חברים וחברות: הגיע זמן סגירת הפורום

רם אזרח

New member
חברים וחברות: הגיע זמן סגירת הפורום

שלום לכולם קשה ועצוב לי לכתוב את הפוסט הזה, אבל פורום מיכא"ל הגיע לסוף דרכו. התיעצתי גם עם אנשי תפוז בעניין וכל הסטטיסטיקות מראות, שהפורום עבר מזמן את שיאו והוא במגמת ירידה קבועה ויציבה. בחודשים האחרונים כמעט ואין בו פעילות ומספר המשתתפים ניתן לספירה על כף יד אחת. זה תהליך טבעי בהרבה מאוד פורומים, כשיש שינוי בקהל היעד. היעד של הפורום הוא תלמידי מיכא"ל בעבר ובהווה. אם הם לא מגיעים ופעילים בפורום, מי כן? יכול להיות שבעתיד תימצא מסגרת שתצליח למשוך מיכא"ליסטים, אבל אם הם לא ירצו בזה, זה לא יהיה. תמשיכו לממש את עצמכם בכל דרך שתמצאו ותמיד תשמרו מקום בלב לקורס ההוא שעברתם אי שם. תודה לכל מי שהיה פעיל וניסה להחיות את הפורום. חבל שלא הצלחנו יותר. בהמון אהבה. רם אזרח

pilpelmemule

New member
................

הגעתי לפורום הזה כבר לפני 3 או 4 שנים בערך.. למרות שהיו לי תקופות שבהן לא כתבתי בו במיוחד.. הרבה פעמים הרגשתי שזה מקום מאוד חשוב לי שיכולתי לבטא בו את דעותיי בביטחון .. למרות שאם להיות כנה לפעמים גם התעצבנתי על הפורום והכרזתי לעצמי שאני עוזבת אותו לתמיד.. אבל זה אף פעם לא באמת קרה.. כי כנראה אהבתי אותו. בזמן האחרון הוא באמת נהיה מאוד חסר חיים ופעילות.. חבל. אני מבינה את ההחלטה של הנהלת הפורומים ושלך רם.. זה לא מה שזה היה פעם כבר.. כנראה שמשהו אבד בדרך. גם אני מקווה שתהיה איזה מסגרת אחרת שיהיה אפשר לחלוק בה חוויות מהקורס וכו'... אם משהו רוצה לשמור על קשר באמצעים אחרים דברו איתי במסר.. להתראות ובהצלחה

saq

New member
באמת חבל...

לא הייתי ממש פעיל פה... אבל לפני כמה שנים טובות (נראה לי שבערך 5 שנים) הייתי כותב פה קצת והיה נחמד סה"כ.. למרות שאני מאמין שרוב האנשים שכתבו פה פעם נטשו מזמן

למעלה