חברים יקרים, חיממתם את ליבי והמסתם אותו לגמרי

א ש ר ת

New member
חברים יקרים, חיממתם את ליבי והמסתם אותו לגמרי

בקריאת התגובות שלא ציפיתי להם בכלל והמסרים
שכתבתם והטלפונים
שקבלתי, וכולי התרגשות. אני אוהבת אתכם באמת וזה לא חדש
.החלטתי היתה נחושה לפרוש מניהול הפורום בגלל שחיקה והתשה ממה שקרה לאחרונה בפורום, אני השתדלתי לא לפגוע באף אחד ואחת כאן ולפעמים זה לא עזר. אינני מעונינת שאף אחד יעזוב את הפורום ותיקים כחדשים כל עוד אנו נהנים ויוצאים מועשרים ונשכרים ממנו/ה . אינני רוצה להיות שוטרת

היום קבלתי טלפון מהנהלת הפורומים ואמרו לי שהם קראו את התגובות ואין דברים כאלה בשום פורום, כזה ליכוד , כזו חמימות וכזו אהבה, אני עניתי ודמעות הציפו את עיני
שאלה הם " יהודי עירק ".
לכן יקירי אני נשארת !!!!!!.ומקווה שהשלווה וההנאה תשרור בפורום .
תודה לכם מכל הלב בשמי ובשם משפחתי שהתרגשה יחד אתי מהתגובות החמות שלכם
.
באהבה

אושרת

סועד

New member
אשרת חברתי כאחות לי. שמחה מאד וגם אני התרגשתי

מתגובתך, אכן זו אהבה והוקרה שאינה תלוייה בדבר. מאחלת לך המשך פורה עם פחות חיכוכים. אעדר בתקופה הקרובה ואני בטוחה שהפורום ימשיך להיות מקור למידע לדור הצעיר שמחפש את שורשיו.
שלום לכל החברים.

בדקה90

New member
אשרת, שמחתי מאוד לקרוא את הודעתך

נקווה שלא יתישו אותך יותר מאחורי הקלעים,
ויניחו לך למלא את התפקיד שלקחת על עצמך ברוגע.

לילה טוב,
בדקה.

פואד1946

New member
האדא אל יום אל צ'נא נרידא..אלף מברוק כל הכבוד

לפורום העירקי כל הכבוד למנהלת..אכן פנינו קדימה מאוחדים ומלוכדים סביבך אשרת יקרה למען הימים המזהירים של הפורום ביחד ביחד עם חמימות אהבת האדם ומורשת אבותינו
אני קורא לכולם לחזור לפעילות מלאה ועניפה בפורום הנפלא אומר המשפט ..אל דם מאא ינקלב מיי והיום הוכח שכך הוא..
אשרת המשיכי עשית לכולם את הערב ונתראה רק בשמחות וכמובן במפגש הקרוב...עלי והצליחי כי כולנו אוהבים אותך..

קורניש1

New member
אושרת, מהשיחות שלי איתך אני יודע עדכמה הניהול

שחק אותך, ובמיוחד כמה קשים לך השרשורים היותר סוערים שעולים
מיד פעם בפורום.

אני שמת שאת בכל זאת תמשיכי לנהל את הפורום.

אני רק מקווה שחברי הפורום יעזרו לך למלא את תפקידך על מי מנוחות בזה ש.......

חברי הפורום יבינו, שקוד התנהגות בפורום וחריגות נקבעים, על ידי המנהלת.....................כי זה תפקידה של המנהלת

חברי הפורום יבינו, שאפשר וויכוח בין חברים אך לא לפסוק דין.......................................כי זה תפקידה של המנהלת

חברי הפורם יבינו, שאין זכות לאף אחד בפורום להעיף חבר אחר,.................................. כי זה תפקידה של המנהלת.

חברי הפורום יבינו שצריך לתת למנהלת לנהל את הפורום..............................................כי זה תפקידה של המנהלת

עכשיו חזרתי מאירוע ומייד נכנסתי לפורום,

קיוויתי לראות הודעה מאשרת בנוסח שנכתבה, ושמחתי שתקוותי התגשמה.

כל הכבוד אשרת, עם כל הכבוד לכל משתתפי הפורום, אני חושב - מה שכבר כתבתי - שאת מנהלת הפורום ומשלבת ניהול מקצועי עם חברות אמיתית. תגובות המשתתפים מעידים שאני לא היחיד החושב כך.

תודה לך על כל התקופה שניהלת את הפורום ותודה כפולה ומכופלת על התקופה שעוד תנהלי אותנו.

לאושרת, במהלך היומיים האחרונים, גיליתי שאני

מאוד תלותי בפורום הזה, אני זקוק לו. והייתי מאוד חרד שמא לא יימצא מנהל לפורום. זה לא קשור אם אני ואת אוהבים אחד את השני, כמובן שאנחנו אוהבים בגלל הביחד הזה של כמעט 8 שנים. המערכת קשרים ביננו היא יותר מערכת של תלות. אני תלוי בך, אני זקוק לך, וזה לא קשור לאהבה, וזה לא קשור להיותך מנהלת סופר. אני זקוק לך, אני חושש שאם היית ממשיכה עם התוכנית המקורית שלך, לא היינו מצליחים למצוא מנהל לפורום, וזה מבחינתי זה היה אסון.

תשלחי לי מסר, תגידי שם מה את בדיוק רוצה ממני, בדיוק מה את צריכה ממני, ואני אשתדל מאוד לממש, לא בגלל שיש ביננו אהבה, זה לא רלוונטי, אלא בגלל שאני תלותי בך, אני זקוק לך, תשלחי מסר תציגי בו את ציפיותייך ממני, ואני אשתדל מאוד לממש, זה עניין עסקי כזה, חד וברור, אני אושרת מצפה ממך כך וכך, ישר ולעניין, כי אני בפירוש מודיע לך שאני תלותי בך בגלל שקשה מאוד למצוא לך מחליף, לכן יש לך את כל הזכות להקל על עצמך, ולדרוש ממני דרישות, אני לא מבטיח שאני אצליח לממש את כולם, אבל אני בטוח שרובם כן.

אני רוצה שיהיה ברור, אני שמח עכשיו, לא בגלל שאני אוהב אותך, אני שמח בגלל שהיתה לי הרגשה קשה שאנחנו עומדים בפני סגירה.

תעשי לעצמך יותר נוח, לכי לאנשים ותגידי להם, אני רוצה שיהיה לי נוח כמנהלת, ולכן אני מצפה ממך וממך וממך, כך וכך וכך, כדי שלי אושרת יהיה יותר נוח, לא שהפורום יהיה לו יותר נוח, אלא שאני אושרת יהיה לי יותר קל ונוח. וזה עניין עסקי, זה לא קשור לאהבה, אתם רוצים שאני אהיה מנהלת ??? אז אני רוצה כך וכך ......במסרים לא על גבי הפורום, כי זה לא דמוקרטיה, תעזבי אותך מדימוקרטיה, זה בקשר שיהיה לך נוח, כי אנחנו תלותיים בך וקשה למצוא מחליף. מה שווה שכל אחד זוכה בדימוקרטיה שלו, ואת מקבלת אולקוס ????

תשלחי לי מסר, או סדרה של מסרים, " כדי שיהיה לי נוח, אני רוצה ממך הסייח, כך וכך"

את יכולה לסמוך עליי שאני יודע לקבור את האגו שלי, ואני יודע אך להיות עבד. וזה בכלל לא קשור לאהבה.

יללה שיהיה לך חג תפוח שמח.

אני חושבת שהמסר צריך להיות גלוי ולכולם

דבר המנהלת -לכולם,
ציפיות - לכולם
תיאום ציפיות - מכולם

גם אני אוהבת אותך
אשרת, אני

מודה שלא יוצא לי לכתוב בזמן האחרון בפורום אבל אני עוקבת וקוראת כמעט את הכל.
כשקראתי את הודעתך על העזיבה, לבי
נחמץ, וחשבתי לעצמי שזה לא ייתכן שתעזבי את הפורום, כשם שאמא לא עוזבת את ילדיה ! ממש כך.
משהו בך
אשרת - אולי הדמות של אמא חמה והנסיון בחינוך,טוהר המידות ויחסי האנוש הלבביים - משהו בך מאחד ומלכד
את חברי הפורום ונותן תחושה של שייכות ושל בית
חם.
נשיקות

חאלידה

New member
אשרת יקרה- לא רק את בכית, גם אני כשקראתי

את הידיעה המשמחת דמעו עיני. אין בשורה יותר טובה מזו . אני מקווה שהמקרה הזה ילמד את כלנו שאין דרך יותר טובה מדרכי נועם ושניתן להביע דעות באופן דימוקרטי

אך בצורה תרבותית ובוגרת.

לדעתי ואני מאמינה שכלם יסכימו שבשורה כזו דורשת מפגש חגיגי של הפורום .

בהצלחה ובהערכה.

לאשרת היקרה לך שיר

אשרת
לאצילה בנשים שיר מזמור
יום חדש משחור, אלי אור
רננות שירים וקול תודה
ליקירתינו האחת והיחידה
לעליון כי שמע התפילות
והשיב אלינו אם ואחות
תהא דרכך סוגה בשושנים
לעוד הרבה הרבה שנים
יוסיסי