חברים יקרים, לצערי...

Assaf RL

New member
חברים יקרים, לצערי...

בערוץ החליטו שלא נעלה לעונה נוספת. בכל אופן, לא בקיץ (ולדעתי גם לא בחורף). אז זהו, כנראה שכל לילה סיימה את דרכה בערוץ 10. אולי יום אחד היא תחזור במקום אחר ואולי לא. בכל מקרה, אני אורז כמה דברים ונוסע לטיול של כמה חודשים... ניפגש כשאחזור... תודה על הכל הייתם פורום מוצלח במיוחד אסף

MsUnderstood

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

חבל,מאוד.. היא הייתה תוכנית מעולה
תהנה בחו"ל

../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

יום עצוב לעולם הטלוויזיה בישראל. אחת מהתוכניות המשובחות שהיו אי פעם בישראל - ובכל מקרה - תוכנית הלייט-נייט המוצלחת ביותר, ירדה מהמסך. נקווה שלא לנצח. תהנה בחו"ל. תשתדל לשמור על קשר. אנחנו נתגעגע!
ו- תודה לך אסף. תודה על הכל. על 45 הדקות היומיות שעשית בשבילנו, בתוכנית שלך. תודה על ההשקעה והחיוך. תודה.

RunNGun

New member
../images/Emo7.gif היית מנחה מוצלח!

מאוד נהניתי מהעונה הראשונה, אסף. אוהב אותך! בהצלחה בהמשך הדרך....

Y M C A

New member
טעות

חבל... עם כל הזבל שיש היום בטלויזיה...פשוט חבל

tomle

New member
חבלל מאוד..

אין יותר מה לראות. "נפרדנו כך הייתה דממה לא היה אז מה לומר"

עוד ניפגש...

ויהיה לנו טוב, זה יהיה בקרוב קרוב. כולנו ביחד, יהיה לנו טוב, אל תדאגו זה קרוב קרוב. חבל נורא, אבל אסף יחזור בכוחות מחודשים ואנחנו נחכה לו. נסיעה טובה. שמור על עצמך.

Seidman

New member
פשוט חבל../images/Emo4.gif

תוכנית מקורית ויחודית שנתנה גם פאן אחר להומור בארץ. עד שיש תוכניות איכות גם לא מספיקים להנות מהן, ממש חבל

AGENT SHESH

New member
חבל מאוד..../images/Emo4.gif

אהבתי מאוד לראות את התוכנית, ועד היום בלילות אני נהנה לצפות בשידורים החוזרים.. (למרות שיצא לי לראות בפסח את התוכנית עם הסופגניות...
)

סוף סוף התוכנית הדבילית הזאת יורדת.

רק חבל שנזכרו עכשיו.. וואי כמה אני שונא את הקרחת הזה!!! איזה כייף שרוחמה אברהם דפקה אותו חזק בכסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

e dor

New member
אתה יורד על אסף הראל ?

אתה קורא לעצמך אבי נמני ואתה יורד על אסף הראל ?!

לאלה מאיתנו שמתקשים במתמטיקה..|טמבל

רוחמה ממש לא דפקה אותם בכסף. תבעה מליון, קיבלה 120 אלף. עשרה אחוז. נכון, זה מקומם, אבל זו היתה הדרך היחידה לסתום לה את הפה ולא להמשיך בהליך משפטי שעולה כסף רב. "אתה שונא את הקרחת"? זכותך. כל אחד מדבר מאיפה שכואב לו. מעניין מה אסף מעורר אצלך, מן הסתם איזושהי תחושת נחיתות.. אחרת לא היית כותב כמו שכתבת. וקורא לעצמך אבי נימני. חי.

למעלה