חברים אני מתלבט בקניית קטנוע 250 סמ"ק

חברים אני מתלבט בקניית קטנוע 250 סמ"ק

אז ככה ראשית אני בעליו הגאה והאוהב של CH. דרך אגב אני יד ראשונה והקטנוע משנת 98, רק שתבינו כמה הפרידה קשה. לאחר בדיקות וסקר שוק לא קטן החלטתי לבסוף לבחור בג'וי מקס 250 סמ"ק. הקטנוע הנ"ל נראה לי כבחירה הטובה ביותר הזמינה בשוק. אלא מה הקטנוע הנ"ל ממש לא זול. קנייה של הקטנוע מסתכמת בכ26000 ש"ח. ביטוח חובה + מקיף + אזעקה + מנעול + ארגז יכול להיסתכם בכ 7000-8000 ש"ח. כמו כן עלות הטיפולים בשנה הראשונה לפי בדיקה עם המוסך המרכזי לפי חישוב של 12000 ק"מ בשנה מסתכם ב: טיפול 1000 = 375 ש"ח 3000 = 174 ש"ח 6000 = 304 ש"ח 9000 = 174 ש"ח 12000 = 1600 ש"ח כך שעלות הטיפול בשנה הראשונה מסתכמת ב2600 ש"ח. לאור העלויות האמורות,שאלתי מופנית לאותם חברים שיש ברשותם את הקטנוע הנ"ל : 1.איך הקטנוע מבחינת נוחות. 2. למישהו היה CH והוא ביצע מעבר לקטנוע הנ"ל? 3. אמינות. איך היא? תקלות בעיות וכו'. זו הנקודה הכי חשובה מבחינתי היות וכבעליו של CH לא חוויתי שום תקלה במשך כל 10 שנותיו עימי . זהו ובכלל אשמח אם תרחיבו ותעזרו לי בנושא. אני באמת בדילמה קשה. תודה..

aaronc76

New member
כמה תשובות:

1.נוח מאוד לנסיעות קצרות. קל לתמרן איתו בעיר ובין מכוניות, כמעט כמו 50 סמק קטנטן. יש לי אישית בעיה עם הריפוד של הכסא שהוא קצת מחליק. ככה שכל כמה דקות אני מקפץ מעלה במושב לשיפור התנוחה. הכלי יציב מאוד אך הצמיגים המקוריים עושים לו אוול. 2.לא היה לי CH :) 3.נסעתי עם הכלי כבר 7K+ ואין ל שום בעיות עד כה. הכלים של סאן יאנג בדרך כלל אמינים. ראיתי כלי עם 12K גם כן ללא שום תקלות או בעיות. נסעתי גם כזוג, כ130 ק"ג + ציוד, לירושלים והכלי סחב מצויין. לא זוכר את מחירי הטיפולים, רק זוכר שטיפול אחרון של 6K עלה לי 400 ולא 304. לסיכום: לי ולדרישות שלי הוא מתאים מאוד. תמיד יש מה לשפר, לא ראיתי כלי שניתן לקרוא לו "מושלם". תלוי מה אתה רוצה צהכלי ומהן הדרישות שלך.

barrry

New member
אז תשמע...

לי יש JOYMAX והטיפולים שלו הם כל 3000 ולא כל 1000. טיפול 3000 עלה לי איזה 100 שקל או פחות אצל מה שמו נו... מוסך טוב על הרצל בתל אביב. (אישימוטו נראה לי). הלכתי לפני למטרו ושם הטיפולים יקרים יותר לא יודע למה. התחזוקה שלו ממש זולה... אבל מה לעשות שהעלות הראשונית יקרה. אז אם בא לך לכווץ אל תעשה מקיף או שתברר בביטוח אם אתה יכול להוסיף מעצמך להשתתפות עצמית וזה יקטין לך את הביטוח חובה. אני מאוד מרוצה מהכלי.

yanivf12

New member
בקשר לעלות טיפולים

גם אני עברתי בזמנו מ CH לגו'י אבל גו'ירייד, קטנועים מצויינים ולפי מה ששמעתי גם הגו'ימקס הם באותה רמה ואף יותר. לגבי מחירי טיפולים, אני קניתי במשווק מורשה של מטרו (סוכנות קטנה ולא גדולה) ובגלל שקניתי ממנו ולא מהסוכנות הגדולה אז קיבלתי יחד עם הקטנוע: קסדה+מנעול שרשרת + טפול 1000 חינם וטיפול 3000 חינם. אזעקה + סבל וארגז בהנחה. אם אתה רוצה פנה אליי במסרים ואני אתן לך את השם והכתובת של המשווק כדי לא לעשות פרסומת בפורום.

למעלה