חברה שלי שואלת

נשקניתת

New member
חברה שלי שואלת ../images/Emo192.gif

עד כמה הכנות חשובה לכם במערכת יחסים אסורה ? ועד כמה אתם בעצמכם מוכנים להיות כנים ? אני ניסיתי להסביר לה ש"כנות" זה סה"כ צומת - אבל היא לא מאמינה לי

חשובה מאוד

ואני מצפה לכנות מקסימלית גם מהצד השני. אם הוא לא יכול לספק אותה אז הקשר יתנתק.

חברה שלך פשוט לא יודעת מה זאת אהבת אמת../images/Emo99.gif

באהבת אמת הכנות זה הבסיס
ג'ונסי שלעולם לא יפסיק להאמין באהבת אמת

קצת מצחיק לדבר על כנות

במצב כזה. אבל אני מניח שהדבר היחיד שחשוב באמת היא להיות כן ביחס למה שכל אחד מבני הזוג רוצה מהקשר, כל השאר הוא באמת עניין של בחירה. אבל זה רק בתיאוריה, לא יודע מה אני הייתי עושה...........

נשקניתת

New member
ברור שמדובר בכנות

שני הנואפים אחד כלפי השני . ולא בהתיימרות להיות צדיקים .

מה שרציתי לכתוב זה

שחוסר כנות לגבי מה שכל אחד מחפש יכול להוביל לבעיות בהמשך, אם הוא מחפש קשר שהוא רק מיני והיא מחפשת גם תמיכה וחברות (או להפך, שלא יאשימו אותי בשוביניזם) זה יכול להיות פתח לצרות. שני בני הזוג צריכים לדעת מראש מה מחפש השותף/פה בכדי שידעו אם זה מתאים להם. בכל השאר, מה זה משנה? לא בא לך להפגש איתו היום אז או שתגידי לו שלא בא לך או שתמציאי סיפור אחר, הוא לא יפגע מזה. נראה לך שההחלטות שלו בנושאים כלכליים או מקצועיים או בכל מה שקשור לחינוך הילדים מוטעות, מה אכפת לך? בשביל מה להגיד? בסוף, כשיהיו יותר מינוסים מפלוסים תיפרדי ממנו וזהו. אם שניכם ידעתם מראש שהקשר הוא על תנאי וימשך רק כל עוד הוא מתאים לשניכם לא באמת חייבים להיות כנים לגבי מה שקורה מחוץ לקשר.

לא מתפשרת על כנות

בדיוק כמו זו שבבית צריכה להיות "כנות" הדדית ומקסימלית
מוזרה החברה הזו שלך
להאמין שתקבל כאן בכלל תשובות כנות על "כנות"..

נשקניתת

New member
כנות כזו /tapuzforum/images/Emo3.gif

שאם חלילה יצמח לי חצקון אי שם בישבן הוא יהיה כנה מספיק לצרוח מבהלה .... האם הזברתי ת

למעלה