חברים הרבה זמן אבל כל הזמן רבים

the survivel

New member
חברים הרבה זמן אבל כל הזמן רבים

שלום אני חדש פה. הרופא המליץ לי לחפש בפורומים את הבעיות שלי אז אני ישאל את דעתכם. אני וחברה שלי ביחד למעלה משנה. עברנו הרבה. אבל בתקופה, יותר נכון בשנה האחרונה אנחנו רבים מלא. לרוב זה היה באשמתי כי חא שמחתי מהכיוון שהקשר תופס וכל הזמן ביקרתי אותה. היא הבינה והוכיחה לי כל פעם את אהבתה. גם כשהיה לה קשה כל הזמן תקשרנו. היא היוותה חלק ענק ממני בשנה האחרונה והיתה שם בשבילי. חברים שלי לא מתחברים אליה ולכן ניתקנו את הקשר שלנו. אני מסיים בית ספר עוד מעט. ואין לי חברים חוץ ממנה. כל הקשר שהיה לי עם אנשים היה איתה. היא כל עולמי. בגלל תקופת עומס לא דיברנו הרבה. ובגלל שטות שאמרתי היא נעלבה מאוד. השלמנו יום אחרי כשהיא סיננה אותי ערב שלם. אבל הבעיה שלי התחילה מכאן. היא התנהגה טיפה מוזר וחשהתי יום יומיים יעבור, רבנו ממש רציני. אבל הבעיה רק התחזקה. אני שבור ממנה שהיא לא רוצה לשבר איתי על מה שיושב לה על הלב והיא נפגעת כי היא מרגישה שאני לוחץ עליה. אנחנו מדברים כמה פעמים ביום אבל לא על הרגשות שלנו אלה שיחות "ריק" אני מתחרפן ונשבר. אני מספר לה שזה קשה כשהיא מתרחקת ממני ונמנעת מלראות אותי. לא נתראינו שבוע ומשם עוד שבןע שהיא מעדיפה שלא להיות בחברתי. היא אומרת לי שהיא צריכה מרחב וחופש לחשוב טיפה אבל לא אומרת על מה. קשה לי מאוד כי יש לי ללמוד למבחן חשוב מאוד עוש שבועיים ואני לא יכול להתרכז כי אני מודאג לגביה. הפסקתי לישון. לא אכלתי כלום ואני רק מנסה לשתות ולשכוח מהכל כדי שאוכל או ללמוד או לישון בנחת. קשה לי מאוד אבל אין לי עם מי לדבר ואיך להסביר לה שתבין אותי. קשה לי מאוד עם זה ואני לא יכול להמשיך בסדר היום. אני אומר לה בכל שיחה שאני אוהב אותה אבל לאחרונה היא התחילה להתעלם מזה ולא לרשום לי בחזרה. אני מרגיש שאני מאבד אותה. אם למישהו יש מחשבות או דעות או הצעות אז דיי נראה לי כיסיתי הכל באמת. אני רוצה לקבל עצה לגבי מה אני עושה ואיך אני מץנהל כי כולי שבור היא לא רוצה להתיחס לזה אבל מצפה שאני יתמוך בה לאורך כל הדרך. שהיא בעצמה לא יודעת כמה תיקח וכמה ומה תהיה ההחלטה שלה. אם שכחתי לרשום אז הצךחתי להוציא ממנה שזה משהו שהיא מרגישה מריב ממש ישן שלנו מלפני חודשיים ופשוט עכשיו הוא התפרץ החוצה. אשמח לכל תגובה ואם יש שאלות אשמח לענות. :)

למעלה