חברה, תעזרו לי להתמכר למשחק

subotaj

New member
חברה, תעזרו לי להתמכר למשחק

רשת שיהיה לי יותר נחמד להעביר את הזמן בעבודה! רק בלי דרישות גבוהות מהכרטיס מסך. תודה ענקית מראש!

darkAI

New member
זהו משחק שבו אתה משחק

דמות בעולם של ימי הביניים. אתה עולה רמות ע"י צייד של מפלצות עד שאתה מגיע לרמה 8 ואז בוחר מקצוע: פאלאדין, אביר, קוסם או דרואיד. לאחר בחירת המקצוע, אתה צד, לומד קסמים, הורג שוחט ועושה מה שבא
זה כמובן על קצה המזלג, המשחק מכיל בתוכו אפשרויות מפה עד הודעה חדשה שעליהן אתה יכול לקרוא כאן: http://www.tibia.com ולמצוא עוד מידע על המשחק כאן: http://www.tibia.de http://www.tibianews.net

subotaj

New member
תודה רבה, נמע מאוד מענין. הייתי שמח

לראות עוד הצעות, תודה!

darkAI

New member
נה

עשית את מה שלי לא היה כוח לכתוב P: במיוחד אחרי ששכחתי שכתבתי כבר מדריך שמסביר מה זה טיביה ><

BLLizZarD

New member
אני גם כתבתי פעם אחת...

אולי יותר מפעם אחת... אני חושב שפעם הבאה אני צריך לשמור את המדריכים על טיביה שאני כותב >_<

BLLizZarD

New member
בלע..

*אני חושב שבפעם הבאה שאני אכתוב מדריך על טיביה, אני אשמור אותו

BLLizZarD

New member
אוקיי.

אתה משחק דמות מסויימת. אתה מתחיל במקום שנקרא Rookgaard שהוא אי עם מפלצות וחפצים למתחילים. המטרה שלך היא לפתח ולאמן את הדמות שלך. כשאתה מגיע לרמה 8 אתה רשאי לעזוב את Rookgaard ולעבור לMain Island, שבו קצת יותר קשה להתאמן כשאתה עדיין חדש (newbie). לפני שאתה עוזב את Rookgaard אתה בוחר לאיזו עיר (מתוך 3 שמציעים לך) אתה רוצה לעבור (הערים נמצאות על Main Island), ואיזה מקצוע אתה רוצה להיות (Paladin, Knight, Druid, Sorcerer). הסבר קצר על המקצועות: Paladin - הפלאדין הוא קשת שמשתמש במספר קטן של נשקים שמותאים בשבילו (יתדות, קשת, אבנים וכו'). הוא מתקיף ממרחק ובדרך כלל הנזק שהוא עושה למפלצות גבוה. אם אתה פלאדין אתה תצטרך לרוץ הרבה כשאתה נלחם. הפלאדין גם יכול להשתמש בכשפים מגוונים, ואפילו ליצור רונות (שזה תפקיד של קוסמים). Knight - אביר. האביר נלחם במגע קרוב (close combat, melee), כלומר מתקיף מקרוב. יש לו מגוון גדול של נשקים שהוא יכול להשתמש בהם, וגם מספר גדול של אפשרויות לחימה (sword fighting, club fighting, axe fighting ועוד). אם לאביר יש כישורים גבוהים, הוא יכול לעשות נזק גבוה. גם ההגנה שלו מאוד גבוהה. הוא יכול להשתמש במספר מאוד קטן של כשפים ורונות. Sorcerer - מכשף (קוסם התקפי). למכשף יש הרבה מאנה בשביל לעשות קסמים וכשפים מגוונים, וגם ליצור מגוון רחב של רונות. כישורי ההתקפה וההגנה שלו נמוכים מאוד, והוא בדרך כלל תוקף בעזרת רונות וקסמי התקפה שיחודיים לו. Druid - קוסם מרפא. לקוסם המרפא יש אותו מבנה של נקודות חיים ומאנה כמו של המכשף. הוא נבדל ממנו בעיקר בגלל שהקסמים, הרונות והכשפים שלו, ברובם, הם בשביל ריפוי. אין לו כמעט כשפי התקפה כמו למכשף, ויש לו מגוון רחב של רונות וכשפי ריפוי. הדרואיד יכול לייצר סוג של רונות ריפוי שנמכרות בהרבה כסף, והוא יכול להתעשר מהר. כמו למכשף, גם לקוסם המרפא יש יכולות הגנה והתקפה פיזיים נמוכים, אבל אם רמת הקסם שלו גבוהה הוא יכול להיות קטלני כאשר הוא משתמש ברונות. בMain Island נתון לך עולם גדול מאוד לסייר בו, הרבה יותר מפלצות וקווסטים, הרבה יותר אנשים להכיר, והרבה יותר חפצים שתוכל להשתמש בהם. זה בעיקרון מה שאתה צריך לדעת. המשחק שוקל כמה מגה בייטים ספורים, ויכול להיות משוחק על כמעט כל מחשב בגלל דרישות הגרפיקה הנמוכות שלו (מה שלא מוריד את רמת ההנאה שבו).

subotaj

New member
נסיתי לשחק בו אבל הוא נראה מאוד

משעמם, הרבה דמויות מתרוצצות ומוכרות אחד לשני חפצים, לא יודע זה נראה דיי משעמם... יש אלטרנטיבה?

למעלה