חברים יקרים כנסו בבקשה .

• פותח הנושא IBP1
  • פורסם בתאריך

IBP1

New member
חברים יקרים כנסו בבקשה .

ביום ראשון הבא עלינו לטובה , אני עומד להיפגש עם לי ,שהיא אחראית על הפורומים בנושא רוחניות בתפוז. זוהי פגישת ראיון לקראת זה שאני אקבל ניהול זמני של הפורום לצידה של גילי פרי . אני התנאתי מראש את קבלת הניהול עד לשובה של גילי לפורום ולא מעבר לכך. כיום ,הדרך בה אני מתפעל את הפורום הוא באמצעות מסרים עם לי ,דבר שעורך לפעמים זמן רב עד אשר מתבצעות הבקשות). אין לי שום חשק ליטול מגילי את ניהול הפורום ,אלא רק להיות מסוגל לטפל בו כפי שגילי עשתה ורצתה. במידה ולמישהו מחברי הפורום יש התנגדות ,אני אשמח לשמוע עליה . חג שמח חברים ממני האוהב אתכם מאוד . איציק.

../images/Emo45.gif../images/Emo106.gif

איציק, מה שלומה
איחולי רפואה שלמה ושובי אלינו במהרה
חג שמח לכולם

IBP1

New member
האמת שלא יצא לי לראותה.

הבנתי שהיא בסופי השבוע אינה בבית החולים . אלא אצל משפחתה. תכננתי בעבר לקפוץ לראותה בסוף שבוע אחד. אני מקווה שיעלה בידי להגיע אליה בחול המועד. מקווה שאני אצליח לפגוש אותה.

בהצלחה אחי זה תפור עליך קבל פריסה בנושא

קלף 3 - מטבעות ו גלגל המזל = שניי הקלפים בייחד אומרים = ניהול הפורום הזה בישבילך זה שינויי לטובה אצלך

IBP1

New member
אני לא מתכוון לעסוק בזה לאורך זמן ארוך.

אני ממתין לחזרתה של גילי ,ומקווה שיא תצליח לחזור לכאן מהר ככל שיהיה ,על מנת שאני אפרוש מהניהול של הפורום. זה מה שהסברתי לאחראית של גילי בתפוז ואני עומד לחזור על התנאי הנ"ל שוב מחר. ניהלתי מספיק פורומים,קומונות ,אתרים וכדומה . אני עייף מניהול ולשמש גננת על אחרים ואני מקווה שהכל יזרום יפה. לא מזמן הציעו לי בעלי אתר המיסטיקה שניהלתי בעבר אותו, לפתוח אותו שוב במתכונת משודרגת אחרי שהחיזבאללה החריב אותו באופן טוטאלי וסירבתי לחלוטין .

למעלה