חברים/ות יקרים, שמעתי מס' פעמים

חברים/ות יקרים, שמעתי מס' פעמים

בפורום המלצות על המסקרה של לוריאל - לאש ארכיטקט. ואני רוצה לומר שהיא באמת מעולה כפי שאמרתם!!!! למי שמעוניין ואוהב את המסקרה , רוצו למשביר יש להם מבצע בימים הקרובים (לפחות בחיפה)של חברת לוריאל כל המוצרים ( חוץ מהמייק אפ) 1+1 יצאתי עם שתי מסקרות ב - 90 ש"ח ( שווה ביותר)!

לאש ארכיטקט... ../images/Emo4.gif

יש לי את המסקרה הזאת והיא טובה אבל לא ממש כאילו...היא עושה את העבודה היא באמת מאריכה את הריסים אבל יש בה גושים כבר אחרי חודשיים והיא ממש ממש מדביקה את הריסים...

אהה ושכחתי

מסקרה טובה באמת היא של NIVEA אני לא זוכרת את השם זאת שיש לה 2 צורות על המיברשת כאילו צד אחת מאריך ואחד מעגל היא מ-צ-ו-י-נ-ת!!!!

iyד eNוגyת

New member
../images/Emo45.gif נכון יש לי אותה והיא מעולה!!!

אני חושבת שקוראים לה לאש דזיינר (זה מה שרשום עליה) והיא באמת טובה אחת אחרת שאני אוהבת היא ווליום.... שיש לNIVEA וגם למייבלין ניו יורק... היא אחת ההתמכרויות שלי

אני השתמשתי בה

היא באמת מעולה אבל אמאלה קונה וחליפה ועברתי לפופה... שווה לנסות ולגוון, תמיד אפשר לחזור.. מה שכן אני ממליצה לך, אם את רוצה באמת הדגשה טובה של הריסים, איזה ערב מיוחד או אירוע ולא ביום יום באותו יום וביום שלפניו אל תשימי מסקרה על הריסים תני להם לנשום קצת, לחזור לעצמם...חחח מזכיר לי שיער מתולתל...אחרי פן תנו לו קצת לנוח חיחי בקיצור את תראי תוצאות הרבה יותר טובות כנ"ל לגבי הפנים...אם יש לך אירוע מסויים או ערב מיוחד שאת רוצה להראות מושלם אבל גם להרגיש כך... פנים נקיות מס' ימים לפני, זה מה שעושה את זה...

הילה jjj

New member
אני לא מבינה את כל ה...

דל המסקרות שאתם מדברות עליהן היו קימות איזה 6 שנים לפני את הלאש ארכיטקט היה כבר לאיב סןלורן איזה 8 שנים עם אני לא טועה וגם את הניוואה היה לגרלן אתם סתם מתלהבת ולא טורחות להשקיע אתם מדברות עליהם כאלו עם איזה תגלית או משהו והאמת שהן(שתיהן) שתי מסקרות שקונים אותם עושות עבודה טובה ואחרי חודש הם הולכות(מתייבשות ומייצרות גושים,מדביקות את הריסים) מסקרה זה הדבר שצריך לחדש בתדירות הכי גבוהה...(בערך כל חצי שנה) אז שווה להשקיע את הכסף ולקנות משהו טוב לא משהו של לוראל או ניוואה....פויה!

אם זה מה שאת חושבת...

והאמת ש...אין לי כזה רושם גדול באיפור... וחלק מהאיפור אפילו לא של חברות עם שם... איזו מסקרה את ממליצה? ובקשר להתלהבות...כל דבר חדש שבאמת טוב בתור התחלה והפירסומים גדולים... גורם להתלהבות כלשהיא...אחרי חודש של ניסיון והיא נהרסת...אז מבינים את גודל הטעות.

little bony

New member
תקשיבי תראי או וואטאבר...

זה לא בא בשביל לתקוף אבל שתביני משהו.. לא לכולנו יש כסף להשקיע מאות שקלים על מסקרות... אותי שימשה באופן מצויין מסקרה של קרליין.. אז לא היה לי חור בכיס והיא עשתה עבודה מ-ע-ו-ל-ה.. אחרי זה היה רבלון, קליניק(נראה לי שזה שלהם) ועוד וכיום יש לי את של לוריאל.. כולן היו ממש טובות
חבל סתם להגיד לבנות שיוציאו המון שקלים על איפור שזה לא ב א מ ת נחוץ

KerenWelling

New member
לי יש את של קרליין והיא מבצעת מצויי

*מצויין את העבודה! הנה תמונה של העין שלי (שימי לב למסקרה) כשחזרתי מבילוי של 5 שעות, בשעה 4 בבוקר הבייתה!(שעות על גבי שעות של ריקוד אין סופי והזעה משהו טוב...)

למעלה