חברים יקריםםםםם

חברים יקריםםםםם ../images/Emo24.gif

כמה נחמד שאתם כאן.. מדברים צוחקים ומעלים הגיגים כאלה ואחרים כל אחד יקבל מענה + כד של פרחי סתיו ושקית עם אבקת כוכבים!!! חג שמח ומאושר לכולכם!!!!! רק טוב!!!

letter55

New member
גחלילית זוהרת מה יש לך עם הכוכבים ../images/Emo24.gif

מאיר כוכב קלות על גג ביתך מאיר עלייך שם את בחדרך אם תשכחי אותי כי אני אוהב מחכה לך בחוץ שוב אותך כואב ואך אמר אייל גולן אם תרצי לדבר? מחר אני חוזר שיהיה רק טובבבבבבבבבבבבבבבבבבב

אין לי איתם כלום...

ויש לי איתם המון... אבל איך אפשר להסביר לבני אדם את מהות כוחם והדרם של "הפנסים" המנצנצים האלה שבשמיים?.... יש בהם משהו עדין ומלא עוצמה... משהו זוהר ומרגיע ומלא אנרגיה וחום כוכבים הם..... האור של הייקום.... רק טוב!!

desert water

New member
אבק כוכבים...

עיניים להם אבל הם לא יראו... את אבק הכוכבים שיושב במרומים ומאיר לכל מי שמביט... עיניים להם, אבל הם לא יראו... שמעז יוצא מתוק והדמעות מאיצות בפרחים... עיניים להם ויביטו רק בחושך... עיניים להם ויחשבו שהן לרעה... עיניים להם ויבחרו במרווחים בין כוכב לכוכב... וטפל במקום עיקר... עיניים להם, אבל הם לא יראו...

letter55

New member
וואלה אהבתי את אשר כתבת אבל

לגחלילית שלום זוהרת בכל חנות בגדים תמצאה ליד תאי המדידה של נשים יצור שעומד אבוד ובודד עם עניים חצי בריצפה מותש ועייף ואף פעם לא יודע איך להגיב שבת זוגתו עם בגד חדש. כן זהו הגבר "תגידי" איך החצאית? קודם כל אתה חושב חצאית? שמלה? מה ההבדל? ואח"כ אומר יפה לך איך שהוא אף פעם לא יוצא לך בטון חייבי. מפה לשם תמיד תגמור את הסיבוב בקניון מותש אחרי ריב קטן עם האישה ועם חור קטן בכיס. עכשיו הדבר היחיד שאתה רוצה לעשות לבהות בטלוויזה כדורגל יאלה ביתר יאלה תבאי לי גרעינים פיצוחים ואל... תפריעי לי נכון... קנית אכשיו לא רוצה כלום יותר......... leteer

letter55

New member
אני די מודע לעניין. לא ? maybe yes ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

גחלילית שלום לך זוהרת!!!!!!!!!!! אבל בכל זאת אני לא יכול בלי הכוכבים אכשיו...ההבטחה... אוווף...אז אני לא יכול...(בלי הכוכבים) לא יכול לא יכול...לא... לא...לא...עזבי את זה...(את הכוכבים) כן את הכ... אני יעזוב... טוב זוהרת.. מותר...אווווף כתבת רק משפט אחד ולא טוב לי.... נמאס... משירה בציבור...אוווווף למה אני עצבני אוףףףףףףףףף ?????????????????? למה קר לי בפניים??????????? למה אני צרייך חיבוק אכשיו??????? ואת לא כאן... אוליייייייייי תומרי משהו יותר עליז???????........ אוווווף נו, נו אוליי אוווווף מה נישאר???????? רק-טוב /אמןןןןןןןן חג שמח!!!!!!!! אל תישאלי???????? עד כמה עמלתי??????? ליכתוב עם ניכוד ,,, ??? !!! . ... אווווווווף מה לעשות?? לא רגיל??? שוב פעם??? רק טוב חג שמח יש שיר לסוכות לפי בקשתך מתוקה

יוהווווווווו הלווווווו

מה פה קורה פה?? לא הבנתי כלום.....שכבתי לי על הערסל שעל עץ התות...שותה לי כוס מיץ צוף... ופתאום... מישהו עצבני כאן... אז בבקשה להסביר לי על מה ולמה?? ובוודאי שיש שירים לסוכות.. המוני המונים... אז נשיר בצוותא?? "שלומית בונה סוכה מוארת וירוקה על כן היא עסוקה היום ואין זו סתם סוכה מוארת וירוקה שלומית בונה סוכת שלום. היא לא תשכח לשים לולב והדסים ענף של ערבה ירוק רמון בתוך עליו וכל פרות הסתיו עם ריח בוסתנים רחוק. וככשלומית תאמר הביטו זה נגמר יקרה דבר נפלא פתאום יבואו השכנים כולם בהמונים ולכולם יהיה מקום. ואז בתוך הסכך יציץ לו ויזרח כוכב בהיר כיהלום שלום סוכת פלאים מה טוב ומה נעים שלומית בונה סוכת שלום"
... רק טוב!!!!

letter55

New member
כוכב בהיר כיהלום-ושמו זוהרת ה- ../images/Emo47.gif

ערב טוב לך זוהרת מתוקה!!!!!! מה לעשות עסוק בבוקר מוקדם נסענו בטבריה לא מצאתי מחשב מבין עברית כל המחשבים בטבריה מין מרוקאית ולא ידעתי איך אשיב לך מתוקה o.k הגענו הבית מקלחת רעננה עם כוס קפה קטן למחשב כתבת שיר מאוד יפה ומצרף את השיר הבא השמיים משתינים לעיני החקלאים. (וקשה להם ליראות כוכבים) השכנים מתכוננים לימים הנוראים (וכן רואים הם כוכבים) מישהו חושב עליך ורושם את מעשך (הוא יותר קרוב לכוכבים) בואו הביתה מטיול הרים בואו נשמע תסיפורם (כל הסיפורים שלהם כל כוכבים) מהנהדת בראשך נוצרת את ידיך (למשמע הכוכבים) כבר ראיתי נחנאלי או שזה רק נדמה לי (להחלטתך?) כן? לא? עוד חמסין נשבר אתמול כבר נגמר החופש הגדול ולסיום אני יודע שזה לא ממש אדיר ליום הולדתך לכתוב לך שיר אבל על דבר אחר לא חשבתי ולך תשיר מהלב הקדשתי איך החיוך שלך אותי שוב משגע והריקוד איתך היה כל כך סוער ליבי פעם ואת אמרת אתה נ-ו-ג-ע אני נוסע מקווה לא לאחר אני חוזר שוב אל העיר וכבר שומע שאת זוהרת ויפה אך עם אחר וזה כואב אני רציתי לקטוף לך את הירח בחלומות שלי בניתי לנו קן גחלילית את תמיד יפה וזוהרת ומשחקת אותה ילדונת שיהיה רק טוב אמן אמן אמן אמן אמן אמן letter

למעלה