חברים מה קורה?

TheBursar

New member
חברים מה קורה?

יום שישי היום... ובקושי הייתה פעילות השבוע! למרות שאנשים מסויימים שנעדרו הספיקו לחזור! מה קורה איתנו? האם גם אותנו תפס הקיץ והחום כמו ריחם של הכרובים בסביבת אנק-מורפוק? האם גם אנחנו שוקעים לאט לאט אבל בנחישות כמו לבנה שנזרקת על הנהר?

The Mad Hatter

New member
אני פה

השבוע הייתי צריכה שוב ללכת, ועכשיו אני פה לשבועיים, עד ה-1 בספטמבר, ואז אצטרך לנטוש שוב, להרבה זמן. ואם כבר, יש מפגש? אין מפגש? איפה, מי, מתי ולמה. תודה מראש. :)

TheBursar

New member
לאיפה היית צריכה ללכת?

וכמובן לאיפה את צריכה עוד ללכת? מה קרה? מה נהיה? פנניה?

The Mad Hatter

New member
הסברים-

הייתי בסמינריון שירות לאומי, ובהתאם-אני צריכה ללכת לשירות לאומי (אחרת, חבל על השבוע שביליתי באכסניה המתפוררת ההיא). אבל אני אבקר בימי שישי! אני מקווה. ... אז רגע, מתי המפגש?

היית צריכה לעבור את כל זה??

בשביל להגיע לשירות לאומי? כל שאני הייתי צריך זה לעשות טלפון ולפגוש מישהו בת"א

יש לי רק מילה אחת

למה? נ.ב. אני היום ממעט בתגובות כי פשוט לא ישנתי, אנא התחשבו נ.ב. לנ.ב. spirite בבקשה לתמוך בי בפורום השני, שמה כבר אין לי כח אפילו לקרוא, הסברים אחרי שאשן יותר מ 8 שעות, בתקווה מחר

Spirite

New member
מחכה להסברים...../images/Emo12.gif

ויש לך את התמיכה שלי לא משנה במה. אהבתי מה שכתבת.

טוב שיש מישהו אחד שלא קטל אותי

לגמרי! הם ממש לא רחמנים, אם הייתי יודע לעשות את זה כמו שצריך לא הייתי נכנס לפורום. :p תודה

Spirite

New member
קח את ההערות ותשתפר...

תכלס, הם די צודקים. היו לך בקטע טעויות שאפילו אני זיהיתי. אני אישית אשמח לראות המשך או משהו בעברית. עברית יפה שפה!

ויימס

New member
מה, יורדים עליו בפורום ספרות?

אם מישהו לא אוהב דברים שאני כותבת, אני פשוט מניחה אוטומטית שהוא אידיוט. אני הרי כל כך מוכשרת והכל. אני אגב נוקטת באותה השיטה במקרה ומישהו לא אוהב אותי בכלל. זה פותר לי הרבה בעיות בחיים.

TheBursar

New member
אני נוקט בגישה קצת יותר ישירה

אבל לא יותר מידי. הכוונה היא שאני לא בא ותוקף אותו חזרה אלא פוגע איפה שזה כואב באמת! בדג זהב שלו! כן! גיליתי את פרצופי האמיתי! אני הוא הרוצח הסדרתי של דגי זהב! אני תופס אותם, שובר להם את האקווריום, לוקח את הדג ונעלם! הבנאדם מקבל מכתב שבו מתואר איך טיגנתי את הדג זהב על אש קטנה בלי שמן ובלי חומרי הרדמה! בפועל אני שם את הדג באקווריום חדש ומוסר אותו לאימוץ במשפחה אוהבת... זה רע מצידי לא?

ויימס

New member
זו לא התפיסה שלי, זו התפיסה של

מר פרידמן הרשע והמרושע מהספר שלי... הוא באמת חולה נפש. ויש לו חיבה נוראית למשחקי מילים, מה שבאמת מעיד על מוח מעוות- "כמה אירוני, רוני! ...אני חשבתי שזה היה די שנון, לא?"

TheBursar

New member
האמת ממש לא

אבל אני יכול לגלות סימפטיה ואפילו אהדה להקרבה

gaspode

New member
נצל"ש מפגש

אני דורשת לדבר עם האחראי/ת! איפה, מתי, כמה (זמן), למה ומה נעשה שם? אני לא רוצה לגלות שאני היחידה שהגיעה. אין לי מה לעשות בעזריאלי, חוץ מהשחתה.

יש אחראי ../images/Emo12.gif

עזריאלי? ובכן, זו הדרך הכי טובה להגיע אל דיזינגוף סנטר

למעלה