חבריה שאלה....

Mia Luisana

New member
חבריה שאלה....

סליחה על ההודעה החדשה אבל.. בגלל הארווזיון אתמול ובגלל כול האנטישמיות המסר... שמעתי שבאתר הרישמי של הארויזון (משהו כזה..) היה כתוב על תצביעו לישראל (השולטת
) אז אפשר את הכתובת כי לא הספקתי לרשום..ואני מקווה שבשנה הבאה ישראל תנצח בשני הארווזיון (גירסה חדשה..למי ששמע ויודע....)
ואני חולה על רוסיה (שבכול שנה נותנת לנו נקודות חולה עליהם
)
כנראה בגל להעולים וכי יש ה-ר-ב-ה מאוד יהודים כיאו מהארץ אז גם בשבילם
וגם צרפת תודה לה
ארץ מהממת
אז בבקשה תשימו את הכתובת
בתודה ממני אוהדת ישראל

../images/Emo65.gif

אצלינו כתוב אל תצביעו לישראל, כי מדינה לא יכולה להצביע לעצמה. ברוסיה היה כתוב אל תצביעו לרוסיה ובצרפת אותו הדבר מובן?
אני זוכרת ששנה שעברה גם אני הייתי בשוק

Mia Luisana

New member
אאהה..מובן ולא משנה מצאתי את האתר..

והנה עוד של המנצחת חייחחייחיחחיחייחיחיי מגניבוש אבל היא די מפחידה.. ואני מודה שלא אהבתי את השיר..

AnAt CoLoMbO

New member
יש למישהו את הקטע של מיה......

ומנואל בבית של פבלו או את הקטע שבלאס מגיע כשמיה ומנואל כמעט שוכבים???

לי יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וברגע שמישהו יועיל בטובו להסביר לי איך,ל*****,אני מעלה את הסירטון לאינטרנט-הוא פה!!

מישהו יודע מה קרה אחרי שבלאס../images/Emo26.gif

הפריע {וטוב שכך
} להם
בקטע שהם מתחת למדרגות... וגם אני מחפשת את הסירטון שהם ביית של בפלו{מיום שישי} ואני אשמח עם מישהו יסביר לי מה הם בדיוק עשו בבית של פאבלו

תשובות לחולה על בנחמין!../images/Emo58.gif9

אני לא יודעת מה קרה בקטע של המדרגות,אבל,הקטע בדירה של פבלו: זה לא ממש מה הם עשו,אלא מה הם לאעשו..הם התחילו ללמוד למבחנים,ומנו שכב ככה על השטיח(איזה חמוד..) וחיכה שמיה תבוא,ואז הוא בא לשולחן שהיא למדה בו והם דיברו ולא ממש הבנתי מה הוא אמר לה,אבל לא חשוב.אחרי זה הם נשכבו על השטיח והוא התחיל למזמז אותה,ואז הרים לה קצת את החולצה והיא נבהלה,ואז הוא התגלגל עליה והיא בדיוק קמה אז הוא נישק,בעיקרון את השטיח..ואז היא אומרת לו שהיא לא מוכנה וכל זה..ומחרבשת לו שטויות,ובסוף שואלת אם הוא כועס עליה והוא אומר לה שלא והולך..וזהו!

תודה,אבל לא לזה התכוונתי../images/Emo8.gif../images/Emo26.gif

ראיתי את הקטע הזה ביום שישי
אבל לא הבנתי למה הם בבית של פאבלו
למיה אין בית
ולמה מנואל חשב לעשות את זה בבית של פאבלו שעוד מעט מריצה ופאבלו צריכים להגיע

אוקי,אז ככה:

הם הלכו לבית שלו כי הוא יותר קרוב לבי"ס.ומנואל,סלחו לי,חרמן לא קטן בזמן האחרון ומריצה ופאבלו הם לא בדיוק מעניינים אותו ברגעים כאלו..

ChRockandRoll

New member
עשו אותו מאוהב במיה ../images/Emo3.gif יותר מדיי

והרצון שלו לשכב איתה זה חלק מזה.. חרמן זה אחד שכל בחורה שהוא רואה ...ישר עומד לו ומתחיל איתה ורוצה זה.. אבל הוא ככה עם מיה ...ולא יודעת עם סברינה הזאת שסתם מסכסכת

למעלה