חברים, איזה אוטובוס זה?

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
חברים, איזה אוטובוס זה?

חברים, איזה אוטובוס זה?
צולם היום בשעות הערב

oren*

New member
ותמונה שניה

חברים, איזה אוטובוס זה?
צולם היום בשעות הערב
ותמונה שניה
אנסה בשבוע הבא לעבור את הגדר ולבדוק את המספר שלו (למרות שבטח מישהו כאן כבר יודע את כל הפרטים לגביו).

הוספת תגובה

ותמונה שניה
אנסה בשבוע הבא לעבור את הגדר ולבדוק את המספר שלו (למרות שבטח מישהו כאן כבר יודע את כל הפרטים לגביו).
הוספת תגובה
אורן לדעתי מדובר על צומת ירקון כשבאים מחוצה שומרון זה בצד ימין

ofer3333niv

New member
ענתיקה

חברים, איזה אוטובוס זה?
צולם היום בשעות הערב
ענתיקה
d 500 היו המון כאלה בצבא מנוע בנזין אוטו חלש למעשה היה משאית שהוסבה לאוטובוס יחידתי עם דלת אחת רועש מסריח ועם הרבה נוסטלגיה יצא מהשרות אני מעריך? בסביבות סוף שנות השמונים אולי עדיין קיים בחיל האויר? בתוך הבסיסים?

fireman

New member
אחרון הD500 הוצא משירות

ענתיקה
d 500 היו המון כאלה בצבא מנוע בנזין אוטו חלש למעשה היה משאית שהוסבה לאוטובוס יחידתי עם דלת אחת רועש מסריח ועם הרבה נוסטלגיה יצא מהשרות אני מעריך? בסביבות סוף שנות השמונים אולי עדיין קיים בחיל האויר? בתוך הבסיסים?
אחרון הD500 הוצא משירות
בתחילת השנה עם כניסתם האוטובוסים החדשים לצה"ל. מדובר באוטובוסים של חברת אינטרנשיונל, מכוערים ביותר שנמכרו לצה"ל בטח בעוד איזה הסכם בין המדינות. כיום נמאצים 2 דגמים של האוטובוס בצה"ל גרסא קצרה (מידיבוס) וגרסא ארוכה (אוטובוס) מבחינת מספר מקומות 32 מול 50 מכוערים בצורה מפחידה מבחוץ, גימור עלוב מבפנים אבל בהחלט לא D500 מחורבן

Weird Eyal

New member
D-500

אחרון הD500 הוצא משירות
בתחילת השנה עם כניסתם האוטובוסים החדשים לצה"ל. מדובר באוטובוסים של חברת אינטרנשיונל, מכוערים ביותר שנמכרו לצה"ל בטח בעוד איזה הסכם בין המדינות. כיום נמאצים 2 דגמים של האוטובוס בצה"ל גרסא קצרה (מידיבוס) וגרסא ארוכה (אוטובוס) מבחינת מספר מקומות 32 מול 50 מכוערים בצורה מפחידה מבחוץ, גימור עלוב מבפנים אבל בהחלט לא D500 מחורבן
D-500
מצטער לומר לכם אבל זה אחלה אוטובוס אני עבשדתי בחיל הים כמכונאי ויצא לי לתקן כמה כאלה אני אישית מאוד אוהב את האוטובוס הזה

והיה גם D-400 למשטרה צבאית

D-500
מצטער לומר לכם אבל זה אחלה אוטובוס אני עבשדתי בחיל הים כמכונאי ויצא לי לתקן כמה כאלה אני אישית מאוד אוהב את האוטובוס הזה
והיה גם D-400 למשטרה צבאית
בצריפין בשנת 1972 ! היה זה אוטובוס זינזאנה המוביל כלואים. היו בו 28 מקומות ישיבה וה DODGE הזה הסריח גם מהעשן הנורא שנפלט ממנו היישר אל משרד הממצ"פ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה