חב'רה תעזרו לי !

חב'רה תעזרו לי !

היום גיליתי שחבר שלי בוגד בי ושהוא רק רצה לזיין אותי. אנחנו חברים רק חודש. אני עדיין איתו כי רק היום גיליתי.. אבל אני לא רוצה להיפרד ממנו סתם. אני רוצה לנקום בו ולגרום לו להתחרט על הכל. אני ממש כועסת ועצבנית עכשיו וחייבת כמה שיותר עצות ורעיונות שיוכלו לעזור לי לנקום שיכאב לו הכי הרבה שבעולם. יש רעיונות?

רועי21רג

New member
א כל , להתבגר , ב'

אם הוא רצה לזיין אותך למה שיזיז לו שהלכת להזדיין עם מישהו אחר

הזוייה

New member
זוּ התנהגות קטנונית וילדותית לנקום

מה זה יעזור לך הנקמה. האם היא תסיר את הבגידה שכבר נעשתה. להיפך, את תרגישי עוד יותר רע כי בנקמה את מכאיבה לעצמך. אנשים נוקמים הם אנשים שסובלים, הגוף שלהם סובל כי הם קיבלו מכה ולא יודעים להתמודד עם העלבון והפגיעה באגו בצורה בוגרת אז הם מחפשים נקמות מתוקות. כמו אלו שחותכים אותך בכביש ולא מרימים יד לבקש סליחה, אז אתה רודף אחריהם עד הרמזור ומקלל את האימא-אימא שלהם. מה זה נותן אחר כך, כלום חוץ מעצבים. את תצאי חכמה אם תתעלמי מהבגידה, ולא ברור לי למה את נשארת עם מישהו שלא נאמן לך. ממה את מפחדת שכל השכבה תצחק עלייך שאת לבד, שיגידו שאכלת אותה. ממה יש לך לפחד בדיוק. להיפך את תהיי עילה לצחוק ולעג אם תישארי איתו

אמממ...מה דעתך על...

להיפרד ממנו ולמצוא מישהו אחר ובאמת להיות מאושרת איתו? זו הנקמה הכי טובה. (ואם את רוצה להוסיף טבסקו לנקמה - שיהיה החבר הכי טוב שלו, אבל אני מעדיפה שזה יהיה מישהו שאת באמת אוהבת) וגם בעיות בגיל ההתבגרות זה פורום אחר.

בובה , נשימה עמוקה ,

דבר ראשון - קיום יחסי מין - קודם כל את צריכה להבין שאין כל פסול בלשכב עם מישהו. כלומר זה לא דבר מבייש ולא דבר משפיל , ובמיוחד לא מגיע מתוך "ניצול", אף אחד לא מנצל אותך , אנשים שוכבים אחד עם השני בשביל להנות יחד, ולחוד , להרגיש דברים כייפים בגוף , לגלות דברים חדשים על עצמך(זה קודם כל) ועל הבן זוג והגוף שלו, ובכלל - אני לא רוצה שבגלל הבחור שבגד בך , תזלזלי בגוף שלך או בקיום יחסי מין או בגברים אחרים . יוצא שלפעמים הכוונות שלך והכוונות של החבר לא תואמות. את חשבת שאתם ביחד וזה "רציני" אבל החבר שלך בינתיים לא ראה ככה את הקשר שלכם. לו דווקא עדין מתאים לצאת לבלות להנות , לנסות דברים עם עוד בנות וזה בכלל לא אשמתך , זה דברים שהם ביינו לבין עצמו , שלא קשורים אליך , ושהוא יום אחד יצטרך לפתור עם עצמו. הוא עדין נשמע ילד קטן ובדיוק כמוך סקרן לגלות את העולם. את עשית כל מה שיכולת בשביל להיות חברה שלו , אבל אם את לא מספיקה לו , כואב ככל שזה יכול לכאוב , נקמה זאת לא דרך מוצלחת במיוחד לפגוע בבן אדם, הוא מספיק מתוסבך עם עצמו וזה הבעיות שלו שהוא בגד בך , ממש לא הבעיות שלך ולא אשמתך. את עכשיו כועסת , וגם זה מובן. כי באמת זה דיי מעצבן לבטוח בבן אדם , לחשוב שהכל בסדר ולא לצפות לאיזה מכה מתחת לחגורה שתעיף אותך מהחלום הורוד למציאות. אבל את צריכה להבין ששום דבר שאנחנו עושים הוא לא מגיע מתוך "רוע לב" ואפילו הבגידה שלו , זה לא בגלל שהוא רוצה "לפגוע בך" אלא בגלל שיש לגוף שלו כל מיני דרישות ממנו , זה בכלל שהוא סקרן , זה בגלל שהוא עדין ילד מתלהב.... אבל כשתראי אותו באור אחר , לא אור של כעס אלא תבואי אליו מתוך רחמים , שהבן אדם לא יודע לשלוט על הצרכים שלו , וצריך להוכיח לעצמו כל פעם מחדש " מי הגבר" וכל פעם מחדש "לגלות את עצמו" תביני שבסה"כ הוא סתם עוד ילד מפוחד עם דאגות על הראש שלא יאהבו אותו מספיק שלא יעריכו אותו מספיק והבגידות האלו פשוט ממלאות אצלו איזה צורך נפשי ורגשי .... מה שאני ממליצה לך לעשות , זה קודם כל לצאת מהבית , לא להשאר שעות על גבי שעות מול המחשב, אלא לצאת לקנייון עם חברה , או לפגוש חברים ומהר מהר להקיף את עצמך באנשים תומכים. כשאת רואה אותו, לא להגיב בצורה אימפולסיבית , אני מאמינה שכבר דיברת איתו ובטח כבר רבתם לפי השעה של ההודעה שלך , אבל שתדעי , שהדרך הטובה ביותר לגרום לבן אדם להבין כמה הוא פגע בך וכמה זה לא בסדר , זה פשוט בחוסר התגובה שלך כלפיו. בהתעלמות מוחלטת ממנו. אנחנו נתפסים כטיפוסים יותר שקולים כאשר אנחנו לא מגיבים לדברים מאשר כשאנחנו מגיבים בצורה אימפולסיבית ומשדרים לעולם שאנחנו לא יציבים ריגשית. החוסר יציבות רגשית זה מה שבעיניים שלו יעשה אותך "כזאת קטנה" והוא יותר יזלזל בך אם תפעלי מתוך רגש ושנאה... כי ברגע שתתחילי להתעסק בנקמה , ובאובססיה הזאת להחזיר לו , הוא לא יצא לך מהראש, ובסוף את לא תאמיני עד איזה רוע את תגיעי עם עצמך. את באמת רוצה להיות רעה? את לא מעדיפה להיות ה"חכמה" ופשוט להתעלם ממנו כי הבן אדם לא שווה אפילו מבט אחד של רחמים ממך ? אני ממליצה בכל תוקף לנתק כל רגש ממנו , בכל פעם שאת נזכרת בדברים כייפים שעשיתם , לצחוק על זה , לקבל את זה אבל לא לתת לעצמך להתגעגע לזה יותר מידי , אם הוא מתקשר - להתנצל ויוצא לו לדבר איתך תגידי לו "בסדר אבל אני לא רוצה לשמוע יותר ממך " אם הוא בא לדבר איתך - תני לו לדבר אבל אל תגיבי לו , אם הוא שולח אנשים שידברו איתך "זה לא העסק שלכם " ותתחילי לאט לאט להתנתק ממנו ולחיות בשביל עצמך, בלי נקמות , בלי רגשות שנאה , פשוט רצון עז להעיף אותו מהחיים שלך כמה שיותר מהר בלי יותר מידי רגשות , והסברים. זאת הדרך הטובה ביותר , אני לא הייתי הולכת להתעמת עם הבן אדם , אלא פשוט מנתקת מגע ישר ומסבירה "אני יודעת שבגדת בי, זה לא מקובל עלי , תלך ותחפש את החברים שלך , שלום " . רק דבר אחרון לסיום - תזכרי שאף אחד לא שייך לאף אחד וזה הגוף שלנו ומותר לנו לעשות איתו מה שאנחנו רוצים.

למעלה