חברים מה אומרים על החיסול בדובאי?

אתו יום...

שהיה לך יומולדת אז דיברנו כזה...ואז זרקתי לה שלמה היא לא הייתה כאן שעשינו ואז היא אמרה לי שהיא לא ידעה משום שבפייסבוק כתוב תאריך אחר...קיצר אח``כ אמרה לי לאחל לך מזל``ט ממנה...

אה..

כתוב שם את התאריך הלועזי שאגב זה היום.צריך עוד עוגה /tapuzforum/images/Emo8.gif

אני לא הולך לפי הלועזי...

סתם...מזל``ט שוב ולגבי העוגה פעם הבאה תידעי אותי לפני כדי שיהיה לי זמן להכין את זה...

אהמ..

חיזבאללה הציג סירטון על תל-אביב

עכשיו בחדשות 10 סירטון של החיזבאללה מראה את התקיפה שלהם על " גוש דן " אם ניתקוף את לבנון

אבל חיזבאללה הם נציגים של איראן

אחמדינג'ד שר"י מספק להם טילים , נשק ותחמושת עם חיילים איראניים !!! . אתמול שאני ראיתי את הסרט שהם עשו על תל-אביב אני באמת נילחצתי , הם רוצים להפציץ את מגדלי עזריאלי בדיוק כמו מגדלי התאומים . והם גם אמרו שהם ירצחו " אישיות בכירה בישראל " בתור נקמה על הרצח של רב המחבלים " עימאד מרונייה "

יאמייקה

New member
מבריק

אבל עוד יותר מבריק עבדו הדובאים (
) זה כ"כ יפה איך שהם הצליחו לעקוב אחרי כל המשלחת....

יאמייקה

New member
וכל זאת זה יפה

הם פעלו מדהים! לעקוב אחרי קבוצה של 16 איש, זה ממש לא קל... ועוד להתחשב בעובדה שהם ערבים, אז בכלל מגיע להם צל"ש!

בסדר , אבל עכשיו הם רוצים לעצור אותם

אני באמת מקווה ש-כל ה- 16 אנשים האלה לא יתפסו לעולם וימשיכו לחיות בסודיות מבלי שאף אחד יתפוס אותם .

ידוע

לכולם שהמוסד עומד מאחורי כל הסיפור הזה, ועל עצם הפעולה הם עשו את בכזאת אלגנטיות.... פשוט מדהים!

שמע זה אחלה ביצוע אבל וואחד פאשלה.

לדעתי זה ללא ספק ``המוסד`` אבל לפי קצב החקירות ההם תכף ידעו את זה בבירור ואז המצב יהפך ללא נעים בכלל. מאיר דגן יהיה מבוקש ע``י המשטרה הבין לאומית (האינטרפול בלע``ז) וככ``ה הוא יאלץ להתפטר מתפקידו. ישראל תושמץ מכל החזיתות אירלנד בריטניה ועוד ועוד. ואם מסתכלים ע``ז באופן כזה החיסול הזה התפשל! טוב בכל אופן לא יעזור השב``כ לא המוסד לא הצבא ולא המנייאק רק אלוקים שומר עלינו כמו שנאמר ``אם ה` לא ישמור עיר שווא שקד שומר!``

הודו לה` מודה לו על כל נשימה.

כבר השבתי על זה. אני עובד כל היום על הכביש אז לצפות בין רמזור לרמזור זה סביר אבל לכתוב זה מסובך במיוחד שמאחורי כל תחנה מחכה לך מישהו לא נעים שיקח ממך רבע משכורת של חודש ועוד יביא לך 8 נקודות מתנה. יו נאו?

למעלה