חברים מבינים - סיוע בהתאמת רכב

erezpp

New member
חברים מבינים - סיוע בהתאמת רכב

איזה רכב לדעתכם מתאים לדרישות הבאות: אנו משפחה של 5 נפשות מתוכם שני תינוקות. נסיעה משפחתית של כולנו דורשת גם הכנסת 2 עגלות לאוטו ובתוספת כמה תיקים. כיום אנו משתמשים במאזדה לאנטיס אך הרכב קטן וצפוף. זהו רכב שני בבית (הראשון של העבודה) והוא נוסע מעט (כ 10,000 ק"מ בשנה) חשובה אמינות גבוהה ובכוונתנו להחזיק ברכב לטווח ארוך (לפחות 4-5 שנים). בכוונתי לקנות רכב משומש משנת 2001 או 2002 ואין מגבלת תקציב אך אינני מחפש רכב להשוויץ אלא רכב פונקציונלי שישמש את מטרתו. מודה מראש על סיוע בפורום מצד המבינים בדבר. ארז

gilka

New member
מה עם

פיאט מולטיפלה? הרכב מאוד פונקציונלי, שישה מושבים נפרדים (אפשר לשים כמה כסאות תינוקות שרוצים, ובכלל אם יש 5 נפשות זה לא נוח לשבת באוטו שמאחורה יש "ספסל"). תא המטען מרווח, לאוטו יש עיצוב חמוד וגם בתור אוטו משפחתי סולידי- ולא אוטו ספורט, מאוד נוח לנהוג עליו. לפי מה שהבנתי אין גרסה אוטומטית למכונית הזאת, ככה שזה רק אם לא מפריע לכם ידני.

eliad2

New member
איכככככככככססס../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מולטיפה זה רכב מכוער בטירוף ולא פרקטי.

eliad2

New member
למשל

בישביל מה אתה צריך גג כל כך גבוה ? אפשר כימעט לעמוד באוטו הזה ... למה זה טוב???

RacerX

New member
You are so right!!

If you can stand in a car, it makes it much less practical. Recomend them a 911. There they are sure not to stand up.

ophir28

New member
אחת האפשרויות בפיאט....

ניתן להוציא את הכסאות, ואז להסיע 24 איש בעמידה.

שי ז.

New member
כשתנסה להוציא ילד מהכיסא הבטיחות

שקשור במושב האמצעי תבין כמה זה נוח.

../images/Emo10.gif ../images/Emo7.gif ואני חשבתי שנגמר החופש ../images/Emo10.gif

אין לך שיעורים לעשות
אתה לא עייף מבית הספר ואתה רוצה לישון כל השבת
רשיון בכלל יש לך
מולטיפלא, מכוערת או לא זה ויכוח משלו. אבל בשום מקום לא תראה תלונות על גאוניות הרכב הזה בשימושיות שלו
לא פרקטי
הוא אחד הפרקטים ביותר שיש היום

eliad2

New member
טוב לא משנה

רוצה לישמוע תשובות? אין לימודים בחקלאי פרדס חנה כי אין כסף לבית ספר , אז אני ניכנס לפורום וכותב הודעות מטומטמות (זה מה שרציתה לישמוע לא?) ויש לי רישיון . ומולטיפה זה אוטו דוחה.

gilka

New member
נו באמת!

אז בגלל שרכב הוא מכוער (לדעתך, לדעתי בכלל לא) אז זה סיבה להוציא 100K על רכב שהוא לא טוב בשבילך? אולי אם יבוא יום שתעבוד בשביל הכסף שלך (ובשביל האוטו שלך) תבין שדברים פרקטים באים קודם ורק בסוף אפשר לשחק עם עיצוב.

למעלה