חברייה... יש לי רעיון...

שקסי

New member
וכמובן שגם אני פה!

עדי פרילינג (שקס) י"ב משצית! אי סי קיו- 146638830 מועצה ד"ש (דרום שרון) מושב: גני עם

THE sky angel

New member
אבל כבר יש שרשור כזה...

למה לפתוח עוד אחד?... אני אשרשר בשבילכם אותו לפה...

עדי פרילינג!

רון סנדר מתקשה להבין איך נרשמים לפורום... בכל אופן, הוא מוסר לך שדודו זר עושה ככה.. אני מניחה שאת יודעת במה מדובר

שקסי

New member
גילי מה קורה איתך- למה בשמי הפרטי??

מיאיפה את מכירה אות רון המותק ??? עדי פרילניג...חחחחחח אף אחד בתנועה לא קרה לי ככה עדיין- חידוש! אני מחר בבי"ס יעשה לו כמו שדודו זר עושה... ואל תדאגי גם לו דודו זר עושה ככה!! תודה... אני ידבר איתו... בה ביי ואוהבת אותך המון.. עדידוש..

למה בשמך הפרטי?! כי אני יודעת

ויכולה! את רון אני מכירה מהמד"צים.. הוא היה ב-54 ואני ב-52 ואחד מהקבוצה שלי ערך בינינו הכרות.. מאז זה כבר התגלגל לאיחוד מרגש במסע חוף וביוסי יפה הוא אפילו הכיר לי את רועי סנדר!!! חוצמזה.. ראיתי ביוסי יפה את המדבקה שהכנת לו.. בקשר לדודו זר... קצת מטריד העניין לאחת כמוני שרק מעבירה הודעות ולא יודעת במה מדובר.. אבל זה דודו זר ככה שאני לא בטוחה שאני רוצה לדעת ובקשה קטנה: אם יש לך כח.. תסבירי לו איך להרשם הנה.. הוא ממש רוצה! ערב טוב ויום נעים וואו, כתבתי ממש מגילה

THE sky angel

New member
אחחח...

אם הייתי לוקחת שקל על כל פעם שפותחים שרשור הכירות....... הייתי כבר עשירה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

go golan go

New member
למרות שזה השירשור הטריליון בנושא,

אני אציג את עצמי..... אני אלה לבנה, אני מקיבוץ אפיק רמת הגולן אני מש"צית, כרגע אין לי תפקיד מוגדר נורא רציתי להיות ביוסי יפה, אבל הייתי בפולין..... טוב, נראה לי שזהו... חג שמח!

Miss Understood

New member
אני...(עוד פעם)

אני אור רוזנבך מדרום שרון טרומ"פית אחות של מיה גרעינרית ממטה אשר (רואה עופר זכרתי) איי סי קיו 206784206 וכן יוסי יפה היה מעולה! פשוט אסור להפסיד...

לירום

New member
יש כאן מישהוא בכלל?

רעיון טוב. אני לירום גולן יישוב: בני יהודה מועצה אזורית רמת הגולן, אני בן 16, והייתי בקבוצה 52 במדצים ו13 במסע חוף 2003

וואו! גם אני הייתי במד"צים ב-52

ובמסע חוף ב-13!! יש סיכוי שאנחנו מכירים?! ברוך המגיע לפורום! הפתעת אותי פה!

פIלי

New member
וואלה

אני הייתי בקבוצה 1 במסע חוף אבל היה לי איזה קשר ל 13.. לא זוכר למה כבר. ובמד"צים הייתי 17 (ג'ימי והחבר'ה [שליטה])

אחרי בירורים... גיליתי שהיית בקבוצה

במד"צים עם עפרי אברמוב ודנה בלאץ'!! ידעתי שהשם של הקבוצה שלך מוכר לי..

תצ1

New member
איתי...

אתה צודק הרעיון שלך פשוט, אין עליו!!!!!! או משהו כזה....
בכל מקרה, אני ניצן שריר ממועצה "מעלה יוסף אימפריה" (עופר תשמור את ההערות שלך לעצמך בשלב הזה) אני מדצ"ית ואני מדריכה את שיכבת ה-ו.

THE sky angel

New member
אני רוצה לראות שעופר יגיד משו

על האמפריה שלנו
תיזהר- we know where u live
ואני יודעת איפה אתה לומד- איפה הכיתה שלך הא הא הא

תצ1

New member
חחחחחחחחח כן כי אתה יודע,

מור ואני יכולות לשלוח עלייך את כל מעלה יוסף! וכולנו יודעים שאתה ממש לא רוצה שזה יקרה!!!!!

שמעו...

באופן כללי החברה של מעלה יוסף הם חרא! ואני שונא את המועצה הזאת..... אלה שבאים לתנועה הם בסדר אבל כל השאר (הרוב שאני רואה כל יום) הם חארות שצריך לשרוף!(תסכימי איתי מור!!).......... בגלל זה אני שונא את מעלה יוסף.... למרות שיש שם גם אנשים טובים (מעט יחסית)..

THE sky angel

New member
אולי אתה צודק אבל יש לי הבהרה!!!

כשמדברים בתנועה על מעלה יוסף מדברים עליי, על ניצן, על צופק, ועל כל שאר האנשים המדהימים שיש במועצה שלי- ויש כאלה
אז אל תכליל ואל תעביר סטיגמת כי רק מאנשים כמוך עושים ממני ומניצן צחוק ואומרים שאנחנו פקצות
נכון ניצן

למעלה