בספר כלומר זה לא פליטת פה.
אז שוב אומר לך עזוב את הצהוב ותתרכז בביקורת ואגב אני לא מחסידיו של נתניהו ואני גם לא הולך להצביע בבחירות הקרובות.

ע מיש

New member
ולמה שאעזוב? ההפך, אני חוגג

כמה שחגגו על ההתבטאות הזאתכלפי פרס, למה שלא נהנה קצת על מה שאומרים על ביבי?

restart2

New member
חבר מספר על ציפי

http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1243821
ארי שביט הערת אזהרה- עיתון הארץ יקיר השמאל-2009
ציטוטים נבחרים-
"בשבוע האחרון גביתי את עדויותיהם של כתריסר אנשים המכירים היטב את ציפי לבני. ..
לבני קצרת רוח. המחמירים מעריכים שלשרת החוץ יש בעיית קשב. היא לא מלבנת נושא עד תום. מחשבתה אינה בהירה והיא אינה יודעת להבחין בין עיקר לטפל. ..
לבני מתקשה מאוד בקבלת החלטות.ללבני אין את עמוד השדרה, את קור הרוח ואת השקט הפנימי הנדרשים כדי לקבל החלטות קיומיות...
הפגם השלישי הוא היותה חפה לחלוטין מאינטליגנציה רגשית. היא אינה מבינה בני אדם ואינה אוהבת בני אדם. זאת הסיבה לכך שאין לה מעגל פנימי. בחוגים פנימיים היא נתפשת כנטולת מנהיגות,לבני שורה של פגמים נוספים. היא אינה מרחיקה ראות, היא אינה עקבית, והחשש העמוק שלה מכישלון מונע ממנה להיות מקורית ונועזת. על בהלה פנימית עמוקה מחפה שרת החוץ במפגנים של ביטחון עצמי מוחצן הגולש לפעמים לגסות רוח. המינויים שלה בינוניים, עבודת הצוות שלה כושלת. במשרד החוץ רבים מתייחסים אליה כאל קרתנית ..
ציפי לבני חלולה. לטענתם לבני חסרה את המטען התרבותי, את המעוף ההיסטורי, את הכלים הנפשיים ואת היכולות האנושיות של מנהיג.
מעולם לא הפגינה אומץ לב אזרחי, לא רשמה לזכותה הישג ביצועי ולא הלכה נגד הזרם. היא מדקלמת שורה של אמירות נכונות בעניין חלוקת הארץ, אך לא יודעת להפוך אותן למדיניות. .."

למעלה