חבריי וחברותיי אני מתחילה להתרגש

ט י נ ה

New member
חבריי וחברותיי אני מתחילה להתרגש

גם לקראת השנה האזרחית החדשה ... ובעיקר לקראת המופע בגבעתיים וגם רציתיל חלק איתכם שמחה חדשה שבלב ... למרות הקושי למרות הכל הקלטתי השבוע שתי גירסאות כיסויחדשות ובקרוב לרדיו בדד של ארגוב ובגילגול הזה של שלום הענק. זהו לילה טוב וחיות ענק לכולנו סי

אהוד_

New member
נשמע כשלאגרים טובים לרדיו הישראלי

הרבה בהצלחה לך, לילה טוב וחלומות פז.

skito

New member
בהצלחה ויש לי הרגשה טובה ש

שזה יתפס חזק הלוואי ממתין בקוצר רוח לשמוע בהצלחה

actress

New member
אני מקווה שאתם יודעים מה זה אומר...

שסי שהיא זמרת שמשייכים למותג הרוק נכנסה גם לז'אנר של הזמר המזרחי... ראו מרגול, זהבה בן, מושיק עפיה וכדו'.... מעניין מאוד!!! ובטוח ידברו על זה בהמשך!!

קראתי את התגובה

של סי באשכול אחר אחרי שכתבתי את המודעה הזאת וגיליתי שהיא כבר ענתה על השאלה... :) ואכן היא תשיר... אבל שאלה אחרת חשובה .....: מה עם "עד אליך"???

skito

New member
כן היא תשיר

יוצא שהיא תש(א)יר בדד... רק שלא אותי חחחחחח היי נועם אני מנסה לדמיין את הביצוע ועד כה לא מצליח לי ליל מנוחה

skito

New member
נועם אתה מוכן לשיר איתי?

מילים: עמשי לוין בדד, במשעול אל האין בדד, בנתיב ללא כלום בדד, עם הזמן הבורח והזמן לא שוכח להציב את הגבול בדד, בלי כף יד מלטפת בדד, ללא שכם ידיד בדד, כמה טוב לא לדעת שידך כבר נוגעת בידו של אחר בדד אלך גם תפילה אין לי בדד בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום בדד אלך גם תפילה אין לי בדד בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום בדד, כמו השמש אנדודה בדד, במדבר הלוהט בדד, גם דמעות הן רק הבל שיר מזמור אין לסבל שיר מזמור של אילמים. בדד אלך...

אני אצטרף בפזמון

בדד אלך גם תפילה אין לי בדד בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום בדד אלך גם תפילה אין לי בדד בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום

actress

New member
עוד שבוע וחצי ל.......גבעתיים......

אתם יודעים שיש כרטיסים נכון? אממ... הם הגיעו והם נמכרים במחיר מוזל יש הפתעות לחברי הפורום

actress

New member
גדולללללללל ד"א ראיתי אותך היום

לא לא ברחוב אלא ראיתי קטעים מתוך ה D.V.D שסי כתבה עליהם פה והראו אותך את אור וזוג חברים

actress

New member
זה בתהליכים כרגע להודעה רישמית מסי

כי בנתיים הוא לא עומד למכירה אבל אני לא רוצה לדבר בשמה שכן אנחנו בטח נקבל העתקים אם נבקש יפה יפה יפה
חיוך יפה למצלמה ...

למעלה