חברים יקרים שלי -המשפחה השניה שלי

חברים יקרים שלי -המשפחה השניה שלי

אני מתעדת עוד שבוע נתוח בטן נרחב וקשה (לדעת כל הרופאים הרלוונטים) ולדעת אותם רופאים ההתאוששות וההחלמה יהיו יותר ממושכים מחולים כמוני במחלה הבסיסית טרשת נפוצה ואצטרך טיפול 24 שעות בכל הזמן שצפוי חודשיים. אני מנצלת ההזדמנות להודיע לכם יקרים אשתדל לכתוב בימים הקרובים אבל לא מבטיחה .נשאר לאחל לי הצלחה והחלמה מלאה ומהירה ככל האפשר ... א.דאגתי למיטשל
הנסיכה שלי כבר ביום רביעי זה תבוא הוטרינרית לתת לה טיפול לתולעת הפארק+זריקת תילוע (השמנדרית שכבר בת 14 מקטנותה שפכה את כל הכדורים-תרופות מהפה שלה לריצפה למגינת ליבם של הרבה וטרינרים ,שחשו כשלון אישי ,שמיד הבהרתי שכך אצל כולם.) הנסיכה דומה לי מאד: שורדת ,פריקית של העצמאות שלה ,חכמה , טובת לב נשמה יתרה ויודעת בדיוק מה לעשות כשצריך. דומה לי אבל משודרגת הצדיקה בפרווה לא יודעת לנטור טינה בניגוד אלי .אני אשכנזיה למהדרין אבל עם מזג מרוקאי שירשתי מאבי הרומני עם כל הרזון שלי אני מסוגלת לתת מכות רצח למי שיפגע במשפחה שלי כולל מיטשל.יש דוגמאות למכביר אבל הדף קצר כמו הזמן שלי לכתוב . אל דאגה יש מי שיטפל בנסיכה מעבר לגעגוים שלה ושלי אליה היא תטופל. באהבה מנורית של מיטשל מאז ולתמיד

phobe1

New member
מאחלת לך שהניתוח יעבור בסדר

והחלמה מהירה
ודש למיטשל

ריטה42

New member
בהצלחה בניתוח....והרבה בריאות

לעוד הרבה שנים...אני מאוד סומכת על רופאים בארץ :) ואני בטוחה שמיטשל תזכה ליחס מצוין בהיעדרותך( כמו שדאגת לה תמיד :))

רק בריאות

וגם אני כמו ריטה, סומך מאד על הרופאים בארץ (בעיקר אחרי שראיתי מה קורה כאן...) בקיצור שתחלימי מהר מהניתוח, ותשובי במהרה לאיתנך, ולמיטשל שלך.

למעלה