חבר'ה - שאלה חשובה

פנומן 72

New member
חבר'ה - שאלה חשובה

השגרירות מסין ביקשה ממנה שאשלח בפקס מכתב בשמי שבו אני מצהיר שהיא מתכוונת לשהות אצלי ולא במלון. אני מניח שהמכתב הזה יישלח לבחינה במשרד הפנים בארץ בשביל הויזה. אני מניח שהולכות להתרומם מספר גבות של כמה פקידים - גבר בן 34 ? בחורה בת 21 ? מריח לא טוב. אולי. השאלה שלי, האם זה רעיון טוב ללכת למשטרה ולהוציא תעודת יושר ולפקסס גם את זה עם המכתב בבחינת "לא יעזור בטח לא יפריע". או שאולי זה דווקא עלול להפריע בבחינת "הבן אדם מנסה לשכנע, כנראה יש לו מה להסתיר" ... אני לא יודע - מה דעתכם ? אגב, היא היתה בשגרירות, לקחו ממנה את הטפסים ואת הדרכון וביקשו ממנה שאני אציג book tickets note שזה משהו שקשור להוכחת רצינותה להגיע לישראל. לא הבנתי מה רוצים ממני בהקשר הזה. לא יודע מה זה, וגם היא לא ממש הצליחה להסביר לי מה הם רוצים. מישהו יודע ? תודה אנשים יקרים

lara10

New member
אני כן הייתי שולחת תעודת יושר וגם

אם הם יהיו חשדנים, לפחות הם יראו שאתה בחור ישר -----
באשר ל book tickets note לדעתי (וייתכן ואני טועה) מדובר בכרטיס טיסה עבורה או בהזמנת כרטיס, משהו כזה... טוב לראותך פה שוב!

פנומן 72

New member
תודה ../images/Emo13.gif

ידידה אמרה לי - "בעסקים שלך עם הרשויות תיזהר להגדיל ראש. יותר משזה ייראה משביע רצון, זה ייראה חשוד. מה שלא מבקשים ממך - אל תשלח". והאמת, נשמע לי הגיוני. אני מעדיף לא לתת להם עוד סיבה לחשוד. ביררתי עם סוכנת נסיעות והיא אמרה לי שזה נקרא הזמנת כרטיס שאפשר לעשות מבלי צורך להתחייב ברכישתו (כירטוס). נתחיל לחפש לה טיסה ...

chyloom

New member
להיפך-

אני הייתי מגדילה ראש ויותר. מפקססת תעוטדת יושר, תעודת זהות, וכל מה שאפשר. ככה הם יראו שאתה רציני. לא הייתי לוקחת אף סיכון ומשתדלת לפקסס מה שאפשר.

אני הגדלתי ראש מעל ומעבר לאורך

כל התהליך- פשוט הצפתי את משה"פ במסמכים ותמונות מכל הצבעים והצורות בכל פגישה איתם עד שהתיק שלי אצלהם נהיה כבד מידי להורדה מהמדף והם פשוט התחננו שאפסיק
זה עזר פלאים- אפילו על העירבון ויתרו לנו "כבר הוכחת לנו שאת בעלת כוונות טהורות, זה בסדר, באמת!..."

floyd3

New member
אני שוב רוצה להזכיר לך

לקחת כדורי הרגעה! עדיף שתהיה עייף מאשר עצבני...

floyd3

New member
מה זה התמצית הזו?

האמת, אם יש משהו שאני מצטער שלא לקחתי במלחמה הזו זה רצועת גב. תותחנים ארורים... שבוע הבא יש לי דייט לוהט עם האורתופד |øåôàä|

yaelisam

New member
זו תמצית פרחי באך

rescue remedie זה שמה, ואפשר להשיג בכל בית מרקחת. אפילו את הטסט נהיגה שלי עשיתי אחרי כמה טיפות- זה מרגיע ולא מטשטש. (כמובן שניסיתי זאת מבעוד מועד לפני הטסט
)

yaelisam

New member
כבר הזמנת כרטיס?

מה ההתפתחויות? אני דווקא הייתי מציעה לך כן להגדיל ראש - אולי זה מהתמימות שלי שהאנשים במשרד הפנים בארץ קצת פחות
מבסין (ותאמין לי הם
שם) ואולי יש להם קצת
...

yaelisam

New member
../images/Emo45.gif איזה כיף../images/Emo70.gif../images/Emo204.gif../images/Emo204.gif../images/Emo204.gif

פנומן 72

New member
זה עדיין לא אומר שיש אישור

זה אומר שיש התקדמות חיובית. אני מעדיף להנמיך ציפיות ולהיות מופתע לטובה, מאשר להיות באופוריה ולהתאכזב קשות.

yaelisam

New member
מבינה אותך

אבל זה עדיין כיף להזמין כרטיס לחברה שלך כדי שתבוא לראות אותך...

פנומן 72

New member
הכיף הזה הוא מאוד אמביוולנטי

אם הייתי יודע שבפרויקט הזה כרוך כל כך הרבה תעצומות נפש, אני בספק אם הייתי מוכן לעבור את זה. ואני אומר את זה בלשון המעטה.

למעלה