חברים יקרים שלי

אביטל23

New member
חברים יקרים שלי

סליחה אם הדאגתי מישהו פה, באמת שלא התכוונתי. לא כותבת הרבה זמן, הייתי חסרת מילים, לא הרגשתי שיש לי מה להגיד, מה גם שיש כול כך הרבה בנות חדשות, שנהיה לי קצת מוזר, אבל אני שמחה שמצאו את מקומן וכמובן שהן מתקבלות בהרבה אהבה ותמיכה. אז שוב, קבלו התנצלות כנה, מכול הלב. אז אני שוב פה, בעצם אף פעם לא הלכתי, רק לא הגבתי, תמיד קראתי את כול ההודעות. אוהבת אותכם חברים יקרים, אוהבת מכול הלב. שיהיה לכם שבוע נפלא , שנה טובה וחג שמח שלכם אבי

הרקדנית

New member
נסיכה קסומה שלי! ../images/Emo47.gif

טוב לשמוע ממך...כמה שהתגעגעתי אלייך....
אבל למקרה שעדיין לא שמעת, יש ב-
שלנו חוק חדש! בלי
...! אז אני לא סולחת לך!!! כי אין על מה מתוקונת שלי!!! וחוץ מזה... שולחת לך
גדושות בהמון חיזוקים וכוחות מחודשים! ובאחת ה
מחכה לך
ענקית, ובה יש מליוני
וטריליון של
!!! (((((((((((
אוהבת
אותך
אבי
שלי!)))))))))))) בלי מילים...
או עם... אני שלך! תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד ולנצח נצחים!
סתיו...

אביטל23

New member
בלרינה מקסימה שלי

כמו תמיד, כיף לי לשמוע ממך ולקבל את כול האהבה האין סופית הזו. אז טוב שסיפרת לי על החוק החדש, קראתי והפנמתי, אל תדאגה לא אחזור על זה. תודה על כול הכוחות והחיזוקים, אף פעם לא מזיק עוד קצת. שתהיה לך שנה נפלאה ומתוקה כמו
שלך אוהבת אבי

עופריקו

New member
אביטל יקרה .. ../images/Emo24.gif

לפעמים אין לנו מילים לפעמים אין מה לכתוב .... אבל עכשיו ממש לא יום כיפור אז סליחות זה ממש לא במקום טוב ששומעים מימך מידי פעם רק כדי לדעת שהכל טוב ואם אנחנו קצת דואגים הרי זה מאהבה ומזה שאת כל כך חשובה אז מקווה שהכל בסדר איתך שימרי על קשר לא אומר פה שנה טובה כי רוצה עוד להספיק לדבר איתך לפני ראש השנה אז רק שבוע נעים שלך תמיד עופר

אביטל23

New member
עופי מקסים שלי ../images/Emo24.gif

טוב, אז אני חושבת שהבנתי את המסר של בלי סליחות....... חוזרת בי. שמחה שיש מי שחושב עלי ודואג, ואפילו חושב שאני חשובה, אפילו מרגש אותי. לא שכחתי אותך אפילו לא לרגע , אתה תמיד במחשבות שלי. ואני בסדר, באמת, אין צורך לדאוג, הכול בסדר. מבטיחה שלא להעלם. אוהבת שלך אבי

אבישלי... ../images/Emo24.gif

מאחלת לך מכל ה
שאוהב שבוע טוב וניפלא... ותחילה של שנה חדשה מבטיחה ומקסימה (לפחות כמוך..
) שנה מאלת כוחות תקוות אהבות וחלומות שתגשימי... ואת השאר כבר תקבלי ב
שבדרך אליך. (כן..נו...את יודעת. פולניות אוהבות לחלק מתנות....
על שלך.) אוהבת המון המון ועוד יותר מיותר...
ה
הפולניה שלך (איזה צרוף זוועתי...)

אביטל23

New member
ל ../images/Emo55.gif הפולניה שלי !!!

דווקא מוצא חן בעיני הכינוי החדש, בהתחלה באמת היה נשמע לי זוועתי, אבל התרגלתי ומוצא חן בעיני. תודה על האיחולים, גם אני מאחלת לך שבוע מקסים, נפלא. בקשר לשנה החדשה, האיחולים עוד יבואו, אל דאגה, גם את צפי להפתעה קטנטונת..... מחכה להפתעה שלך בכיליון עינים, הפולניה שלך אוהבת הפתעות. אוהבת המונים אה, ואל תשכחי לשמור על
שלנו, ועל ה
שלי. שוב, אוהבת, המון המון, עד לשמיים ל
ולכוכבים. אבישלך

למעלה