חבר'ה תרגעו...

הארפו

New member
חבר'ה תרגעו...

אני מציע להפסיק עם ההתלהמות סביב הנושא הזה. באמת אין לי מושג ירוק מי כאן מופיע כתושב "רגיל" מי בעל ענין מכל מיני סיבות. כך או כך, יוסף היקר, בענין הערתך לגבי הכתב, את התנצלותי כבר שלחתי ובדיעבד, אולי תרגמתי לא נכון דברים שנאמרו. כבעל ענין (כתב בעיתון שנוהג מידי פעם לקפוץ אבל לא מתערב) ברצוני להבהיר, ענין עצוב העיתון כולל עריכה, חלק מהכותרות,ענין הפרסום וכו.. הינם תחומים הנוגעים לבעל העיתון ולעורך, והייתי שמח גם אני לו שונו. רק בענין התכנים ה"חלשים" כהגדרת יואל יש לי מעט השגות. ראשית לא צריך להגזים, המדובר במקומון שבא לתת מידע לתושבים _+ כמה מדורים נחמדים (ויש כאלה) ולא להצטרף לערימת העיתונים של סוף שבוע הנזרקים לפח ביום א', ועם יד על הלב, כמה אחוזים מצליחים אפילו לדפדף בבליל הדפים (בעיר אמורים הדברים באשר לניוז). לשליטא החמוד שבלע כל מילה באור יהודה, מה לעשות ולא היית לך ברירה כי הוא שם בלעדי. כאן יש לך מבחר עיתונים, וזכותך לבחור מה לקרוא. באשר לתכנים ה"חלשים", נו, באמת...אולי מבחינת אחוז וכמות החומר המערכת מול הפרסום, אכן יואל אתה צודק, אבל לדבר על תכנים כשמדובר במקומונים. אני גם מעיין מידי פעם במקומונים עם הפורמט הגדול, ולא מצאתי מי יודע מה תכנים הנוגעים לחדשות, כשהמדורים ה"תכניים" מגיעים בכלל מהרשת הארצית. 90% ממה שקורה בעיר מגיע לכל העיתונים. ואם יואל, אתה מעיין הכל המקומונים ודאי שמת לב לעובדה שכל חודש יש כתבים חדשים וצעירים שאינם בקיאים במה שקורה בעיר, והעובדה שאינך שם ליבך לכך, מדברת בעד עצמה ובעד עצמך. גל גפן, אכן בפורמט שונה, כי מה לעשות, רוב תושבי מודיעין הוותיקים הגיעו מירושלים, שם לא מוכר בכלל פורמט קטן, להבדיל מאיזור המרכז ואחרים. ומה לעשות והוותיקים שהתרגלו לפורמט הגדול, "הנחילו" אותו לבאים אחריהם מהשפלה. זו המציאות לצערי, כי עובדה ששליטא עצמו הודה שבאור יהודה אהב לקרוא אותו. ואגב, להזכירכם, גם ערי מודיעין, היה בפורמט קטן ו"נשבר", כנראה שבמודיעין זה כך. בסופו של יום, ותרשמו היטב מה שאני כותב, העיתונים עם הפורמט הגדול, לא יחולקו בבתים (כבר היום תודו, הם מחולקים במשורה אם בכלל) ויוצר ויותר תושבים יקחו עימם את המוקמון מתיבת הדואר, כי הוא יהא המקומון הזמין היחידי בעיר. רק דבר אחד הרגיז אותי. מה ההתחסדות הזו בענין "הפרסומים בעמודים האחרונים"....נו..באמת, במעריב אין? בידיעות אין? אז.. למי שזה מפריע שיעצור לדפדף במכירת מכוניות, ובנוסף יואל נכבד, אם מודעות הליווי שכה מחליאות אותך,מפורסמות במשך שנים, כנראה שיש דרישה, הלא כן? תהיו לי בריאים ותרדו מהענין. אמשיך לקפוץ לכאן בתקווה לשמוע על דברים שמציקים לגולשים ובכיף אתן להם תהודה, גם אם 9 מתוך 10 גלשי הפורום, לא יהססו לפני שהם זורקים אותו לפח.

הארפו

New member
תיקון....למנהלת הפורום

לא מתכוון שישתמע מהסיפא של דברי הקודמים כי יש 10 גולשים בפורום. כוונתי הייתה 9 מתוך כל 10.תודה.

yoelth

New member
לא התייחסתי כלל למודעות הליווי

אני יודע שהן חלק בלתי נפרד מההכנסות של העיתון ולא היו לי כל השגות על-כך. מניין לקחת שהן "כה מחליאות אותי".....?????? ולגבי יתר הטיעונים שלך - חלקם עיניניים ונכונים, אך יש גם הרבה דברים מהרהורי לבך בלבד ואין להם כל שחר. מקוצר היריעה לא אפרט. דבר אחד אני חייב להגיד: אין לי שום קשר אישי ל"מודיעין ניוז", אבל העיתון הזה הוא הצלחה מסחררת עפ"י כל קנה מידה אפשרי....ואני מבין היטב את הקינאה הרבה של יתר העיתונים. ברם, זו לא סיבה להשמיצם ולהקטין את חלקם. רשת שוקן, ידיעות אחרונות ומעריב היו "מתים" שיהיה להם מקומון כמו מודיעין ניוז....

הארפו

New member
יואל, אתה צודק...אבל

מתנצל. כוונתי היתה לבחור הצעיר שליטא שהתייחס לעניין העמודים האחרונים. בענין הניוז, תתפלא אבל כל הפירגון מגיע לבעליו שהביא אותו לאן שהביא, ואגב, הרבה עיתונים ארציים היו גם מקנאים...זאת לא הנקודה.שיפרח ויגדל, אבל יש מקום לכל פורמט ולכל עיתון,כי לכל אחד יש את הקוראים שלו.אבל זה לא משנה את דעתי, שעבור סיקור מוניציפאלי,של עיר הטרוגנית ולא גדולה, הניוז זו תופעת טבע, שלא יהיו לה יורשים, ובעיר לא זקוקה לעיתון בן 200 עמודים כדי לקרוא 1500 מילה על מה היה בישיבת מועצת העיר או חצאי עמודים שלמים על כמה כיתת גן חסרות. בוא לא ניסחף. מעבר לכך, הייתי כן ניכנס איתך לענין התכנים "החלשים", אבל ברור שאם אינך קורא גל גפן, אזי גם לא ניתן להתפלמס איתך על כך. מה שקובע את התכנים זו איכות הכתיבה והנושאים הנדונים, וכשתקח לך כמה גליונות ותקרא ברצף, נוכל לשוחח על כך גם במסרים אישיים. תודה.

מוישק

New member
לא אתה לא צודק. הניוז סיפור הצלחה ח

חה חה חה . אני בשוק. מי שמעלעל, מדפדף או קורא אותו מגלה שבאמת אין בו כלום כלום כלום. הוא "עיתון" עם מודעות אפילו רבות יותר מגל גפן. מדובר במקומון צהוב שלא מדייק בעובדות אלא ממציא אותם, הכתבות שם חוזרות בכל שבוע מחדש (סומכים על הזיכרון החלש של הקוראים). דווקא גל גפן הוא עיתון נפלא. הוא לא מתיימר להיות גבוה גדול ושופע. בניגוד לניוז שמנסה לשוות לעתצמו חזות גבוהה ונוצצת, וכל מה שכתוב בו מושפע מאינטרסים. (לא תקראו בו כתבות שמנוגדות או עשויות לפגוע במפרסם כלשהו). אבל כן תקראו בו כתבות על מי שלא מפרסם שם. בניגוד גל גפן מעביר מידע זחוח וחשוב לציבור ויש בו גם מודעות פרסום רבות. כשאני מחפשת בעל/ת מקצוע או עסק אני פונה לגל גםן, שהוא זמין וידידותי ונח. וגם נחמד שיש שם ידיעות על המתרחש בעיר

יש לי רק דבר אחד לומר לך-

תפסיק לתפוס עליי טרמפ ולהתסמך בכל שורה שנייה שלך על משהו שאני רושם כי זה מעצבן, למערכת עיתון מכובדת כל כך [הא!?
] כמו שלכם בטח יש דברים הרבה יותר טובים מלהסתמך עליהם מאשר דבריו המפיצים שנאה של נער\ילד מפורום מודיעין [ולא, לא שכחתי, וגם על זה עדיין לא שמעתי סליחה בפומבי..].. תעשו לי טובה כולכם ביחד - תעשו פוזה של מים ותזרמו מפה.. נ"ב- אני לא חמוד בכלל
אני אכזרי ומגעיל והשם שלי זה HELL BOY [לא להתייחס ליציאה האחרונה..] אם היה לי כוח הייתי נותן עוד תגובה משתקת.. אבל אין לי חעחע.. וגם נראה לי שדיי חבל.. ותמסור לחצופה ההיא שבוע טוב! pfft

הארפו

New member
ספי...תירגע

תירגע..כל מה שציינתי זו העובדה שכיום יש לך אפשרות לבחור מה לקרוא וזכותך, אז על מה ההתלהמות הילדותית הזו.ובענין עמודי מודעות הסק בסוף העיתון.. אם הינך אכן בן 15 ואם אכן מפריעות לך מודעות ליווי, אז יש תקווה מהדור הצעיר. אז אחי..קח ת'ענינים בקלות ואל תהיה כבד.

"קח ת'עניינים"!? "בקלות"?!

לא לא רגע רגע רגע....... על זה אני חייב להגיב.. כאילו- מה?!?! מי אתה חושב שאתה שתגיד לי מה לעשות!?!? מאיפה אתה מכיר אותי שאתה ידוע מה אני אוהב ומה לא?!?! מאיפה אתה יודע שזה מה שמפריע לי בעיתון!?!?!? ילדותית!? מה ציינת!? תעשה טובה תקרא שוב את מה שרשמת.. תגיד לי עכשיו אם לכתבת שלך יש זכות לקרוא לי מפיץ שנאה בעוד שאתה בעצמך מסתמך כל פסקה שנייה על משהו שאני אמרתי! אתה רק מפאדח את עצמך ואת העיתון.. והתגובה החכמה של שולמית עזרה לך מאוד.. אני אגיד לך מה הכי מפריע לי- שלכתבים של עיתון שהוא מתיימרים להגן עליו כל כך אין מה לעשות חוץ מלהגיב לילד בן חמש עשרה שלדעתך מתנהג בילדותיות ולחשוב שאם מתן יחס למה שרוצים [כי התגובה שלך הייתה על משהו אחד שציינתי, בעוד שאני הגבתי על ההסתמכות המגעילה שלך בדברי אחרי שכינו אותי ואת יואל מפיץ שנאה] אפשר להגיע רחוק, והכי מכל, להכשל בזה,
אחד גדול ישר אליך!

חחח צ'ילי! את קוראת מחשבות..

חשבתי לעשות
כמו שעשינו בפעם הקודמת.. אבל זה נראה לי מגעיל מדי..
פעם הבאה חכו חכו.. HELL BOY יטפל בכם חחחחחחח

הארפו

New member
וואלה...

התייחסתי אליך בכבוד, אבל נראה שאהבת הויכוח שלך כאן,עם הערות סתמיות לחלל האויר, כנראה מכסים כאן על משהו שבאמת מציק לך כנער מתבגר. גם אם כעסיך על זה או אחר מרגיזים אותך ואולי לטעמך בצדק, העובדה שאינך מבין שלכל ויכוח יש סוף,ושלא על כל מילה צריך לקפוץ, מלמדת שאולי אתה זקוק להתפרקות בפורום של בני נוער.

אתה חתיכת חצוף!

מאיפה אתה ידוע מי אני ומי מפריע לי בחיים!?!? מי אתה חושב שאתה?!?! אתה גם סתום אתה יודע למה?!?! ההתיחסות שלי הייתה לעובדה שאתם שם למעלה בגל גפן חושבים שלזרוק הערות מגעילות גם לנערים מתבגרים בלי לבקש סליחה לא מכובדם
אחד ענקקקקק ישר אלייך מזה אבל מזה הרגזת אותי כי כל התגובות שלי כולםםםםםםםם היו על זה שאתם התייחסתם אליי מגעיל תרגיע ומהר!

kalah

New member
יוסף, התגובה האחרונה לא לעניין

לרוב אני נהנית לקרוא אותך, אבל התגובות נוסח "מיאתה שתגיד לי" "סתום" זה לא לעניין. מעבר לזה "מי אתה בכלל ש.." הן אף פעם לא טיעון רלוונטי.אדם הוא אדם וככזה הינו בעל חופש ביטוי.בין אם אנחנו אוהבים מה שהוא אומר או לא.

טוב קלה.. אני אגיד לך משהו..

התגובה האחרונה הייתה מעצבנות, ואולי בגלל זה אולי היא נשמעה ככה.. את ראית מה הוא רשם? במילים אחרות הוא רשם שאני צריך טיפול פסיכולוגי ושאני לא יותר מנער מתבגר עם בעיות, בעוד שהדבר היחיד שאני התייחסתי אליו בתגובות שלי הייתה העובדה שהם שם בגל גפן יכולים לכנות אותי מפיץ שנאה, להסתמך על הדברים שאני אומר, לחשוב שאם הוא כותב מכתב אז העניין נגמר בלי לבקש סליחה על שהם המציאו כינוי חדש והשתמשו בו, ואז לומר לי שאני צריך טיפול פסיכולוגי כי אני לא יודע מתי ריב נגמר.. את מכירה אותי ויודעת בדיוק מי אני, אז אולי תביני למה כל כך כאב לי לשמוע אותו אומר שאני צריך ללכת להתרקות בפורום נוער, וזה מעצבן, צודקת, אולי הגזמתי, אבל מה שהיה מאחורי זה לא היה הגזמה, אנשים צריכים לדעת להגיד סליחה, ואת זה לא אני ולא יואל עדיין שמענו.. שבוע טוב וחג שמח לך

kalah

New member
בדיוק כפי שאני מכירה אותך-

בוגר ושקול. נהניתי לקרוא תשובתך זו ואני מסכימה איתך.

למעלה