חברים האינפלציה תתפוגג!

מצב
הנושא נעול.

anavi131

New member
חברים האינפלציה תתפוגג!

חברים האינפלציה תתפוגג!
אפשר לצפות לעליות בשבוע הבא בשוקי העולם. מחירי האנרגיה והסחורות יורדים לרמה סבירה ומדד הליבה עלה באפריל בארה"ב רק ב 0.1% בחודש עם צריכה מוגברת (חג הפסחא). אפשר לתת לכסף לעבוד בבורסות העולם בשקט. כרגע אני מודאג רק ממדינות הBRIC והנספחות שלהם.סיטיבנק חתך המלצה להחזקה ב 50% ושמעתי על זה רק היום(אחרי שהפסדתי את כל הרווחים של החודשים האחרונים).

יש לי קסם רוסיה

חברים האינפלציה תתפוגג!
אפשר לצפות לעליות בשבוע הבא בשוקי העולם. מחירי האנרגיה והסחורות יורדים לרמה סבירה ומדד הליבה עלה באפריל בארה"ב רק ב 0.1% בחודש עם צריכה מוגברת (חג הפסחא). אפשר לתת לכסף לעבוד בבורסות העולם בשקט. כרגע אני מודאג רק ממדינות הBRIC והנספחות שלהם.סיטיבנק חתך המלצה להחזקה ב 50% ושמעתי על זה רק היום(אחרי שהפסדתי את כל הרווחים של החודשים האחרונים).
יש לי קסם רוסיה
קניתי רק אתמול וכבר מופסד 8 אחוז.. לברוח?

yagur12

New member
חברים הבועה תתפוגג

יש לי קסם רוסיה
קניתי רק אתמול וכבר מופסד 8 אחוז.. לברוח?
חברים הבועה תתפוגג
ניתן לצפות לירידות עד 20-30 בשווקים מתפתחים. ניתן לצפות לדשדוש נוסף בשוק האמריקאי. מק"מ עד יעבור זעם.

oliveron

New member
נו מה רע? עוד 30% זה 50% אפילו שזה

קסם רוסיה כבר ירד יותר מ-20 אחוז
גם לא מדוייק אבל העיקר שהוא יורד זה מה שחשוב ! יש לי דוד שהפסיד 2M$ במפולת בנאסדק שם הכל על נייר אחד ולא קנה אפילו פוט אחד להגנה על המניה שזה בכלל פריווליגיה שיש להם שם , מגיע לו ! את הבית מבטחים אז הרכב מבטחים אפילו את הכלב והדגים אבל כסף? למה מה קרה?!? איפה שהיא אפשר לבטח לא משקיעים!

וואו, 2 מיליון דולר על מניה אחת?

גם לא מדוייק אבל העיקר שהוא יורד זה מה שחשוב ! יש לי דוד שהפסיד 2M$ במפולת בנאסדק שם הכל על נייר אחד ולא קנה אפילו פוט אחד להגנה על המניה שזה בכלל פריווליגיה שיש להם שם , מגיע לו ! את הבית מבטחים אז הרכב מבטחים אפילו את הכלב והדגים אבל כסף? למה מה קרה?!? איפה שהיא אפשר לבטח לא משקיעים!
בהחלט הגזים הדוד שלך.. אבל איך לבטח את עצמי - לא מבין באופציות ודברים כאלה.. אפשר בכלל להגן על קסם רוסיה מנפילות?

yagur12

New member
ליובל

בהחלט הגזים הדוד שלך.. אבל איך לבטח את עצמי - לא מבין באופציות ודברים כאלה.. אפשר בכלל להגן על קסם רוסיה מנפילות?
ליובל
אינדיקטור לשוק בועתי (אחד מהם) הוא פעילות תוססת של פעילים חסרי ניסיון בשוק האופציות. כשהכוון הוא מעלה, הרבה זמן, מסלול שלאורכו גם ספקולנטים שמהמרים על ירידות חוטפים כמה פעמים בפוטים שמתאפסים ונגררים לחגיגה, השוק מאבד את הרציונל ועובר למוד הרצה. אמנם בשקט בשקט העשירים באמת מחסלים פוזיציות לונג (מוכרים את החלק שלהם בבנק הפועלים למשל) לאנשים פחות מנוסים, כמו השכנה שלך שצועקת כל היום בטלפון "תקנה פועלים", אבל כלפי חוץ הכל חיובי לכאורה. התהליך מזין את עצמו עד שמישהו מגהק משפט כמו "נסד"ק הוא בועה" והכל מתאדה כמו ב 1994 ו 2000. כמי שעובד ביום ומנהל תיק בערך צנוע מהבית בערב- ללא יומרות מיותרות- ונראה לי שגם אתה כזה- החזקת תיק מניות מחד ואופציות פוט מאידך פרושן הבעת חשש מירידות. אם גם אתה חושש מירידות לא יותר פשוט לצמצם חשיפה למניות? אני העברתי משקל לאפיקים בטוחים יחסית (מק"מ). עדיין חשוף למניות לטווח הארוך, אבל מתכוון להיבנות מתקופות שפל כלומר לקנות בזול.

Nuke1

New member
נו חבל הייתה מספר לו

נו חבל הייתה מספר לו
לתרום לי חצי לפני כדאי לקנות וילה

עקבתי אחריהם במשך חודשיים

סיבה טובה
בחיים לא שמעתי סיבה פחות טובה לקנות נייר ערך.
עקבתי אחריהם במשך חודשיים
ובתקופה הזאת הם עלו 30 אחוז בתיק הוירטואלי שלי, אבל לא רציתי לקנות אותם בשיא כי הייתי בטוח שמתישהו יגיעו הירידות החדות ואז אוכל לקנות בשפל, וזה באמת מה שעשיתי, רק שלשפל הזה יש עוד שפל

מצב
הנושא נעול.
למעלה