חברים יקרים, עזרה בקניית גריל גז.

• פותח הנושא Gitzz
  • פורסם בתאריך

Gitzz

New member
חברים יקרים, עזרה בקניית גריל גז.

אני אדם פשוט(לצורך הענין.) ואני מרוב סוגים של גרילים, לא רואה את הסוף. התחלתי, מה התחלתי, תמיד אהבתי בשר טוב, ותמיד התרכזתי בקניה של בשר טוב, אבל עשיתי טעות כל כך קשה, כל כך תמימה, צליתי על מחבת. ובכן, היו הצלחות לא מעטות בטעם ובריכוך הבשר. אבל, כיום הבנתי שטעיתי. כיוון שאני חלש בתחום הגרילרים, באתי לפה, ומקווה שתעזרו לי. התקציב שלי הוא עד 2000 2500 ש''ח, אני לא צולה כל יום, פה ושם שמתחשק לי. שימוש ביתי פשוט. רוצה משהו איכותי, שיחזיק מעמד ולא יחליד או לא יעבוד. בתודה מראש.

uriler

New member
אין שום בעיה להכין בשרים על מחבת, רק צריך

להקפיד על כמה דברים: 1. מחבת פסים, עדיף אחד כבד (ברזל). 2. להלהיט את המחבת כמו שצריך (סביב 15 דק'). שימון קל (למניעת הידבקות, אני משמן עם נייר), ואז את הבשר לפי טעמך. הכנתי ככה כבר אנטריקוטים, סינטה, שייטל - הצלחות ב 100% מהפעמים.

Gitzz

New member
זה בדיוק המחבת שיש לי.

לגבי ה15 דקות, מעולם לא נהגתי כך. + לשימון השתמשתי בשמן קנולה. ובכן, רק בשביל הגיוון שווה לנסות את הצעתך, רק מה אני לא בטוח שסטייק במחבת יוצא רך כמו בגריל גז. רק מה זה שימון עם נייר? למרוח שמן\מרגרינה על הנייר ואז להשתמש בו כדי למרוח את המחבת? תודה על התשובה אורי, כל טוב.

uriler

New member
שימון עם נייר - שופך מעט מאוד שמן למחבת,

(לפני ההלהטה), ואז מעביר פיסת נייר סופג פשוטה. נוצרת שכבה דקה מאוד של שימון על כל שטח המחבת, ועודפי שמן הולכים לפח

kdr

New member
ספריי שימון

השיטה של הנייר מעולה, אני משתמש בה בעיקר לפנקייקס ובלינצ'ס. קניתי בחנות 2 שקל בקבוק ספריי ב5 שקל, מילאתי בשמן והופה שפריץ. עובד לא פחות טוב מהמוצרים היעודיים.

uriler

New member
אני משתמש בספריי שימון למולטישף, אבל

במקרה הזה זה לדעתי יותר מדי שמן :p אבל תודה על הטיפ :)

flutter girl

New member
15 דק'? וואלה

אף פעם לא חשבנו לעשות את זה ככה. יש לי שאלה אולי תוכל לסייע - יש לי מחבת פסים ברזל שעברה חוויות לא נעימות בדירת השותפים שגרתי בה (השותפה החליטה להשתמש בשמן של ממש על המחבת - אני מדברת על כמות שמן כמו ששמים במחבת טפלון ואפילו יותר, כי חברה שלה אמרה לה ש"ככה עושים"), והיום היא מלאה כמובן במשקעי שמן. אני לא מעוניינת לקנות מחבת חדשה (כי אם אני כבר אקנה משהו אז אני אקנה ברוילר כזה שמתחבר לחשמל), ורציתי לדעת האם יש טיפים כיצד לנקות?

gils33

New member
מסיר שומנים

להשאיר כמה דקות,ואז לשטוף במים חמים,הכל יורד - באחריות.

flutter girl

New member
אתה מתכוון לחומרים שמנקים איתם תנורים/כיריים?

סנט מוריץ ודומיהם? זה לא רעיל? (אני שואלת בתמימות
, אני יודעת שגם אבקת כביסה זה רעיל משהו, אבל זה נשמע לי פחות רעיל מחומרים שקשה אפילו לנשום אותם
).

gils33

New member
כן בדיוק

אבל אח"כ לשטוף במים חמים והכל יורד. ככה אני מנקה תבניות של התנור - הן יוצאות מבריקות

למעלה