חברים מהפורום 'שנעלמו' או החליפו ניק

חברים מהפורום 'שנעלמו' או החליפו ניק

כבר כמה זמן שחשבתי שזה עשוי להיות מעניין, אבל לא כ"כ נראה לי אקטואלי ומעשי. כמעט לכל אחד מאיתנו בפורום ישנם חברים וירטואליים ותיקים שהרבה זמן לא שמענו מהם. חלקם אולי הפסיקו לגלוש באינטרנט, אך אני מאמין שרובם החליפו ניקים, כל אחד וסיבותיו. קשה ליישום אולי, אבל היה מעניין אם היינו מזכירים כאן (רק לטובה) חברים ותיקים - כל אחד את החברים שמעניינים אותו היכן הם, ואותם חברים, במידה וירצו, יצרו קשר עם המחפשים אותם. אין לי כרגע רשימה מלאה, אבל מפעם לפעם נזכרים בחבר ספציפי ו'מתגעגעים' אליו - אם אפשר לקרוא לזה כך. פניה אישית: במידה ויש כאן חברים ותיקים שחושבים שמעניין אותי האם הם עדיין כאן, אשמח אם יצרו קשר במסר אישי - לא נפק"מ אם בניק הישן או החדש!

ז X ר ה

New member
יש לי עוד רעיון מעניין...

יש אנשים שנעלמו, יש אנשים שהחליפו ניק ויש אנשים שהוסיפו ניק... מה דעתכם לשתף אותנו ב`חשדות`, מי פה עם יותר מניק אחד ומהו (מהם) ? בלי לצעוק `אאוטינג, מנהלים תחסמו...`

רעיון טיפשי,

כל אחד יענה שיש לו 30 ניקים וכל 5 דקות מחליף ניק, מה השמות שלהם? עדיף שלא תדעי... אני כזה לא סקרן וכל אחד יעשה מה שבא לו.

ז X ר ה

New member
לא שכל אחד יעיד על עצמו..

אלא יגיד במי הוא חושד... אבל עזוב, אולי באמת לא כדאי לעשות את זה..

זה באמת מעניין אותך?

אז לי יש עוד ניק. לא בשביל 'לטרלל' על אנשים, אלא לצורך מסוים שזה היה נדרש. והוא לא בשימוש כמעט, מלבד הצורך שאליו הוא נוצר. [ובנתיים הוא 'נדרש' פעמיים-שלוש, לא יותר] אותי לא מעניין לגבי האחרים.. רק דבר אחד הייתי רוצה לדעת מי זה 'משה לייב'. הרי זה לא בנאדם שסתם נכנס פעם ביום לפורום מכניס הלכה ויוצא. בטוח זה אחד מהכותבים כאן, אז מעניין אותי איזה ניק זה.. 'גומל חסדים בסתר'.. אז משה לייב, אם אתה כאן ובא לך לפתור לי את התעלומה, אתה מוזמן להזדהות.

ז X ר ה

New member
רוצה לדעת למה העליתי את הרעיון הזה?

שאלו אותי לא אחת אם וירטואל זאת אני... ובכן, רצוני להודיע אחת ולתמיד: ממש לא, אין שום קשר!

זארה.. לא יפה לשקר... ../images/Emo6.gif

חחח.. באמת שאלו אותך??
אני הייתי אומרת שכן, ומוסיפה שאני בעצם גם 'נעמוש' ו'סימפל' ו'שושנת העמקים' ו'רצסמיזדא' ובעצם נותנת להבין שכל הבנות בפורום כאן זה רק אחת. שגם היא בעצם בניק המקורי שלה 'שירלי מהמרכז'..
אם כבר אנשים מחפשים שטויות, אז עד הסוף..

השיסער

New member
רעיון מעניין.

בינתיים מי שמעניינים אותי, הם 3 ניקים: 1. `אבני-ספיר` הזכור לטוב. הוא פרש באלול האחרון. מעניין אותי מאוד אם הוא חזר לכאן בניק אחר, או שאולי הוא בכלל צופה בנו בדממה. 2. מנהלינו הנכבד `על המשמר`. מיהו ומהו. לפעמים יש לי ביקורת להטיח בו, ואני חושש לעשות זאת מהסיבה שאולי הוא ידיד שלי בניק המקורי שלו... 3. ידידינו `אבגדהוק`. הוא באמת מעניין אותי. וכמו שהזכירו כאן, גם משה לייב הוא תעלומה בעיני. האמת, שאני לא כ``כ מצפה שאחת מן התעלומות הנ``ל תיפתר כעת ע``י כתיבת הודעה זו, אבל בעצם `לך תדע`...

שסניק

New member
לגבי 1

הייתה פה בעבר השערה שזה ניק נוסף של אחד מחברי הפורום, אבל לי זה לא כ"כ הסתדר. לגבי `אבגדהוק`, גם אני מסתקרן לדעת מה איתו. חבל שהחברים הטובים נעלמים...

למעלה